برگزیده های پرشین تولز

پاپفا تایید میشه؟

rubixfilm

Registered User
لایک‌ها
75
با سلام.

دوستانی که تجربه کاری با سایت پاپ آپ (پاپ فا) دارن . ایا این سایت منصفانه س و امارش درسته؟
ایا واریزی هاش مرتب انجام میشه؟

مدیریتش رو میشناسید؟

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
سلام
من چند وقتیه باهاشون کار میکنم و در کل راضی هستم. پرداختیش برای یک پاپ‌آپ ساده، از سایت‌های مطرح دیگه یه مقداری بالاتره. البته بالاتر هم برخی سایت‌ها پرداخت میکنن ولی خب با اضافه کردن پوش نوتیفیکیشن و آیفریم و پاپ‌آپ ریدایرکتی و این جور روش‌ها هست که بیشتر پرداخت میکنن.

از دیروز درآمد نصف شده که گفتن یه هفته‌ای این جوری میمونه بعد برمیگرده به روال سابق. حدود دو هفته هم هست پرداخت‌ها روزانه انجام نمیشه، این جور که اعلام کردن تو پنل، مشکل از سمت بانک بوده. به جز این دو مورد، تو چند ماه اخیر که برای من مشکلی اتفاق نیافتاده.

aliopp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اسکم و واریزی نداره کافیه تو گوگل عنوان سایتشون سرچ کنی.

rubixfilm

Registered User
لایک‌ها
75
اسکم و واریزی نداره کافیه تو گوگل عنوان سایتشون سرچ کنی.

الان نزدیک ۲ میلیون تومن تو اکانتم دارم / هی میگن امروز . فردا . تو این هفته . اخر هفته :| ساییدن مارو

شما که تجربه دارید ایا سایت پاپ اپ ایرانی خوب سراغ ندارید؟

در ضمن مزخرف ترین سیستم پاپ آپ ایران هم همین سایت پاپفا هستش ...

* طی تجربه ی من تو این مدت چند ماهه اصلا ازشون راضی نیستیم . توصیه میشه باهاشون کار نکنید ...

us12

Registered User
لایک‌ها
410
منم موجودی دارم و از 10 اسفند دیگه واریز نداشته ، کد های پاپ آپ را برداشتم ، فکر کنم خیال واریز ندارد...

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
به نظرم در حال حاضر فقط زرپاپ داره خوب عمل می‌کنه و پاپ‌گذر. بقیه قابل اطمینان نیستن. پاپفا چند بار پرسش کردم در مورد واریزی‌ها، جواب درست نداده، یعنی هر سری میگه تا فلان روز ولی هیچ خبری نمیشه. اونا مشکلات خودشون رو دارن، ما هم مشکلات خودمون رو داریم. حداقلش اینه که اطلاع‌رسانی بشه و حرف راست زده بشه.

بالا