برگزیده های پرشین تولز

تاثیر خرید ورودی گوگل

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
دروود
برخی سایت ها رو دیدید که ورودی واقعی گوگل میدهند ، یعنی کاربرانی دارند که میرن اون کلمه رو سرچ میکنند و داخل سایت میان
می خواستم بدونم این سایت ها تاثیر مثبتی روی سئو دارند یا خیر ؟

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
با این کار ایمپرشن اون کلمه مد نظر که براش ورودی خریدن میره بالا
ایمپرشن یعنی نمایش در نتایج گوگل
اگه نمایش بره بالا کلیک میره بالا خیلی راحت
ایمپرشن هر کلمه ای رو میتونی از طریق سرچ کنسول گوگل ببینین
البته یه نکته ای رو بگم که برای اینکار نمیدونم چه کلکایی میزنن ولی برای اینکار باید کاربر وارد گوگل شه کلمه مورد نظر رو سرچ کنه بعد وارد سایت شه حالا دیگه اینایی که ورودی میخرن از چه ترفندی استفاده میکنن درسته یا غلط من خبر ندارم

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
با این کار ایمپرشن اون کلمه مد نظر که براش ورودی خریدن میره بالا
ایمپرشن یعنی نمایش در نتایج گوگل
اگه نمایش بره بالا کلیک میره بالا خیلی راحت
ایمپرشن هر کلمه ای رو میتونی از طریق سرچ کنسول گوگل ببینین
البته یه نکته ای رو بگم که برای اینکار نمیدونم چه کلکایی میزنن ولی برای اینکار باید کاربر وارد گوگل شه کلمه مورد نظر رو سرچ کنه بعد وارد سایت شه حالا دیگه اینایی که ورودی میخرن از چه ترفندی استفاده میکنن درسته یا غلط من خبر ندارم
دروود بر شما
یه اسکریپت رو میدن بزاری تو وب سایتت ، کاربر وقتی روی اون کلمه سرچ می کنه میاد سایتت رو پیدا میکنه کلیک میکنه سایت بهش پورسانت میده .
خب پس به نظرتون تاثیر مثبتی داره و این کار رو انجام بدیم خوبه !!!
مرسی

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
اینکار تاثیر خیلی خوبی داره ولی باید روی یه کلمه یا چند تا کلمه کار کنین نه اینکه ورودی گوگل از هر کلمه ای باشه
منظور اینه
اگه شما تو کلمه زیر لینک اول باشین
خرید کفش ایکس
بعد بیاین ورودی های گوگل کلمه فوق رو زیاد کنین ایمپرشن میاد بالا یعنی تو کلمات زیر هم میاد بالا
خرید کفش
خرید ایکس
خرید ارزان کفش ایکس
و ...
وقتی اینا زیاد میشن یعنی سایت شما تو کله فوق زیاد تو گوگل دیده میشه و باعث میشه بازدید بره بالا
ولی وقتی بازدید میره بالا که کاربر روش کلیک کنه و وارد سایت شما بشه
حالا من از طرز کار اسکریپت خبر ندارم که چجوری کار میکنه برای کمه خاصی هست یا نه در مورد اسکریپت هیچ حرفی ندارم بزنم و اصلا نمیدونم چی هست ولی گفتم اگه کاربر واقعی کلیک کنه بازدید میرهب الا

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
بنظر من اشتباه هست
گوگل اینقدر ضعیف نیست که تشخیص نده
مثلا سایت شما صفحه دوم گوگل تو کلمه دانلود اهنگ جدید هست
بنظر شما منطقی شما از این کلمه که صفحه دوم هم هستید مثلا 500 تا ورودی داشته باشید
ولی سایتهای صفحه یک و رتبه های بالا از این کلمه 50 ورودی داشته باشند
البته اگر بتونید کنترل کنید بی تاثیر هم نیست

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
بنظر من اشتباه هست
گوگل اینقدر ضعیف نیست که تشخیص نده
مثلا سایت شما صفحه دوم گوگل تو کلمه دانلود اهنگ جدید هست
بنظر شما منطقی شما از این کلمه که صفحه دوم هم هستید مثلا 500 تا ورودی داشته باشید
ولی سایتهای صفحه یک و رتبه های بالا از این کلمه 50 ورودی داشته باشند
البته اگر بتونید کنترل کنید بی تاثیر هم نیست
اخه بحث اینجاست می تونیم کنترل کنیم ، مثلا بیایم یه تعداد مشخصی تو روز بفرستیم یا متغییر مطمن بی تاثیر فکر نمیکننم باشه
امیدوارم که خوب جواب بده :)

pcyord

Registered User
لایک‌ها
363
با توجه به کلیک خوردن سایت و افزایش ایمپرشن باعث رشد سایت میشه ، نکته مهم این است که ای پی های واقعی و رفتار کاربر در سایت واقعی باشه تا گوگل امتیاز + بدهد .
درصورتی که نیاز به ورودی گوگل دارید ، میهن بک لینک با 5 سال سابقه در خدمت شما هست
خرید ورودی گوگل

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
من از فیسنما برای سایت یک زوج خریدم رتبه بعضی ها را که صفحه اول بود داغون کرد چند صفحه رفت عقب . فیسنما زمان ماندگاری نداره و این بجای تاثیر مثبت باعث تاثیر منفی میشه
حتما باید زمان ماندگاری داشته باشه
از پی سی رنک هم خریدم البته زیاد نخریدم ولی تاثیری هم حس نکردم
بازدیدیار هم هست امکاناتش عالیه ولی نمیدونم تاثیر داره یا نه .

pcyord

Registered User
لایک‌ها
363
به نظرم من ، ب جای خرید ورودی گوگل که اساسا فیک و تقلبی هست ، بک لینک فعال کنید که واقعی بیاید بالا و واقعا از گوگل ورودی بگیرید ، میهن بک لینک رو هم پیشنهاد میکنم برای خرید بک لینک

upir

Registered User
لایک‌ها
183
طبق تجربه بهتون میگم :
این کار توصیه نمیشه
اول اینکه تمام نظرات نسبی هست چون هیچکدوم از ما جزو کارکنان و سیاست گذاران گوگل نیستیم که با قطعیت از راز و رمزهای اون صحبت کنیم اما چیزی که مسلم هست :
وقتی شما کلمه ای رو در گوگل سرچ میکنید در نوار ادرس شما علاوه بر اون کلمه یک سری کد دیگه هم میده که مربوط به مرورگر شما و شخص شما هست
در حالیکه سایتهایی که ورودی گوگل میفرستند فقط 1 واحد کلمه سرچ میشه و کدهای واقعی منحصر به فرد سرچ شما نیست و همه از یک سرچ وارد سایت شما میشن
پیشنهاد میکنم به جای هزینه برای اینکار پولتون رو صرف لینکسازی خوب و تدریجی و مداوم کنید ( نه خرید بک لینک انبوه بی کیفیت )
نتیجه ی اون 3 تا 8 ماه براتون نمایان میشه که چقدر رشد خوبی خواهید داشت

klap

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
29
میتونه تاثیر خوبی داشته باشه به شرطی که کاربرایی که سرچ میکنن میان داخل سایت، سریع نبندن و برای یه مدت زمانی مثل 1 دقیقه بمونن داخل سایتتون

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
به نظر من سرمایتونو هدر ندین.
هیچ چیز جای بازدید کننده واقعی رو نمیگیره . روی محتوا کار کنید تا این روش ها

palettewebdesign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نظر من این روش ها اصلا روش های خوبی نیستند.. این روش ها همونقدر که زود باعث نتیجه گرفتن شما میشن همونقدر زود هم باعث میشن توی گوگل افت داشته باشید

طراحی سایت پالت

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
هوش مصنوعی گوگل با کمک chrome به راحتی متوجه فیک بودن جستجو می شود و این موضوع روی ادوردز هم صادقه و کلیک های فیک شناسایی می شود .
در نتیجه این کار نه تنها تاثیری نداره بلکه باعث افت ورودی گوگل طبیعی هم می شود .
در مورد افزایش ورودی گوگل می توانید این مقاله را مطاعه کنید . https://backority.ir/increase-google-input-seo.html

maher67

Registered User
لایک‌ها
37
من این روش ۵ سال پیش دیدم یه نفر انجام داده بود
صفحه ۱۰ گوگل بود.
سایتش اورده بود اول گوگل
خیلی هم اسون رود
اول کلمه کلیدی گوگل خود سایت سرچ می کنی و دنبالش می گردی تو گوگل فرقی نداره صفحه چند باشه
پیداش کردی لینک گوگلشو کپی می کنی
میری توی یه سایت بازدید ساز قرار میدی
بعد از یه هفته سایتت میاد اول گوگل

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,243
بنظر منم محتوا و خدمات به کاربر بهترین کاره..
سئو و باقی حرکت زدنا همش حاشیه ست..

ARIAEI

Registered User
لایک‌ها
51
گوگل هوشمند هست و صد در صد متوجه میشه

آریان تجهیز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من خودم این کارو از سایت بازدید یار انجام دادم ولی باید بگم خدمتتون که جدیدا الگوریتم های گوگل مکان لینک های نمایش داده شده را جابجا میکنند و فیدبک میگیرند تا بهترین سایت و از نظر بازخورد شناسایی کنن و در رتبه بندی در رتبه های بالاتری قرار دهد. به نظر من این کارو برای کلمات کلیدی که جایگاه خودشونو به صورت ثابت پیدا کردن به صورت محدود و کنترل شده انجام بدید میتونید نتیجه خوبی بگیرین . من خودم سایت بازدید یار و پیشنهاد میکنم اما همییشه یادتون باشه بک لینک و تولید محتوا یونیک و ارزشمند بهترین راه حل برای رسیدن به رتبه های بالای گوگل هستش

بالا