برگزیده های پرشین تولز

شارژ ایرانسل

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
این همه آدم هر روز میان ازم شارژ میخرن بعد شماها که یک بارم امتحان نکردین از بر میان میگین کلاه برداریه!
خیلی عجیبه...
کدوم )این همه آدم (خواب نما شدی؟؟؟برو آقا دست بردار شما اگر شارژ با این قیمت داشتی اینجا یک روزه همشو فروخته بودی

tearsky

Registered User
لایک‌ها
53
این همه آدم!!!
خب بگو ۴تاشون بیان همینجا, تایید کنند حرفتو یا حداقل بهت امتیاز بدن تا اعتبار پیداکنی...
البته میدونم که امتیاز اینجا برات اهمیت نداره و قوانین خاص خودت رو داری...
اما اگه فروشنده ای و اینجا اومدی, خب ما هم خریداریم پس باید به قوانین اینجا احترام بذاریم...

NAZI_177GH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کدوم )این همه آدم (خواب نما شدی؟؟؟برو آقا دست بردار شما اگر شارژ با این قیمت داشتی اینجا یک روزه همشو فروخته بودی
اگه خیلی مشکوکی بیا یک بار امتحان کن ولی بعد اگه بهت شارژ فروختم باید همینجا بیای عذرخواهی کنی

NAZI_177GH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این همه آدم!!!
خب بگو ۴تاشون بیان همینجا, تایید کنند حرفتو یا حداقل بهت امتیاز بدن تا اعتبار پیداکنی...
البته میدونم که امتیاز اینجا برات اهمیت نداره و قوانین خاص خودت رو داری...
اما اگه فروشنده ای و اینجا اومدی, خب ما هم خریداریم پس باید به قوانین اینجا احترام بذاریم...

نه عزیز من اهل این نیستم که هرکی میاد بهش برم بهش بگم برو منو تایید کن شما اگه مشکوکی بهم بیا بخر بعد بیا همینجا تاییدم کن.

NAZI_177GH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب وقتی اول پول میگیری پین نمیدی بوداره دیگ تابلوعه کلاه برداریه
خب مگه مرض دارم اینجور کار کنم
من شماره کارت میدم به طرف تا پول بریزن کلاه برداری چی‌ بابا

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
اگه خیلی مشکوکی بیا یک بار امتحان کن ولی بعد اگه بهت شارژ فروختم باید همینجا بیای عذرخواهی کنی
نه برادر بنده اصلا هم مشکوک نیستم خیلی هم مطمئن هستم وضعیت تاپیک شما از روز هم روشنتره.
مردم هر ریال پولشون را با صد جور کار و زجر و بدبختی به دست میارن با این کلمات تحریک کننده صد تا یه قاز که(اگه فروختم باید معذرت بخوای و چی و چی)پول بی زبون را جایی نمیفرستن که برگشت نداشته باشه واسه این ترفند یه چند سالی دیر اومدی یکم به روز باش

NAZI_177GH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه برادر بنده اصلا هم مشکوک نیستم خیلی هم مطمئن هستم وضعیت تاپیک شما از روز هم روشنتره.
مردم هر ریال پولشون را با صد جور کار و زجر و بدبختی به دست میارن با این کلمات تحریک کننده صد تا یه قاز که(اگه فروختم باید معذرت بخوای و چی و چی)پول بی زبون را جایی نمیفرستن که برگشت نداشته باشه واسه این ترفند یه چند سالی دیر اومدی یکم به روز باش

باش بابا شما نخر اصلن اصراری ندارم ولی هیچ وقت بدون تحقیق کردن از کسی یا چیزی قضاوت‌الکی نکن
همه ک مثل هم نیستن!

naderagham

Registered User
لایک‌ها
77
شما بهتره بیای اعلام کنی توی این تاپیک به چند نفر شارژ و بسته فروختی اسمهاشونو هم اعلام کن اونهایی هم که خریدند اینجا یه پیام بذارند که بقیه هم متوجه بشن

imanspeed

Registered User
لایک‌ها
104
دوستان من با این فروشنده تماس تلگرامی گرفتم ایشون غیر از رسید واریز اسکرین شات از اس ام اس کارتم رو هم میخواست وقتی پرسیدم چرا گفت به خاطر اینکه میترسه فیشینگ نباشه نمیدونم درسته یا نه در ضمن اسم صاحب کارت با نام ایشون یکی نیست
اصلا جواب نمیده پیام میدی میخونه ولی جواب نمیده کلا گفتم بو داره

بالا