برگزیده های پرشین تولز

کارت گرافیک

one.step.above

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر شما چرا در کشور حضرت آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) آن چه عکس زیر نشان می‌دهد برای خرید نیست؟

ae054b21-4b08-4012-9f4e-5540c108f216.gif

ali_fa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از parscyber :
منت چيه عزيز؟!
فقط 6600 با برد Aopen يا Leadtek.
6200 حدود 90 تا 100 تومنه.
6600 GT رو هم الان اصلا قيمت ندارم. دور و بر 190 به بالا فكر كنم باشه. بستگي داره به ماكرش.

سلام
اقا همین که زحمت می کشید جواب خلق الناس می دین یه دنیا ارزش داره ,دست همتون درد نکنه!:blush:
فراموش کردم بگم من این واسه agpمیخوام .

راستشو بخوایید من می خوام 200 تومانی خرج vga وram کنم ولی تو بالانس کردن این یه کم دو به شک شدم.:eek:

1-می خواستم بین این 2 کار کدوم به نظر شما صحیح تر است؟ اگر اشاره ای هم به دلیلش بکنید که ......:happy:

-vga=9550 ==== ram 1gig
-vga=6600 ==== ram 512

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از ali_fa :
سلام
اقا همین که زحمت می کشید جواب خلق الناس می دین یه دنیا ارزش داره ,دست همتون درد نکنه!:blush:

راستشو بخوایید من می خوام 200 تومانی خرج vga وram کنم ولی تو بالانس کردن این یه کم دو به شک شدم.:eek:

1-می خواستم بین این 2 کار کدوم به نظر شما صحیح تر است؟ اگر اشاره ای هم به دلیلش بکنید که ......:happy:

-vga=9550 ==== ram 1gig
-vga=6600 ==== ram 512

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
براي بازي مورد دوم الان بهتر جواب ميده .

آرمان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.

آقا موضوع خريد كارت گرافيكي ما هم داستاني شده...ديگه همه دوستام بهم مي خندن...يه مدل جديد پيدا كردم مي خواستم ببينم ارزش خريد داره يا نه. در ضمن قيمت دقيقش چنده؟

Radeon 9550 Club-3D 256 MB 128 Bit

CGA-956TVD.jpg

parscyber

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از ali_fa :
سلام

-vga=9550 ==== ram 1gig
-vga=6600 ==== ram 512

خواهش ميكنم.
من به شما 1 گيگ رمو توصيه ميكنم به همراه 6600!!!
ميتوني هم 6200 برداري با 1 گيگ رم. كلا گرافيك خوب با رم پايين رو اصلا توصيه نميكنم.
ببين زورتو اگه بزني چقدر ديگه ميتوني پول بذاري روشون؟ :blush:

آرمان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستي كسي نبود جواب ما رو بده؟؟؟:(

ARH

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از one.step.above :
به نظر شما چرا در کشور حضرت آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) آن چه عکس زیر نشان می‌دهد برای خرید نیست؟

ae054b21-4b08-4012-9f4e-5540c108f216.gif

بازار كامپيوتر ايران سبز سيستم داره البته برد رفرنس ATi ديگه تو ايران وارد نميشه اما ميتونه X800XL از Sapphire پيدا كني ! قيمتش رو نميدونم .

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از آرمان :
با سلام.

آقا موضوع خريد كارت گرافيكي ما هم داستاني شده...ديگه همه دوستام بهم مي خندن...يه مدل جديد پيدا كردم مي خواستم ببينم ارزش خريد داره يا نه. در ضمن قيمت دقيقش چنده؟

Radeon 9550 Club-3D 256 MB 128 Bit

CGA-956TVD.jpg
تا palit 37 تومني هست ديگه دنبال مارك ديگه رفتن يكم چيزه.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
سلام خدمت دوستان عزيز
من ميخواستم يه كارت گرافيك با نام تجاري ASUS بخرم . كسي از دوستان اطلاع داره كه ASUS كارت هاي گرافيكش خوب هستند يا نه ؟؟

one.step.above

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ARH :
بازار كامپيوتر ايران سبز سيستم داره البته برد رفرنس ATi ديگه تو ايران وارد نميشه اما ميتونه X800XL از Sapphire پيدا كني ! قيمتش رو نميدونم .
منظورم همون بردهای اصل ATI بود، می‌دونید چرا دیگه وارد جمهوری اسلامي نمی‌شه؟

shork

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
دوست عزيز دليل شما از اينکه دنبال برده خوده ati هستين چيه؟ با بقيه مشکلی داشتين؟
شايد اينجوری بهتر بشه راهنمايی کرد.

one.step.above

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shork :
سلام
دوست عزيز دليل شما از اينکه دنبال برده خوده ati هستين چيه؟ با بقيه مشکلی داشتين؟
شايد اينجوری بهتر بشه راهنمايی کرد.
برام جالبه که بدونم دلیلش چیه، چون یادمه که تا چند سال پیش در بازار بود. اگه برد اصلی هم برای فروش باشه چرا بجاش چیز دیگه‌ای بخریم؟

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
برام جالبه که بدونم دلیلش چیه، چون یادمه که تا چند سال پیش در بازار بود. اگه برد اصلی هم برای فروش باشه چرا بجاش چیز دیگه‌ای بخریم؟

تا اين اخرا شركت برد پرداز وارد كننده بردهاي گرافيكي خود ati بود نماينده انحصاريش هم بود ولي بعيد بدونم ديگه الان باشن
شمارشو ميدم ببين چطورياس:8881048
ولي تا امثال sapphire يا gecube هس ديگه نيازي به بردهاي مرجع ati نيس

ARH

Registered User
لایک‌ها
4

همه چيز رو با هم قاطي نكن . ATi كه بردساز نيست . ظرفيت توليد كارت گرافيك هاش هم خيلي پايينه باسه همين تصميم گرفته كه متمركز كار كنه و فقط بازار اروپا و آمريكا رو به صورت محدود پوشش بده و خيلي وقته كه دور بازار آسيا و حتي خاورميانه رو خط كشيده .
هيچ دليلي وجود نداره كه ATi برد اصلي بهتري از ساير بردساز ها بزنه بلكه احتمال اينكه بردهاي اصلي اش كارايي پايين تري از بردهاي ساير بردسازها داشته باشند بيشتره . چون اولا خودش رو توي رقابت نميبينه و ثانيا به يك سري استانداردها طراحي برد كه VPU اعمال ميكنه پايبنده .

ali_fa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از parscyber :
خواهش ميكنم.
من به شما 1 گيگ رمو توصيه ميكنم به همراه 6600!!!
ميتوني هم 6200 برداري با 1 گيگ رم. كلا گرافيك خوب با رم پايين رو اصلا توصيه نميكنم.
ببين زورتو اگه بزني چقدر ديگه ميتوني پول بذاري روشون؟ :blush:

ممنون رفیق

اقا بعد از کلی گشتن و دو دو تا چهارتا یه 6600 با برد pixel view برد تایوان و رم 256 samsung رو گرفتم 115000 و 1gigرم کینگ هم گرفتم 87000 . برد giga هم 147 بود.واسه راهنمایی ها تشکر

parscyber

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از ali_fa :
ممنون رفیق

اقا بعد از کلی گشتن و دو دو تا چهارتا یه 6600 با برد pixel view برد تایوان و رم 256 samsung رو گرفتم 115000 و 1gigرم کینگ هم گرفتم 87000 . برد giga هم 147 بود.واسه راهنمایی ها تشکر
خوبه! مبارك باشه. كاشكي رمهاتو كروشال ميگرفتي.
اين كينگ هايي كه گرفتي چيپشون چيه؟ اصلا هستن ديگه؟

one.step.above

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ARH :
همه چيز رو با هم قاطي نكن . ATi كه بردساز نيست . ظرفيت توليد كارت گرافيك هاش هم خيلي پايينه باسه همين تصميم گرفته كه متمركز كار كنه و فقط بازار اروپا و آمريكا رو به صورت محدود پوشش بده و خيلي وقته كه دور بازار آسيا و حتي خاورميانه رو خط كشيده .
هيچ دليلي وجود نداره كه ATi برد اصلي بهتري از ساير بردساز ها بزنه بلكه احتمال اينكه بردهاي اصلي اش كارايي پايين تري از بردهاي ساير بردسازها داشته باشند بيشتره . چون اولا خودش رو توي رقابت نميبينه و ثانيا به يك سري استانداردها طراحي برد كه VPU اعمال ميكنه پايبنده .
یادمه زمانی که ATI و NVidia خودشون برد می‌ساختند هیچ‌کدام از بردسازهای امروز وجود نداشتند(اینم دلیل!). رعایت استاندارد بده؟ (منظورتون overclock کردن سخت‌تره؟)

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان مادربرد من تا agp 4X ساپورت ميكنه و الانم رو سيستمم يه كارت 32 نصبه بخواستم ببينم بالاترين كارتي كه ميتونم بگيرم چيه ؟؟

واينكه كارت گرافيك تاثيري تو سرعت سيستم ميزاره يا نه ؟ چون اهل بازي و كاراي گرافيكي نيستم

آرمان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از rax :
من ثابت كردم به دوستان با يه كارت 60 هزار تومني (9550) و يه فن 10 هزار تومني ميشه به نزديك قدرت 9800 رسيد..;)

دوست عزيز از گفته شما واقعاً سر در نمي يارم. چطور ميشه با يه كارت 9550 تا قدرت 9800 رسيد؟ اگه ممكنه لينك بديد به مطلبتون.

بالا