برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
موضوع این هفته: موفقیت

توضیح: عکس های انگیزشی با موضوع موفقیت، مفهوم ها و تعابیر مختلف اون، و تلاش برای رسیدن به اون.
126fs3315323.gif

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
حریف می طلبیم
boxe4.gif

به افتخار 6 برد متوالی تیم مون که موفقیت بزرگی به حساب میاد من هم این هفته با این عکس شرکت می کنم

2017_06_25_18_55_24_00.jpg

پ.ن:به جوک های خنده دار المحمود هم زیاد توجه نکنید ایشون بعد از کسب این 6 تایی توسط تیم ما حتی جرات نکرده از خونه بیرون بیاد!
چون میدونه شدیدا مورد تحقیر و تمسخر مردم کشورش قرار می گیره، مردمی که اگر ظلم و ستم این دیکتاتور رو تا به حال تحمل کردن دیگه نمیتونن تحقیر شدن کشورشون رو هم با بی لیاقتی های این ظالم تحمل کنن و مورد تمسخر دولت ها دیگه قرار بگیرن
کسب فقط 3 برد متوالی برای دیکتاتور جاه طلبی مثل المحمود با این همه سابقه، فاجعه به حساب میاد و این فاجعه زمانی عمق بیشتری پیدا کرد که شرکت کننده ای به نام Ikaban که تنها یک ماه بود در این تاپیک شرکت کرده بود تونست در این مدت کوتاه 4 برد متوالی رو کسب کنه! و آب سردی باشه بر پیکر ملعونه المحمود:دی
جالب اینجاست که مدتی بعد جاسوس های ما در اسکایریم لند فهمیدن که این شرکت کننده (Ikaban) یکی از آشپزهای دربار اسکایریم لند بوده! و المحمود از ترس انتشار این خبر در اسکایریم لند و بیشتر شدن عمق فاجعه مجبور به سر به نیست کردن این فرد میشه و از اون موقع هم بود که کاربر Ikaban که هر هفته هم بلا استثنا شرکت می کرد یه دفعه غیبش میزنه و یه بار دیگه دستان المحمود به خون یکی دیگه از مردم مظلوم اسکایریم لند آغشته میشه

psp.2004

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
288
pt-sadegh-khan.png

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
عجیجان امروز سه شنبه است و آخرین مهلت عکس گذاشتنه. فراموش نگردد یک وقت. :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
این اسپویلر مخصوص امتیازدهی:

حریف می طلبیم
boxe4.gif

به افتخار 6 برد متوالی تیم مون که موفقیت بزرگی به حساب میاد من هم این هفته با این عکس شرکت می کنم

2017_06_25_18_55_24_00.jpg

پ.ن:به جوک های خنده دار المحمود هم زیاد توجه نکنید ایشون بعد از کسب این 6 تایی توسط تیم ما حتی جرات نکرده از خونه بیرون بیاد!
چون میدونه شدیدا مورد تحقیر و تمسخر مردم کشورش قرار می گیره، مردمی که اگر ظلم و ستم این دیکتاتور رو تا به حال تحمل کردن دیگه نمیتونن تحقیر شدن کشورشون رو هم با بی لیاقتی های این ظالم تحمل کنن و مورد تمسخر دولت ها دیگه قرار بگیرن
کسب فقط 3 برد متوالی برای دیکتاتور جاه طلبی مثل المحمود با این همه سابقه، فاجعه به حساب میاد و این فاجعه زمانی عمق بیشتری پیدا کرد که شرکت کننده ای به نام Ikaban که تنها یک ماه بود در این تاپیک شرکت کرده بود تونست در این مدت کوتاه 4 برد متوالی رو کسب کنه! و آب سردی باشه بر پیکر ملعونه المحمود:دی
جالب اینجاست که مدتی بعد جاسوس های ما در اسکایریم لند فهمیدن که این شرکت کننده (Ikaban) یکی از آشپزهای دربار اسکایریم لند بوده! و المحمود از ترس انتشار این خبر در اسکایریم لند و بیشتر شدن عمق فاجعه مجبور به سر به نیست کردن این فرد میشه و از اون موقع هم بود که کاربر Ikaban که هر هفته هم بلا استثنا شرکت می کرد یه دفعه غیبش میزنه و یه بار دیگه دستان المحمود به خون یکی دیگه از مردم مظلوم اسکایریم لند آغشته میشه

عکس من:

مسیر موفقیت؛ اون چیزی که در ظاهر به نظر میاد و اون چیزی که واقعا هست. :)

لطفا مشغول امتیازدهی بشید تا آخر پنجشنبه. :)

---------------------------------------------
این هم امتیازات خودم:

bitcomet: 9 آخه من به تو چی بگم ای تروریست نابکار؟ دارم برات... :D

Business plan: 10 عالی. این یکی از بهترین مفاهیم در موفقیته، و عین واقعیت هم هستش...

psp.2004: 8

M1V: 9

mahi58: 0

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
bitcomet: 0

Business plan: 9 عالی. این یکی از بهترین مفاهیم در موفقیته، و عین واقعیت هم هستش مگر اینکه خلافش ثابت بشه که این المحمود خونخوار خلافش رو هم ثابت کرده:دی
2017_06_29_5_02_25.jpg

psp.2004: 7

M1V: 8

mahi58: 8

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
جدول این هفته:

همونطور که مشاهده می فرمایید Business plan عزیز با عکس جالبی که گذاشته بودند برنده مسابقه این هفته هستند. بترکه چشم حسود و بخیل و تروریست و آدم کش حرفه ای و غیره و ذلک.

از برنده خواهش می کنم موضوع مسابقه جدید رو تا آخر شنبه در تاپیک بگذارند. :)

مدال نقره به آقای برزویان (M1V) می رسه و مدال برنز به سرگئی (bitcomet). به این ترتیب کسب مدال برنز با این نتیجه ضعیف یک بار دیگه نشون میده که چقدر بچه های تاپیک از این تروریست بدسگال تنفر دارند (هه هه هه! عجب کلمه باحالی! بدسگال)!
zpegddriu5hj9pb8k8kr.gif

همگی خسته نباشید. :)

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
موضوع این هفته:
زیباترین انسان

یه راه حل هم پیدا کردم که عکس ها همینجا دائمی آپلود بشن و اسپولر پیوست ننویسه و مستقیم عکس را نشون بده. راهش اینه که عکس داخل پست دیگه ای آپلود بشه و اینجا بجای آپلود, از بالای ادیتور لینک عکس را قرار بدید, مثلا پست بعدی که میزارم به هیچ وجه داخل اسپولر پیوست نمینویسه در حالی که داخل همین انجمن آپلود شده . بهتره همینجا آپلود کنیم تا دائمی باقی بمونه ولی در مورد پست واسط مدیر باید یه تدبیر و فکری کنه. من که داخل یه تاپیک دیگه آپلود کردم لینک تصویر اینجا گذاشتم. یا اینکه امکان آپلود مستقیم گذاشته بشه نه اینکه فقط داخل مطالب بشه آپلود کرد

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
stoya_2011-jpg.1021186

121014953_138586858018-jpg.1021185

پل واکر, تولد 1973 درگذشت 2013
https://fa.wikipedia.org/wiki/پل_واکر

اگر لینک محل بارگذاری تصویر زیر را برسی کنید میبینید که همینجا آپلود شده ولی بجای نوشتن پیوست, عکس نشون داده میشه
stoya_2011-jpg.1021186

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
تبریک به Business plan عزیز:)
--------------------------------
عکس هفته:
30b0_2017-06-30_23-46-54_003.jpg

بعد از این موفقیت بی نظیر برای بیتکامت لند و شکست مفتضحانه برای اسکایریم لند که با بی لیاقتی های المحمود گریبان اسکایریم لند رو گرفت مردم این کشور از شدت عصبانیت به شبکه های اجتماعی هجوم آوردن و با ساخت هشتگ های بی شمار ضد المحمود بار دیگه نفرتشون رو از این دیکتاتور بد ذات و خبیث نشون دادن هشتگ هایی مثل..

#این_سه_تا_جام_هستن_یا_آفتابه
#ما_آفتابه_نخواستیم_جام_واقعی_میخواستیم
#مملکتو_که_دزدیدی_حالا_با_آفتابه_پز_میدی
#از_سرگئی_یاد_بگیر_جام_آفتابه_کم_بگیر

خلاصه وضعیت در اسکایریم لند بحرانیه و المحمود با سه آفتابه در دست نمیدونه کجا فرار کنه:دی
البته این وسط مردم بیتکامت لند هم بیکار نشستن و برای تمسخر المحمود هشتگ های خنده داری از خود در وکردن:دی

#المحمود_البریز_الاونجا_الکه_المیسوزه
#آفتابه_تنها_نیست_المحمود_باهاشه
#المحمود_مسی_رو_بیاره_تیمش_آفتابه_مسی_میاره

mmdr.gif
mmdr.gif
واقعا دمشون گرم مردم کشورم چه نبوغ طنزی هم دارن:D هر بار میرم تو شبکه های اجتماعی این هشتگ ها رو می بینم از خنده روده بر میشم
lulz.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
عکس من:

تصویر متعلق هستش به خانم Natalia Poklonskaya که در زمان بحران بین روسیه و اوکراین به عنوان دادستان کل کریمه معرفی شدند و بعد از انتخاب ایشون تمام مطبوعات و سایت های اینترنتی یک دفعه بحران جدایی کریمه رو رها کردند و چسبیدند به زیبایی عجیب ایشون!
gigglesmile.gif

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
Sarah mcdaniel--instagram-girls-girls-characters.jpg

سارا دچار نوعی بیماری ژنتیکیه ;)
ولی چه بیماری ژنتیکی خوبیه:rolleyes:

بالا