برگزیده های پرشین تولز

گوئینت پالترو هم رسما از مارول جدا شد و خداحافظی کرد

hamedjf

Registered User
لایک‌ها
19
gwyneth-paltrow1-768x439.jpg

گوئینت پالترو از دنیای سینمایی مارول جدا شد و به همکاریش پایان داد اما او گفته که اگر مارول بار دیگر
درخواست همکاری داشته باشد امکان دارد بازگردد.

جدا شدن بازیگران اصلی از دنیای مارول
تا زمان اکران فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) زمانی کمی باقی مانده است و در این
قسمت شاهد پایان دادن به سه قسمت اول سینمایی مارول خواهیم بود. در آخر هم بیشتر بازیگران
اصلی این فیلم از دنیای مارول جدا شده و خداحافظی خواهند کرد. اکنون در جدیدترین اخبار فیلم و سریال
از دیگر بازیگرهای سینمایی مارول گوئینت پالترو در نقش پپر پاتز از دنیای مارول جدا شده.
او طی مصاحبه‌ای که با ورایتی داشته اعلام کرد که از دنیای سینمایی مارول جدا شده و در ادامه افزود
که خیلی خوشایند است از اینکه ۱۰ سال نقش پپر پاتز را در فیلم‌های مارول ایفا میکرده

“من با کارگردان فیلم Iron Man (آیرون من) رابطه‌ی صمیمانه‌ای داشتم درباره این فیلم گفتگویی داشتم
و خیلی آدم خوش‌شانسی بودم که این پروژه را پذیرفتم و ایفای نقش کردم. نخستین قسمت فیلم
Iron Man تجربه‌ای فوق‌العاده بود. در ادامه هم شاهد محبوب شدن و اهیت‌دار شدن آن برای طرفداران
بودم”

درست است که گوئینت پالترو بطور رسمی از دنیای سینمایی مارول خداحافظی کرده اما گفته که هر وقت مارول
پیشنهاد بازی جدیدی را به او بدهد حاضر است که دوباره بازگردد. و در این باره گفته:

“احساس افتخار دارم که قسمتی از چیزی باشم که مردم آن را بسیار پرشور و هیجان آن را دوست دارند.
اگر مردم روزی سوال کنند که آیا بازهم میتوانی برگردی؟ من بطور حتم آن را انجام میدهم و برخواهم گشت
هر زمانی که لازم باشد من آماده هستم”

سابقه پیشین گوئینت پالترو در فیلم‌های مارول
گوئینت پالترو تا کنون در فیلم‌های سه گانه Iron Man، فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه)
و فیلم Avengers (اونجرز) حضور داشته و ایفای نقش کرده و احتمالا برای آخرین بار در فیلم Avengers: Endgame
حضور خواهد داشت که آخرین نقش او در دنیای سینمایی مارول است. گفته‌ها حاکی از آن است که شاید نقشی کوتاه
در فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) داشته باشد.

اما فیلم Avengers: Endgame در ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۶ اردیبهشت ۹۸) به روی پرده خواهد رفت

بالا