برگزیده های پرشین تولز

رفتارهای تاسف بار

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا مهدی هم به نکته خوبی و اون هم افت فروم هست اشاره کردن و این حرفشون کاملا صحت داره.من الان خودم خیلی پستی نمی زنم که نگران باشم پس فردا کی می خواد چطوری جوابشو بده! و دوس دارم ملت بگن فلانی بی سواده!
مشكل همينه دوست من!

وقتي افرادي مثل شما فعاليت نكنن چهار تا آدم بيكار ميان اينجا و بايد ببخشيد گند ميزنن به كل فروم!

كلا سالم موندن هر فرومي به جو اون بستگي داره اگر جو بره به سمت بحث كردن سالم هميشه سالم ميمونه و اگرم يه نفر اين وسط لوس بازي دربياره و پابرهنه بپره وسط چون تو اقليت هست ميشه تو نطفه خفش كرد. و برعكس اگر جو بره به سمت مسخره بازي مطمئن باشيد نميشه هيچ جوري درستش كرد نه با بن كرد آي دي نه با بن كردن آي پي!!

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
خوب راه حل که زیاده .
مثلا افراد برای عضو شدن نیاز به دهوتنامه داشته باشن و دعوت کننده هم قابل رویت باشه تو پروفایلشون . اینجوری افراد زرت و زرت آیدی الکی نمی سازن !

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تو پست اول جوابیه یکی از مدیران را بخون،خودت خندت می گیره :lol:

سواد بعضی هاشون از اینترنت و روانشناسی کاربر در حد یک بچه 15 ساله آمریکایی نیست که پشت کامپیوتر میشینه!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
IP که مدیران تمامی فروم های ایرانی ازش استفاده می کنن،هیچ گونه ارتباطی به شناسایی کاربر خاطی نداره و اینقدر متدهای بهتری هست که وقتی بدونید،مو را از ماست می کشید بیرون..

حرفها برای گفتن زیاده،.. نه حسش هست و نه ارتباطش!
ولی اینو می دونم که پرشین تولز صدها برابر بهتر می تونه باشه(با وضعیت فعلی نه حرفهای رویایی!)

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
سخـــت نگیرید بابا!...

فروم خوبی هست... من کلی دوست اینجا دارم... همشون دانشمند هستن! :)

تابستونا همیشه اینجا دعوا زیاد هست مگه نه؟ :D

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نه بابا چه ربطی به تابستون داره،مشکل تابستون فقط مربوط به گفتگوی آزاد هست..

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
نه بابا چه ربطی به تابستون داره،مشکل تابستون فقط مربوط به گفتگوی آزاد هست..
خب مگه الان مشکل مربوط به جای دیگه ای هست؟

تا جایی گه یادم میاد فقط گفتگوی آزاد اینجا همیشه دعوا میشد! :)

پس پی تی پیشرفت کرده؟

کدوم قسمت الان دعواست انوقت؟ تا من گزارش تهیه کنم! :D

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بحث در مورد اینکه چرا ملت میان اینجا هر کاری دلشون می خواد می کنن و میرن! فروم در کل خوبه،ولی زحمتاش را اونایی کشیدن که دیگه در جمع ما نیستن !!

الان تو بند 2 مرامنامه اومده که کاربر نباید 2 تا نام کاربری داشته باشه،اونوقت جواب یکی از مدیران هستش :
دقت كنيد كه معيار كاربران در دنياي مجازي اي دي اونهاست!
پس من وقتي يك اي دي جديد باز ميكنم يك كاربر جديد به حساب ميام!

وقتی من خودم الان میدونم اینجا چه خبره،چرا بیام اینجا حرکتی کنم ؟ اونم چی ریش و قیچی دست مدیری باشه که جز ادعای قلدری و ... به حقوق کاربران قانع نیست و خودش را بالاتر می دونه.

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
نه گزارش تهیه نمیکنیم پشیمون شدم!

اون بحث IP و این حرفا واسه ایران تعطیل هست!

ایران اکثرا dialup هستن مثل که هر بار که وصل میشی آیپیت عوض میشی!

همون سخت نگیرید از همه بهتره... :)

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
بحث در مورد اینکه چرا ملت میان اینجا هر کاری دلشون می خواد می کنن و میرن! فروم در کل خوبه،ولی زحمتاش را اونایی کشیدن که دیگه در جمع ما نیستن !!

الان تو بند 2 مرامنامه اومده که کاربر نباید 2 تا نام کاربری داشته باشه،اونوقت جواب یکی از مدیران هستش :
دقت كنيد كه معيار كاربران در دنياي مجازي اي دي اونهاست!
پس من وقتي يك اي دي جديد باز ميكنم يك كاربر جديد به حساب ميام!

وقتی من خودم الان میدونم اینجا چه خبره،چرا بیام اینجا حرکتی کنم ؟ اونم چی ریش و قیچی دست مدیری باشه که جز ادعای قلدری و ... به حقوق کاربران قانع نیست و خودش را بالاتر می دونه.
آخه مدیرام کار خاصی نمیتونن بکنن..!! :(

نیگاه کن شما هر طوری مانع بذاری جلوی هر کسی, نه تو اینترنت... کلا هر جایی! اون یه راه دیگه ای پیدا میکنه...

این بحثش شبیه این هست که چرا ایرانی ها میرن صحرا آشغال میریزن! یا چیزای اینطوری که آخرش میرسن به اینکه باید فرهنگ سازی بشه و این چیزا... یا مردم باید خدشون درست رفتار کنن یا این چیزا...

حالا من برم چون بلدم نیستم تو این بحث ها شرکت کنم و حرفی بزنم که مفید فایده واقع بشه... :)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مگه با adsl آی پی عوض نمیشه؟ برو بخواب فکر کنم داری ی فروم دیگه را می خونی و اینجا پست می زنی :lol:

کسی هم سخت نگرفته و تمامی کاربرانی که تو این تاپیک پست زدن،آخر مرام و خنده و ... هستن،اگه از حال و هوای فروم خبر نداری پست نزنی بهتره.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آخه مدیرام کار خاصی نمیتونن بکنن..!!

دوست عزیز از مدیران کسی انتظار نداره و این وظایف به مدیران ارشد فروم مربوط هست.

خو آخه وقتی مرامنامه از مدیرش داره زیر سوال میره،به فلان کاربری که از فلان شهر کانکت شده،چی میشه گفت؟

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
مگه با adsl آی پی عوض نمیشه؟ برو بخواب فکر کنم داری ی فروم دیگه را می خونی و اینجا پست می زنی :lol:

کسی هم سخت نگرفته و تمامی کاربرانی که تو این تاپیک پست زدن،آخر مرام و خنده و ... هستن،اگه از حال و هوای فروم خبر نداری پست نزنی بهتره.

:lol::lol::lol:
همشو نخوندم خب! دیدم نوشته بودید رنج آیپی بلاک بشه یا شبیه این و از این چیزا...!

راس میگی خب شاید واسه اینه که یکی در میــــون سایت سنجشو رفرش میکنم ببینم نتایج اومد یا نه!!! :lol:
گفته 9 صبخ ولی همین وقتا باید بذاره دیگه :(

دیگه اینکه من یادم از وقتی 5 سالم بود و میومدم پرشین تولز همیشه بعضی ها خیلی حرص اینجا رو میخوردن و هی جلسه میذاشتن که چیکار کنیم جلوی کاربرای بد رو بگیریم! :hmm:

منم گفتم که! اینجا فـــروم خوبیه... کلی هم دوســـــت جونی جونی اینجا دارم همشونم مهنـــدس هستن! :lol:

ميهن پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نميشه روشي براي مقابله با كاربران خاطي در نظر گرفت كه واقعا جواب بده ولي مشكل با اوردن مديران بزرگي مثل بهروز عزيز حل ميشه.وقتي عموم تاپيك ها از سطح بالايي برخوردار باشن ديگه كسي هم نمياد يه تاپيك مسخره بزنه (از نظر روانشناسي) و يا در پست هاي داخل تاپيك.وقتي بهروز خان مينوشتن و ادم نوشته هاي ايشون رو ميخوند اصلا انگار وارد يك فضاي ديگه ميشد وقتي يه نفر نوشته اي با سطح بالا ميذاره ديگران از گذاشتن نوشته هاي مسخره خودداري ميكنن و اين كار رو به نوعي ضعف خودشون مي بينن ولي متاسفانه مدتيه كه خبري از مديران سايت نيست.

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
دوستاني كه به افت PT معتقد هستند! راه كار بدن!
اين نظر من بود!

دقیقا من هم به همین خاطر این تاپیک رو زدم ؛ راهکار چیست؟؟

یه بار دیگه همه پست ها رو می خونم و یه تنیجه گیری رو تا همین الان می نویسم امیدوارم قدیمی تر های فروم هم نظراتشون رو اعلام کنند

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
=============================

با تشکر از همه دوستانی که اینجا وقت گذاشتن و نظر دادن ( اگه نظر دوستی رو جا انداختم به بزرگی خودش ببخشه و اعلام کنه )

اما یه جمع بندی و نظر شخصی من »

- جناب علیرضا شیرازی گفته جز فرهنگ سازی چه کنیم؟؟

به نظر من باید 2 بحث به موازات هم پیش بروند تا جواب بدهد اولی فرهنگ سازی و دومی برخورد مناسب با خاطی که دومی ضمانت اجرایی اولی است و اولی باعث مقبولیت دومی

- مخالف دعوتنامه ای کردن هستم چون اولا فروم رو از بازدید و شادابی می ندازه و مطمئنا هیچ کسی این رو نمی خواد دوما جو فروم یه جو خشک می شه و در آخر باعث افت فروم میشه ( یادمه پارسال به خاطر چند یوزر )*&)*& کلا عضویت فروم بسته شد و هیچ جوری یوزر جدید نمی تونست رجیست کنه و نتیجه ش رو هم دیدیم..) سوما همون طور که جناب علیرضا خان هم اشاره کردن اینجا اومیدم که دوستان جدید پیدا کنیم اگه همون هایی که میشناسیم رو بخوایم با دعوت به اینجا بیاریم که اینکه همون شد که !!!

اما یه سری پیشنهاد هم خودم دارم :

- بن کردن ip کسایی که توی 90 درصد لاگین هاشون از یه ip لاگین می کنند(احتمالا بدونین چه کسایی)

اما:
- دو تا از دوستان اشاره مستقیم کردن که بیشتر فروم تحت تاثیر بخش گفتگوی آزادش هست و به نظر من هم جز این نیست خوب پس باید بیشتر حساسیت رو روی گفتگوی آزاد گذاشت

یه نکته خیلی حیاتی:
اما همین که در اینجا زیاد سخت گیری نمی شود یاعث صمیمیت بین اعضا شده است و این همان نکته ایست که ما را در PT میخکوب می کند ،

عمل کردن در بخش گفتگوی آزاد برای مدیریت مثه راه رفتن روی لبه تیغ ه!
نه اونقدر شدت عمل باید به خرج بدن که دیگه کسی طرفش نره و نه اونقدر رها که پر از اسپم بشه
چند تا پیشنهاد:

- پست اسپم تعریف بشه : به چه پستی می گن اسپم و برخورد با اسپم هم تعریف بشه ( حالا می خواد پاک کردن باشه با ذکر علت در پیغام خصوصی یا ادیت پست همراه با ذکر علت - پاک کردن خالی باعث میشه یوزر متوجه اشتباهش نشه ( خواه نا خواه!))

- اسپمر تعریف بشه و برخورد باهاش هم تعریف بشه (میشه دسترسی رو به گفتگوی آزاد برای مدتی محدود کرد یا کل فروم)

- مهم تر از همه پست توهین آمیز و برخورد با زننده پست هم تعریف بشه
بازم تاکید می کنم بد ترین کار ممکنه در مواجه با اسپم پاک کردن پست هست

( موارد فوق توی یه تاپیک استیکی بشه )

تا اینجا این نظر من بود ... بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بچه ها این بحث ها فقط برای رسیدن به ایدالیسم بچه ها هست و بخدا من اصلان آدمی نیستم که انتظار داشته باشم و خداروشکر هرچقدر که پی پال واسم میاد،تو این فروم دارم می فروشم و دیگه اگه سوالی در مورد کارم بود،میرم فروم های خارجی.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
یه مدت پیش یکی از دوستان (همه میشناسنش) به علت یه تاپیک سیاسی بن شد (که به نظرم تاپیکش سیاسی نبود) این دوستمون (به گفته خودش) به علت مسئولیتی که تو یکی از بخشهای PT داره با یه آی دی جدید دوباره به پی تی برگشت که همون اول کار آی دی جدیدش رو بن کردند

دلیلش هم این بود که کسی که بن میشه حق ساختن آی دی جدید نداره!!! ولی همه میدونم جناب (تنگنا) که معرف حضور همگی هست و بارها این فوروم رو به گند کشیده و چندصد بار بیشتر بن شده،هنوز تو پی تی داره راحت ول میگرده و گندکاری میکنه کسی هم کاری به کارش نداره ( همه مدیرها هم خوب میشناسنش) و هرکسی حداقل یه بار ریپورتش رو داده.

این یارو در حال حاضر با چندین آی دی داره راحت و آسوده تو پی تی ولگردی میکنه و جو رو برای کاربران دیگر ( و مخصوصا" تازه وارد) نا امن میکنه اونوقت هیچ یک از مدیرا کاری به کارش ندارن و اعتقاد دارن باید بهش فرصت داد!!!!
65.gif

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
یه مدت پیش یکی از دوستان (همه میشناسنش) به علت یه تاپیک سیاسی بن شد (که به نظرم تاپیکش سیاسی نبود) این دوستمون (به گفته خودش) به علت مسئولیتی که تو یکی از بخشهای PT داره با یه آی دی جدید دوباره به پی تی برگشت که همون اول کار آی دی جدیدش رو بن کردند

دلیلش هم این بود که کسی که بن میشه حق ساختن آی دی جدید نداره!!! ولی همه میدونم جناب (تنگنا) که معرف حضور همگی هست و بارها این فوروم رو به گند کشیده و چندصد بار بیشتر بن شده،هنوز تو پی تی داره راحت ول میگرده و گندکاری میکنه کسی هم کاری به کارش نداره ( همه مدیرها هم خوب میشناسنش) و هرکسی حداقل یه بار ریپورتش رو داده.

این یارو در حال حاضر با چندین آی دی داره راحت و آسوده تو پی تی ولگردی میکنه و جو رو برای کاربران دیگر ( و مخصوصا" تازه وارد) نا امن میکنه اونوقت هیچ یک از مدیرا کاری به کارش ندارن و اعتقاد دارن باید بهش فرصت داد!!!!
65.gif

توی معتبرترین فرومهای خارجی هم پیش میاد حالا خدا میدونه فقط چی میگذره اما این یکی که گفتید دلقک درباری حساب میشه حتما. :)

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
به نظر من یکی از مشکلات پی تی اینه که به پستای بی محتوا خیلی بیشتر از پستای پر محتوا اهمیت داده میشه !!!!11
طرف میاد یه اسپم میزنه بعد بقیه هم میان تو اسپم زدن همراهیش میکنن از اون طرفم صاحب تاپیک و تنی چند از افراد دلسوز میان اعتراض میکنن و میخوان برخورد کنن تاپیک میره رو هوا:rolleyes: یا اینکه یکی میاد یه پست مزخرف
میزنه (که معلومه یا غرضی داره یا واقعا اینقدر آی کیو نخودیه -که در هر 2 حالت امیدی بهش نیست) حالا باز میبینی همه هی میان پست اینو نقل فول میکننو می خوان طرف رو از تاریکی جهل در بیارن بازم تاپیک میره رو هوا:blink:
احتمالا اگه به این جور پستا بی توجهی میکردیم اوضاع بهتر میشد!

توی معتبرترین فرومهای خارجی هم پیش میاد حالا خدا میدونه فقط چی میگذره اما این یکی که گفتید دلقک درباری حساب میشه حتما. :)

به عمرم همچین مورد بیکاری ندیدم ! ممکنه طرف تو فرومای دیگه بعد از بن شدن با یه آی دی جدید برگرده و معمولا هم سعی می کنند رفتارشونو درست کنند . (یکیشون اینقدر مثبت شده بود که مدیر سایت شد و تازه بعدش گندش دراومد که این بن شده بوده:wacko:)

بالا