برگزیده های پرشین تولز

◀ واگذاری گیم سرور سمپ "جنگ در ایران" ▶

MeHrAnGtA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
-حذف شود-

Last edited:

MeHrAnGtA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با خریدار راه میایم.

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام، وقت بخیر عزیز

خیلی علاقه مندم این سایت رو خریداری کنم و آفرین به شما بابت راه اندازی چنین سیستم جالبی
فقط یک موضوع اصلی مطرح هست اون هم درآمد میشه و گرافیک بازی

گرافیک بازی و امکاناتشو نمیشه بیشتر کرد و بالاتر برد؟ اگر جواب مثبت هست به چه صورت؟
دوم اینکه درآمد رو به چه طریق با توجه به تجربه شما میشه افزایش داد؟

MeHrAnGtA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام، وقت بخیر عزیز

خیلی علاقه مندم این سایت رو خریداری کنم و آفرین به شما بابت راه اندازی چنین سیستم جالبی
فقط یک موضوع اصلی مطرح هست اون هم درآمد میشه و گرافیک بازی

گرافیک بازی و امکاناتشو نمیشه بیشتر کرد و بالاتر برد؟ اگر جواب مثبت هست به چه صورت؟
دوم اینکه درآمد رو به چه طریق با توجه به تجربه شما میشه افزایش داد؟

با تشکر از حضورتون داخل تاپیک
هر دوی موارد رو میشه ارتقا داد هم درآمد و هم گرافیک بازی
گرافیک بازی که اگر سرچی داخل اینترنت کنید مود های بسیاری به صورت رایگان برای بازی gta san andreas هست میتونید انها رو به صورت پچ ارائه کنید و در اختیار بازیکنان قرار بدید (آموزش و توضیحات در اختیارتون قرار خواهد گرفت)
برای افزایش درآمد هم روش های زیادی هست مثلا فروش امکانات دیگری که داخل بازی موجود هست اما برای فروش نیست
یا گذاشتن یک طرح تخفیف
گذاشتن مسابقه ای که برای ورودی آن مبلغی گرفته میشود
قرعه کشی برای دادن یک حق در اختیار بازیکن و گرفتن حق الورود قرعه کشی
لایف تایم کردن بعضی امکانات (بیشتر امکانات به صورت ماهانه هست)
این موارد رو بنده اجرا کردم و موفق بوده شما هم میتونید با کمی تم خلاقیت درآمد بیشتری داشته باشید.

us12

Registered User
لایک‌ها
410
سلام
لطفا اطلاعات تکمیلی به همراه چند اسکرین شات از میزان فروش فروشگاه و کلا هر توضیح و اسکرین شاتی از مدیریت سرور یا بازی که میتوانید در پخ به من ارسال کنید.

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
دوست عزیز یه سوال برام پیش اومده و اون اینه که چرا این سایت هیچ رنک الکسای ایران نداره؟؟
و آرشیو اون در اینترنت مربوط به ۲۰۱۶ است نه قبل تر ... چطوره که از ۹۲ رانه؟

MeHrAnGtA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
لطفا اطلاعات تکمیلی به همراه چند اسکرین شات از میزان فروش فروشگاه و کلا هر توضیح و اسکرین شاتی از مدیریت سرور یا بازی که میتوانید در پخ به من ارسال کنید.
توضیحات مهم را داخل تاپیک دادیم سوالی بود در خدمتیم
عکس از خود بازی داخل این قسمت زیاد هست : http://www.forum.jdisite.ir/forum17.html
عکس از فروش و دیتابیس کاربران خدمتتون پیام شد.
دوست عزیز یه سوال برام پیش اومده و اون اینه که چرا این سایت هیچ رنک الکسای ایران نداره؟؟
و آرشیو اون در اینترنت مربوط به ۲۰۱۶ است نه قبل تر ... چطوره که از ۹۲ رانه؟
الکسا رو اگر داخل خود سایت الکسا یک نگاهی بیاندازید تا 10000 ایران و 600 هزار جهان هم چند ماه پیش بوده، اما توجه بیشتر ما روی گیم هست و مواقعی که برای گیم مشکلی پیش میاید کاربران به سوی سایت کشیده میشوند جدا از این سایت فقط یک مرجع اطلاع رسانی هست.
برای آرشیو هم در اوایل کار بنده از رزبلاگ استفاده کردم : iransamp.rzb.ir اگر آرشیو این سایت رو چک کنید به اوایل سال 2013 برمیگردد (هر چند در اوایل گیم اصلا همین سایت هم نداشتیم و منبع تبلیغ سایت دیگر بنده بود)
سپس در یک دورانی حدود دو سال پیش چند بار سایت فیلتر شد که ما دامین رو عوض میکردیم (به ترتیب از چپ به راست) : isamp.ir iransamp.net iransamp.com playjdi.ir
که پس از ثبت در ساماندهی مشکل برطرف شد شکر خدا
و الان هم با دامین jdisite.ir در خدمتتون هستیم

MeHrAnGtA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هنوز برای فروش هست، به خریدار تخفیف خوبی داده خواهد شد.

بالا