برگزیده های پرشین تولز

یادگیری زبان کره ای سخته؟!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
زبان کره ای در کنار زبان های چینی و ژاپنی و عربی، دشوارترین زبان های دنیا برای یادگیری هستند.

حالا چرا می خوای یاد بگیری؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
زبان کره ای در کنار زبان های چینی و ژاپنی و عربی، دشوارترین زبان های دنیا برای یادگیری هستند.
حالا چرا می خوای یاد بگیری؟
خیلی دوسشون دارم
کره ای ها مردم با شعور و دوست داشتی هستن
هر چی هستن از ایرانی های وحشی و عقده ای بهترن
البته اسمش ایرانی هست مگرنه از عرب ها عرب تر شدن!!!
عمری بین نر های های ایرانی زندگی کردم:general502::general502::general502:
از مدرسه تا سربازی :general502::general502:
فکر کنم مسئولین این سیاست تفکیک را برای ل واط گذاشتن:mad::general208::general502:
تا حالا که نصفی از عمرم رفته نتونستم کار و زندگی داشته باشم
اگر این سلسله مراتبی که برای ما گذاشتن همون اول cut کرده بودم الان زندگیم یه چیز دیگه بود
چند تا موزیک ویدئو کره ای AOA نگاه میکنم از این فضا در میام
https://forum.persiantools.com/threads/❤️️-گالری-عکس-کره-ای-ژاپنی-❤️️.891841/

seul

Registered User
لایک‌ها
261
یادگیری زبان کره ای سخته؟!
اینجا کسی هست که کره ای بلد باشه؟
والا از زمانی که تحت تاثیر موج کره ای شروع به یادگیری زبانشون کردم خیلی وقت میگذره (البته هنوز هم عاشق فرهنگ ساده و مهربونشون هستم) اما میتونم با اطمینان بگم بر خلاف انتظاری که از حرفهای بقیه به وجود میاد، یکی از آسون ترین زبانها برای یادگیری هست. واسه من که بود. لذت بخش هم هست. هنوز هم یه چیزایی یادمه.
البته همه چیز به استعداد خودت هم بستگی داره. زبانهای دیگه رو با چه مهارتی یاد میگیری؟ سخته برات یا آسون؟ مهارت زبان آموزی در بعضی ها قوی تره.

اصلا هم سخت نیست;)

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
والا از زمانی که تحت تاثیر موج کره ای شروع به یادگیری زبانشون کردم خیلی وقت میگذره (البته هنوز هم عاشق فرهنگ ساده و مهربونشون هستم) اما میتونم با اطمینان بگم بر خلاف انتظاری که از حرفهای بقیه به وجود میاد، یکی از آسون ترین زبانها برای یادگیری هست. واسه من که بود. لذت بخش هم هست. هنوز هم یه چیزایی یادمه.
البته همه چیز به استعداد خودت هم بستگی داره. زبانهای دیگه رو با چه مهارتی یاد میگیری؟ سخته برات یا آسون؟ مهارت زبان آموزی در بعضی ها قوی تره.

اصلا هم سخت نیست;)
از کجا شروع کردی؟

seul

Registered User
لایک‌ها
261
از کجا شروع کردی؟
کجا زندگی میکنی؟ سفارت کره کلاس رایگان گذاشته گویا.
اگه تهران نیستی هم استاد خصوصی میتونی گیر بیاری.
اگه مثل من دوست داری خودت یاد بگیری، من از سریال ها شروع کردم! بعد کتاب خودآموز گرفتم (نه اون سری «فلان زبان در سفر» ها! خودآموز.) بعد هم توی نت گشتم دنبال الفبای کره ای و تلفظ هاش. که البته دادم به یکی یه نگاهی بهش بکنه سگ خور کرد و دیگه هم ازش خبر ندارم:general208: یه اپلیکیشنی هم بود که افراد ملیت مختلف رو با هم آشنا میکرد. تو اونم با چند تا در ارتباط بودم و حرف میزدم. پروسه طولانی بود. اما لذت داشت.

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
خود زبان کره ای سخت نیست اما یادگیری زبان کره ای سخته.

این سختی به دلایل نبود آموزگار و مراکز آموزشی برای تدریس زبان کره ای, نبود منابع زبان کره ای اعم از دیکشنری و کتاب گرامر و ذلک و مسایل دیگری هست که ذکر کردن یا نکردنشون فرق زیادی رو برای فردی که مصمم هست این زبان رو یادبگیره نداره.

برخلاف تصور عموم رسم الخط زبان کره ای با وجود اینکه مثل چینی و ژاپنی می مونه رسم الخط ساده ای هست و میشه به راحتی رسم الخطشون رو یاد گرفت.

پ.ن. من از کره ای ها متنفرم :D

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024

radair

Registered User
لایک‌ها
82
زبان کره اید یاد بگیری فقط تو کره کاربرد داره . اگر میخوای اونجا اقامت کنی . اره یاد بگیری خوبه چون کره ای ها خیلی ملیت پسندن و خودشونو خیلی قبول دارن اکثرا زبان دیگه ای به جز زبان خودشون بلد نیستن . برای همین اگر بخوای برین اون کشور جز الزاماته یادگیری زبانش. و سختی خوودشم داره .

بالا