برگزیده های پرشین تولز

تکنیک های گرفتن زیرمجموعه ( برگرفته از سایت های خارجی )

mohammad 79

Registered User
لایک‌ها
32
پست آپدیت شد

سلام

من میخوام چند تا تکنیک گرفتن زیرمجموعه بهتون یاد بدم. توی اکثر سایت ها مانند www.mytopptc.com یا بقیه سایت های خارجی زبان باید یا بهشون پول بدی یا براشون توی مدت زیادی در سایتی که معرفی میکنن، کلیک کنید.

حالا من میخوام یه pdf که ترفندهای گرفتن زیرمجموعه توشه رو بهتون بدم.
البته این pdf انگلیسی زبان میباشد و در صورت تمایل میتونید هر جا که متوجه نشدید رو از من کمک بگیرید. یا از google translate کمک بگیرید.
من این pdf رو امروز پیدا کردم و روش های کسب زیرمجموعه رو بهتون میگه.
این pdf برای تازه کارها و هم برای حرفه ای ها هست. این pdf شما رو با سایت های ptc مورد اطمینان آشنا میکند و به شما کمک میکند که سایت ها رو به خوبی بررسی کنید و زیرمجموعه کسب کنید.
در این pdf فقط یه روش خیلی خوب که به احتمال خیلی زیاد نمیدونید رو به طور مفصل براتون توضیح میده که بتونید روزانه تعداد زیادی زیرمجموعه بگیرید.

برای دریافت pdf کافیه که برای سایت هایی که در پایین معرفی میکنم 5 زیرمجموعه بگیرید و هر کدوم از زیرمجموعه هاتون حداقل 1 کلیک کنن. ( برای هر سایت 5 زیرمجموعه ).
سپس لیست کسانی رو که زیرمجموعه من شدن برام پیغام خصوصی میفرستید. و در قسمت نظرات اعلام میکنید که لیست رو برام فرستادین.
و بعد pdf رو براتون پ.خ میکنم.

لیست سایت ها:

سایت اول:

سایت دوم:

سایت سوم:

سایت چهارم:

کسانی هم که نمیتونن زیرمجموعه بگیرن اگه pdf رو میخوان میتونن 5 دلار واریز کنن. اما من اگه جای شما بودم دیگه زیاد زیاد اینه که یه پولی به چند نفر میدی و میان زیرمجموعت میشن.

توجه: به هیچ عنوان لیست خود را در قسمت نظرات نذارید.

دوستان خواهشا بعد از گرفتن فایل pdf پست های اسپم ارسال نکنید که بگید از قبل هم این روش ها رو میدونستید. اگر نمیخواید این پست رو فراموش کنید و به کار روزمره تون برسید. پس خواهشا بعد از گرفتن pdf از اینگونه پست ها ارسال نکنید.

کسانی هم که در انجمن عضو نیستن و میخوان این pdf رو بگیرن لیست زیرمجموعه ها رو به این ایمیل [email protected] بفرستید و منتظر pdf باشید.

www.idaramad.mihanblog.com

Last edited:

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
کسی که بتونه ده زیر مجموعه رو بگیره دیگه نمیاد از تو پی دی اف بگیره.

mohammad 79

Registered User
لایک‌ها
32
دوست عزیز شما با این روشی که توی pdf نوشته میتونید خیلی زیرمجموعه بگیرید. دیگه 10 زیرمجموعه چیزی نیست.
اگه نمیخوایدهم کسی مجبورتون نکرده پس پست رو منحرف نکنید

Jack_81

Registered User
لایک‌ها
11
اگه شما می تونی با اون پی دی اف خیلی زیرمجموعه بگیری چرا دیگه محتاج این 10 تا زیرمجموعه هستی؟
تو اگز طبیب بودی ....

mohammad 79

Registered User
لایک‌ها
32
من مگه مجبورتون کردم شما استفاده نکن. شما میخوای به جای زیرمجموعه 5 دلار پول بده

mohammad 79

Registered User
لایک‌ها
32
1390637694706.jpg

mohammad 79

Registered User
لایک‌ها
32
پست آپدیت شد‌.
شما دوستان میتونید با 5 زیرمجموعه برای هر سایت این pdf رو بگیرید.
شما میتونید یا با زیرمجموعه شدن در سایت دیگران آن ها رو در این سایت ها زیرمجموعه کنید یا میتونید با به مقدار پول مثلا 10 سنت هر نفر رو در هر یک از این سایت ها ثبت نام کنید.

mohammad 79

Registered User
لایک‌ها
32
دوستان شما میتونید با چندتا کامپیوتر و یا موبایل هم زیرمجموعه بگیرید و این فایل رو دریافت کنید.

lord_bet

Registered User
لایک‌ها
88
دوست عزیز تکنیک خاصی وجود نداره

من خیلی جاها شنیدم خیلی ها میگن راه های زیر مجموعه گیری راه های زیر مجموعه گیری راه های زیر مجموعه گیری یعنی چی؟

تکنیک من نمیدونم منظورتون رو چی هست ولی تنها راه فقط تبلیغ هست و هیچ کار دیگه ای نمیتونی انجام بدی که بتونی زیر مجموعه بگیری.

حالا تبلیغ کردن مکان ها و حالت های مختلفی داره.

بدون پول خرج کردن هم نمیشه زیر مجموعه به تعداد کافی گرفت.

شما یه مکان خوب برای تبلیغ کردن نیاز داری تا بتونی زیر مجموعه گیر بیاری این مکان هم مفتی به هیچ کس اجاره داده نمیشه دوست من.

پس تنها تکنیک برای زیر مجموعه گیری پول خرج کردنه

mohammad 79

Registered User
لایک‌ها
32
دوست عزیز تکنیک خاصی وجود نداره

من خیلی جاها شنیدم خیلی ها میگن راه های زیر مجموعه گیری راه های زیر مجموعه گیری راه های زیر مجموعه گیری یعنی چی؟

تکنیک من نمیدونم منظورتون رو چی هست ولی تنها راه فقط تبلیغ هست و هیچ کار دیگه ای نمیتونی انجام بدی که بتونی زیر مجموعه بگیری.

حالا تبلیغ کردن مکان ها و حالت های مختلفی داره.

بدون پول خرج کردن هم نمیشه زیر مجموعه به تعداد کافی گرفت.

شما یه مکان خوب برای تبلیغ کردن نیاز داری تا بتونی زیر مجموعه گیر بیاری این مکان هم مفتی به هیچ کس اجاره داده نمیشه دوست من.

پس تنها تکنیک برای زیر مجموعه گیری پول خرج کردنه
خیر- پول خرج کردن تکنیک نیست باه این هم یک نوع تبلیغات هست.

lord_bet

Registered User
لایک‌ها
88
خیر- پول خرج کردن تکنیک نیست باه این هم یک نوع تبلیغات هست.

دوست عزیز من نظر خودم رو گفتم، نگفتم که تو کتاب این رو نوشته که.

بعد مطمئن باش مفتی نمیشه زیاد زیرمجموعه گرفت این واسه اونایی که چند صدتایی زیر مجموعه میگیرن!

mohammad 79

Registered User
لایک‌ها
32
دوست عزیز من نظر خودم رو گفتم، نگفتم که تو کتاب این رو نوشته که.

بعد مطمئن باش مفتی نمیشه زیاد زیرمجموعه گرفت این واسه اونایی که چند صدتایی زیر مجموعه میگیرن!
دوست عزیز شما نگیر مجبورتون نکردن

salehinia

Registered User
لایک‌ها
180
نمی دونم چرا همه چی جدیدا تو پی تی گنگ نوشته میشه و طرح ها هم خیلی گنده و بزرگ و دست نیافتنی جلوه داده میشن .
یکی مثل اون کاربر خیلی معذرت میخوام عقب افتاده که میاد میگه فلان قدر میگیرم تا سلام کنم و یکی هم مثل شما که این همه موضوع رو پیچیده میکنید تا اعلامش کنید .
لطفا اگر این امکان واقعا کاربرد داره و فقط شعار تبلیغاتی نیست خوب دقیقا بگید چیه و چه کار می کنه اگر عملی بود و فقط تبلیغ نبود
دوستان میخرن به قیمتی که شما میگید .
اگر غیر از اینهاست خوب اینقدر بزرگش نکنید و تایپیک رو طولانی نکنید . میدونم ممکنه پاسخ تندی از شما دریافت کنم ولی عین واقعیت رو گفتم چون جدیدا پست های
کسب درآمد پی تی داره میشه پست های پول گرفتن مستقیم از کاربران و این اصلا آینده خوبی نداره .

mohammad 79

Registered User
لایک‌ها
32
نمی دونم چرا همه چی جدیدا تو پی تی گنگ نوشته میشه و طرح ها هم خیلی گنده و بزرگ و دست نیافتنی جلوه داده میشن .
یکی مثل اون کاربر خیلی معذرت میخوام عقب افتاده که میاد میگه فلان قدر میگیرم تا سلام کنم و یکی هم مثل شما که این همه موضوع رو پیچیده میکنید تا اعلامش کنید .
لطفا اگر این امکان واقعا کاربرد داره و فقط شعار تبلیغاتی نیست خوب دقیقا بگید چیه و چه کار می کنه اگر عملی بود و فقط تبلیغ نبود
دوستان میخرن به قیمتی که شما میگید .
اگر غیر از اینهاست خوب اینقدر بزرگش نکنید و تایپیک رو طولانی نکنید . میدونم ممکنه پاسخ تندی از شما دریافت کنم ولی عین واقعیت رو گفتم چون جدیدا پست های
کسب درآمد پی تی داره میشه پست های پول گرفتن مستقیم از کاربران و این اصلا آینده خوبی نداره .
دوست عزیز من که نمیخوام این روش رو بفروشم فقط بهتون گفتم 5 زیرمجموعه بگیرید.
این روش٬ یه روش تبلیغاتیه که بدون هزینه بهتون کمک میکنه زیرمجموعه های زیادی کسب کنید

بالا