برگزیده های پرشین تولز

تاثیر پاک کردن ساب دامین در سئوی سایت‬‎

M_rey3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام
دوستان بنده روی ساب دامین انجمن با Mybb راه اندازی کردم که تا الان 800 تا پست داره که حدود 2600 تا هم Index داره تو گوگل

میخوام کلا پاک کنم انجمن رو. چون کلا نمیخوام دیگه هیچ فعالیتی ندارم توش . حالا سئوال اینجاست که در صورت پاک کردن انجمن دامین اصلی که روش وردپرس نصبه در حال حاظر از نظر گوگل و سئو اسیبی میبینه ؟ یا اینکه سابدامین کلا جداست مشکلی برای دامین پیش نمیاره

ممنون میشم راهنمایی کنید‬‎

eland

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما اگه لینکی از ساب دومین به سایت اصلی نداشته باشید مشکلی ایجاد نمیکنه.

M_rey3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
:) با سلام و خسته نباشید

:general501: از نظر من بعد از پاک کردن مشکلات زیادی برای سئو سایت شما پیش خواهد اورد

از چه نظر ؟ اگه وقتش رو دارید یکم بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

اگه از تو Webmaster Tools بزنم ایندکس رو پاک کنم و بعد از یکی دو هفته بعد که ایندکسش پاک شد انجمن رو هم پاک کنم بازم به مشکل بر میخورم ؟

یه راه حلی میخوام تا از شرش خلاص بشم با کمترین اسیب :general408:

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) تنها راه ایینه که یه سئو کار انکار آنجام بده شاید هزینه داشته باشه ولی دیگه این مشکلات ندارید اگرم شما میخواین انجام بدید باید ریدایرکت جوری تنظیم کنید که گوگل متوجه پاک شدن صفحات نشه دور زدن دارک گوگل ما بهش میگیم ...

M_rey3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
:) تنها راه ایینه که یه سئو کار انکار آنجام بده شاید هزینه داشته باشه ولی دیگه این مشکلات ندارید اگرم شما میخواین انجام بدید باید ریدایرکت جوری تنظیم کنید که گوگل متوجه پاک شدن صفحات نشه دور زدن دارک گوگل ما بهش میگیم ...

قیمتش رو همینجا یا تو خصوصی برام ارسال کنید اگه قیمت مناسبی بود بدم خود شما انجام بدید

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
قیمتش رو همینجا یا تو خصوصی برام ارسال کنید اگه قیمت مناسبی بود بدم خود شما انجام بدید

:) ممنون از شما چشم تا جایی که بشه بنده وظیفه دارم کمک حال شما باشم اگر هزینه خواص داشت خدمت شما عرض خواهم کرد .

بالا