برگزیده های پرشین تولز

همکاری برای پروژه سایت موزیک و فیلم و استریم

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
درود بر دوستان،

کد نویسی پروژه تمام هوشمند سایت موزیک و فیلم و استریم و وب سرویس و ... با چند ایده خاص و ناب را آماده سازی کرده و برای اجرای این پروژه به یک یا دو همکار برای سرمایه گذاری اولیه نیازمند هستم. مقدار سرمایه اولیه برای مشارکت بالای 500 دلار باید باشد برای خرید تجهیزات و اجرای این پروژه.
در شرح این پروژه باید متذکر بشوم که تمامی آرشیو سایتهای بزرگ و مطرح را در خود خواهد داشت با ایده نو و جدید و کدنویسی از 0 تا 100 با جدیدترین متدها توسط بنده نوشته و اجرا شده است.

فاکتور تمامی خدمات خریداری شده به صورت شفاف به همکار داده خواهد شد و دامنه و برند پروژه در اختیار ایشان قرار می گیرد.
یکی از شرایط همکاری زندگی کردن همکار در داخل ایران و آشنایی کامل با سایتهای موزیک و فیلم و استریمینگ و لیچرهایی مانند رپیدباز و آپلودسنترها بوده هم برای مشاوره و هم درک از کار

سابقه بنده نوشتن اولین پلاگین هوشمند موزیک برای سیستم وردپرس و سیستم های هوشمند جمع آوری اطلاعات و دیتا از موتورها و سایتهای مطرح و مدیریت سابق ویندوزفون و دانلود موزیک و ...

بازگشت سرمایه بعد از اجرای پروژه با پیشبینی من تا نهایت 3 ماه خواهد بود.
سودهی از تبلیغات و خدمات دهی به سایتها وارائه وب سرویس و ... خواهد بود.
برای اطلاعات بیشتر به آیدی تلگرام من پیام بدهید : @iranhps
موفق و سربلند باشید.

Last edited:

dfghg

Registered User
لایک‌ها
21
سلام خسته نباشید ممنون میشم در صورت امکان برام خصوصی اطلاعات کامل ایدتون رو بفرستید و شرایط همکاریتون

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
با یکی دو نفر از دوستان صحبت شد، تا یک هفته دیگه این پیشنهاد همکاری باقی خواهد ماند.

بالا