برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری 1xbet

وضعیت
موضوع بسته شده است.

adel10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
متاسفانه یکسری از افراد بخاطر سود کردن خودشون بقیه میندازن تو چاه
من هر موضوعی که در مورد کلاهبرداری 1xbet میزارم یا نقض میکنن یا پست حذف میکنن

adel10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
استارتر بزرگوار
ایجاد تاپیک شکایت که در پرشین تولز کلا ممنوعه! چون وقتی طرف حساب شما خارج از پرشین تولز بوده پس این سایت دخل و تصرف یا تعهدی به ضمانت پول یا حفظ اموال شما اعم از مالی و پشتیبانی شما اعم از موارد دزدی، کلاهبرداری، ضرر و زیان نداره!!! مسلما توی پرشین تولز هم از شما کلاهبرداری بشه به خود شما مرتبط هست نه مدیران! برای همین تاپیک رو حذف میکنن در صورت نیاز.

حالا خارج از این موضوعات پیگیری شما تا لحظه آخر خیلی جالب و قابل ستایشه!
سایت مربوطه که مصداق قمار هست و ضرر و زیان در قمار (کاری به مسائل مذهبیش نداریم، بیشتر جنبه روانی و حرص و جوش که پول شمارو نمیدن مطرح هست) با توجه به پیش دستی مدیران سایتشون که همه چیز هم دست خودشون هست و حداقل هزاران کیلومتر با شما فاصله دارن و تحت هیچ شرایطی شامل هیچ قانونی هم نیستن و نمیشن!
با این اوصاف بعد از برداشت پولتون سمت این موضوع نرید که همه منظوره براتون دردسره!

adel10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
استارتر بزرگوار
ایجاد تاپیک شکایت که در پرشین تولز کلا ممنوعه! چون وقتی طرف حساب شما خارج از پرشین تولز بوده پس این سایت دخل و تصرف یا تعهدی به ضمانت پول یا حفظ اموال شما اعم از مالی و پشتیبانی شما اعم از موارد دزدی، کلاهبرداری، ضرر و زیان نداره!!! مسلما توی پرشین تولز هم از شما کلاهبرداری بشه به خود شما مرتبط هست نه مدیران! برای همین تاپیک رو حذف میکنن در صورت نیاز.

حالا خارج از این موضوعات پیگیری شما تا لحظه آخر خیلی جالب و قابل ستایشه!
سایت مربوطه که مصداق قمار هست و ضرر و زیان در قمار (کاری به مسائل مذهبیش نداریم، بیشتر جنبه روانی و حرص و جوش که پول شمارو نمیدن مطرح هست) با توجه به پیش دستی مدیران سایتشون که همه چیز هم دست خودشون هست و حداقل هزاران کیلومتر با شما فاصله دارن و تحت هیچ شرایطی شامل هیچ قانونی هم نیستن و نمیشن!
با این اوصاف بعد از برداشت پولتون سمت این موضوع نرید که همه منظوره براتون دردسره!
من هیچ شکایتی از شخصی ندارم فقط و فقط برای بچه هایی که قراره این اتفاق براشون بیفته هشدار بدم چون اگر کسی به من هشدار یا اموزش میداد هیچ وقت تو دام این سایت قرار نمیگرفتم این موضوع فقط جنبه اموزشی برای کاربرا میباشد که دام همچین سایتهای کلاهبرداری نشن

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
متاسفانه یکسری از افراد بخاطر سود کردن خودشون بقیه میندازن تو چاه
من هر موضوعی که در مورد کلاهبرداری 1xbet میزارم یا نقض میکنن یا پست حذف میکنن
شما حق اسپم دادن در تاپیک دیگران رو ندارید
به همین دلیل پست های اسپم شما حذف میشه
بعدم شما اگه ضرر کردید دلیل نمیشه که بقیه هم ضرر کنن کما اینکه همین الان خیلی ها دارن از این سایت استفاده میکنن

adel10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
شما حق اسپم دادن در تاپیک دیگران رو ندارید
به همین دلیل پست های اسپم شما حذف میشه
بعدم شما اگه ضرر کردید دلیل نمیشه که بقیه هم ضرر کنن کما اینکه همین الان خیلی ها دارن از این سایت استفاده میکنن
علت اینکه ((حق ندارم اسپم در تایپک دیگران ندارم )) پس چرا اسم سایت گذاشتن forum
بعد اینکه علت حذف معمولا باید ( دروغ . تهمت . بی احترامی و ...... ) باشه
نه اینکه بدون دلیل کسی که از یه نقطه ضربه خورده و میخواد به بقیه هشدار بده میان پست حذف کنن برای منافع خودشون
منم خیلی سال تو این سایت کار میکردم نزدیک به سه سال ضربه زدن سایت لحضه ای نمیاد به همه ضربه بزنه یا باید ببازی یا بلاک دیگه پولتو نمیبینی
من تجربه ای که از این سایت گرفتم میخوام به اونایی که نیاز به تجربه دارن انتقال بدم دیگه اون فرد با تجربه ضرر من میخواد با سایت ادامه بده یا نه

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
علت اینکه ((حق ندارم اسپم در تایپک دیگران ندارم )) پس چرا اسم سایت گذاشتن forum
بعد اینکه علت حذف معمولا باید ( دروغ . تهمت . بی احترامی و ...... ) باشه
نه اینکه بدون دلیل کسی که از یه نقطه ضربه خورده و میخواد به بقیه هشدار بده میان پست حذف کنن برای منافع خودشون
منم خیلی سال تو این سایت کار میکردم نزدیک به سه سال ضربه زدن سایت لحضه ای نمیاد به همه ضربه بزنه یا باید ببازی یا بلاک دیگه پولتو نمیبینی
من تجربه ای که از این سایت گرفتم میخوام به اونایی که نیاز به تجربه دارن انتقال بدم دیگه اون فرد با تجربه ضرر من میخواد با سایت ادامه بده یا نه
چون اسم اینجا انجمنه دلیل نمیشه که شما بیای تو هر تاپیکی که دوست داشتی و در مورد مسائل متفرقه صحبت کنی
توی هر تاپیک باید پیرو موضوع همون تاپیک صحبت بشه. در ضمن همونطور که گفتم ممکنه فقط شما به این مشکل خورده باشی و بقیه در حال استفاده از این سیستم باشن
پس بنابراین نمیتونی بیای تو تاپیکی که در مورد این سایت هست و تاپیک رو با موضوع نامربوط خراب کنی

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
چون اسم اینجا انجمنه دلیل نمیشه که شما بیای تو هر تاپیکی که دوست داشتی و در مورد مسائل متفرقه صحبت کنی
توی هر تاپیک باید پیرو موضوع همون تاپیک صحبت بشه. در ضمن همونطور که گفتم ممکنه فقط شما به این مشکل خورده باشی و بقیه در حال استفاده از این سیستم باشن
پس بنابراین نمیتونی بیای تو تاپیکی که در مورد این سایت هست و تاپیک رو با موضوع نامربوط خراب کنی
البته بنده هم دو سال پیش از این سایت ضربه خوردم
حسابمو مسدود کرد و پولمو خورد اونم بدلایل واهی چون من واقعا هیچکدوم از مواردی که منع کرده بودن انجام نداده بودم (به من گفتن دوتا اکانت داری در صورتی که من یه اکانت داشتم و اصلا لزومی نداشت دوتا اکانت برا خودم بسازم و از این بابت که دلیلشون مزخرف بود مطمئن بودم و جالب اینجا بود که هر روز یه دلیل مطرح میکردن برای کارشون)
اون زمان من یک سال و نیم بود توی وان ایکس فعال بودم و مبالغ بالا رو براحتی برداشت میکردم ، واریز میکردم هیچ مشکلی نداشتم
اما خب بعد از حدود 14 ماه فعالیت بلاخره سایت اکانت منو بلاک کرد و برداشتمو انجام نداد و دسترسیم به سایت مسدود شد
درسته که خیلیا دارن الان از این سایت استفاده میکنن
مثل همون زمانی که من هم استفاده میکردم
اما این دلیل نمیشه که هیچ خطری تهدیدشون نکنه
البته من نمیگم که همه حتما به سرنوشت من دچار میشن اما خب هشدار و آگاهی داشتن در این خصوص ضرری برای کاربرای اون سایت نداره لااقل حواسشون باشه که چه مبالغی توی سایت نگه میدارن

adel10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
متاسفانه در همون تایپک پست منو حذف کردن حالا نمیدونم چه سودی برای شما داره که دارین حرص و جوش میزنید تازه گفتید که شاید ممکنه برای شما این مشکل بوده که نفر دومم کلاهبرداری سایت تایید کرده ...................
حالا مشکلتون پستی که گذاشتم یا افشای کلاهبرداری سایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
متاسفانه در همون تایپک پست منو حذف کردن حالا نمیدونم چه سودی برای شما داره که دارین حرص و جوش میزنید تازه گفتید که شاید ممکنه برای شما این مشکل بوده که نفر دومم کلاهبرداری سایت تایید کرده ...................
نفر دوم؟؟؟
آقا من لااقل ده پونزده نفر فقط توی یه فروم خارجی دیدم که بدبخت شدن
خیلیام هستن که شاید اصلا نتونستن یا نخواستن توی فضای مجازی اعلام کنن

Sent from my SM-G570F using Tapatalk

adel10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
نفر دوم؟؟؟
آقا من لااقل ده پونزده نفر فقط توی یه فروم خارجی دیدم که بدبخت شدن
خیلیام هستن که شاید اصلا نتونستن یا نخواستن توی فضای مجازی اعلام کنن

Sent from my SM-G570F using Tapatalk
متاسفانه دقیقا همینطوره ....

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
هیچ سودی برای من نداره و من حتی تا حالا یک بار هم به این سایت سر نزدم
ولی با خراب کردن تاپیک دیگران و آف تاپیک خیلی مشکل دارم و برخورد میکنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا