برگزیده های پرشین تولز

همه چيز درباره Emulator ها

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
آقا منو جو گرفت انقدر نگيد سگا حالا كه همتون مثل خودم عشق سگا هستيد بهتر كه رمزهاي اين بازيهارو بگيم تا دوباره ياد قديما و كلوپ رفتنامون بيوفتيم بهتر كه از Finish him زدن MK 2 شروع كنيم هر كسي يادش مونده بنويسه

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
تو اينترنت تمام كدها پيدا ميشه:

Mortal Kombat 2

Mortal Kombat 3

Ultimate Mortal Kombat

اينم يه خاطره : اونموقع كه تازه MK2 سگا اومده بود و قشنگ يادمه 8000 تومن قيمتش بود بعد اينترنت و اينحرفا هم نبود..من يادمه فروشنده هه اين كدها رو نيمدونم از كجا گير آورده بود و فتوكپي گرفته بود 2 صفحه ميفروخت 1000 تومن!!!! من بيچاره هم مجبور بودم بخرم! 1000 تومن الان هم فكر نكنم كسي حاضر بشه بده چه برسه به 7-8 سال پيش! اما بعدا ديگه تو كلوبها كدها رو همه ميگفتن و بعدا دفترچه يادمه چاپ كرده بودن كه اولش نوشته بود "به نام خدا" كدهاي... :D
يادش بخير. :p

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
آقا من توي امولاتورهاي كه معرفي كرده بوديد امولاتور Nintendo 64 رو نديدم. البته شايد درست نگاه نكرده باشم. اما بازيهاي اين كنسول هم خيلي قشنگند. مخصوصا mario . يك بازي rule خيلي قشنگ هم داره به اسم quest 64 . توصيه مي كنم حتما ببينيد

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از sharifgame :
آقا من توي امولاتورهاي كه معرفي كرده بوديد امولاتور Nintendo 64 رو نديدم. البته شايد درست نگاه نكرده باشم. اما بازيهاي اين كنسول هم خيلي قشنگند. مخصوصا mario . يك بازي rule خيلي قشنگ هم داره به اسم quest 64 . توصيه مي كنم حتما ببينيد
تا اونجا كه يادمه معرفي نكردمش اينجا..چون فكر نميكردم طرفدار داشته باشه.بهرحال من Nintendo 62 واقعي هم داشتم.
بازيهاي RPG قشنگ و سطح بالا زياد داره.خصوصا دو تا بازي Zelda و چند تا ديگه.
از بازيهاي اكشنش هم Mario 64 يه بازي استثنايي هست..حتي خيليها به اين بازي لقب بهترين بازي Platformer تاريخ رو دادن.(من تمومش كردم و عجيب اين بازي طولانيه گيم پلي اين بازي بينظيره)
همينطور بازي Banjo Kazooi و Banjo Toei كه بازيهاي اكشن ادونچر هستن واقعا قشنگن.هر چند ممكنه در وحله اول بچه گونه بنظر برسن اما وقتي بازي كنيد تازه ميفهميد جذابيت بازي و گيم پلي يعني چي!

بهترين اموليتور براي Nintendo 64 برنامه Project 64 هست كه مجانيه و از سايت www.emulator-zone.com ميشه دانلودش كرد.
رامهاي N64 حجمشون بالاست..معمولا حدود 15 تا 30-40 مگابايت,اما CD كه رامهاي اون باشه تو بازار ديدم هست.تنها مشكل اينه كه بازي كردن خيلي از بازيهاي N64 با كيبرد واقعا مشكله.و بعضيجاها اصلا نصف لذت بازي به خاطر دست و پاگير بودن كيبرد از بين ميره.(به خاطر شكل خاص و دكمه هاي زيادي كه گيم پد واقعي N64 داره با كيبرد سخته اكثر بازيها..اگه با واقعيش بازي كرده باشيد ميدونيد من چي ميگم)

توضيحم اينكه Nintendo 64 يه دستگاه نسبتا جديد هست,بعد از Playstation اومد و دو برابر اون قدرت داشت و از نظر
گرافيكي و كيفيت بازيهاش كاملا از Playstation سرتر هست.

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
نرم افزار nemu هم يكي از امولاتورهاي خيلي خوب تو زمينه N64 . اين قابليت هم داره كه plug-in گرافيكي و صوتي امولاتورهاي ديگه رو هم قبول كنه. مي تونيد از آدرس http://www.nemu.com اين نرم افزار رو download كنيد. براي گرفتن rom هاي N64 مي تونيد به آدرس http://www.bestromsites.com مراجعه كنيد

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من الان رفتم اينو ديدم:
http://www.gamespot.com/n64/adventure/legendofzeldaoot/index.html
واقعا شاخ در اوردم(اه اينم اسميلي اين داره!)
شما هم اگه ببينيد بي معطلي ميرينو دانلودش ميكنين.
از اينجا:
http://www.bestromsites.com/checkpoint/gameinfo/default.asp?id=32661
اهان اسمشم اينه:
The Legend of Zelda Ocarina of Time
فعلا كه 3% شو دانلود كردم LOL

بابا مگه اين چيه!!!هرچي سايت وجود داره به اين امتياز كامل داده:
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/197771.asp
من دارم ديوونه ميشم جون مادرت تموم شو!!!رو يه سرور كند گذاشتن همچين چيزيو ميرور هم كه نداره:(

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از mammad :
The Legend of Zelda Ocarina of Time
فعلا كه 3% شو دانلود كردم LOL

بابا مگه اين چيه!!!هرچي سايت وجود داره به اين امتياز كامل داده:
من دارم ديوونه ميشم جون مادرت تموم شو!!!رو يه سرور كند گذاشتن همچين چيزيو ميرور هم كه نداره:(

اين بازي خداست.من با نيتندو 64 واقعي ديدمش.در ضمن 2 تا بازي زلدا هست براي نيتندو 64 يكي ديگه هم هست :
Zelda: Majora's Mask اينم فوق العادست.در واقع اين بازي از بهترينهاي N64 هست.
ورژن جديد Zelda كه براي GameCube اومده رو خيليها به عنوان بهترين بازي سال ميشناسن بين همه دستگاهها و PC!!

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
آقا nintendo 64 رو بي خيال شيد از super nintendo بگيد كه كدوم بازيهاش مثل بازيهاي سگا هال ميده چون حجم اينا كمتره بازم ميشه اينارو دانلود كرد بازيهاي nintendo 64 كه خيلي حجمش زياده ولي هر جور راحتيد :D چند تا ديگه هم سايت بديد كه رامهاي سگا . رو بشه راحت دانلود كرد

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از ali206speed :
آsuper nintendo بگيد كه كدوم بازيهاش مثل بازيهاي سگا هال ميده چون حجم اينا كمتره بازم ميشه اينارو دانلود كرد
برو صفحه اول همين تاپيك..يك سري از بازيهاي خوبشو اونجا اسم بردم.

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
اونجارو ديدم ولي آخه مثل سگا توضيح ندادي كه چه جور بازي هست

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از ali206speed :
اونجارو ديدم ولي آخه مثل سگا توضيح ندادي كه چه جور بازي هست
خب آخه تعداشون زياد بود..و نميشد همشونو دونه دونه بگم چه سبكيه.
حالا تو اگه ميخواي بگو دقيقا چه سبكهايي ميخواي ,من ليست بدم از بازيهاس SNES اون سبك بهت. ;)

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از rammstein_persia :
اين بازي خداست.من با نيتندو 64 واقعي ديدمش.در ضمن 2 تا بازي زلدا هست براي نيتندو 64 يكي ديگه هم هست :
Zelda: Majora's Mask اينم فوق العادست.در واقع اين بازي از بهترينهاي N64 هست.
ورژن جديد Zelda كه براي GameCube اومده رو خيليها به عنوان بهترين بازي سال ميشناسن بين همه دستگاهها و PC!!
واقعا خداست همچين بازي فقط 25 مگ!!
تازه يه چيزه جالب هم فهميدم كه اولين باز اين زلدا روي NES اومده!همين چيزاست كه نينتندو ورشكست نميشه.
آقا nintendo 64 رو بي خيال شيد از super nintendo بگيد كه كدوم بازيهاش مثل بازيهاي سگا هال ميده چون حجم اينا كمتره بازم ميشه اينارو دانلود كرد بازيهاي nintendo 64 كه خيلي حجمش زياده ولي هر جور راحتيد چند تا ديگه هم سايت بديد كه رامهاي سگا . رو بشه راحت دانلود كرد
اول از همه Chrono Trigger رو دانلود كن اگه بتوني براي PSX رو ببيني كه چه بهتر 230 مگه اگه زياد همون براي Snes هم عاليه 4 مگه.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از mammad :
تازه يه چيزه جالب هم فهميدم كه اولين باز اين زلدا روي NES اومده!
آره..نميدونم يادت هست يا نه من زلداي SNES رو بهت معرفي كردم (كه اون RPG) هست ولي خوشت نيومد انگار..
به نقل از mammad :
همين چيزاست كه نينتندو ورشكست نميشه.
دقيقا! نيتندو روي سه اصل ميچرخه :
MARIO
ZELDA
POKEMON
اينها يه استعداد خاصي تو ساختن يه سري سبكها و كاراكترهاي خيالي خاص دارن و همين استعدادشونه كه 30 ساله اونها رو مطرح نگه داشته. والي كي ميتونه در مقابل غولهايي مثل SONY و MICROSOFT و شركتهي بزرگ بازي
سازي PC مقاومت كنه..

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
آره..نميدونم يادت هست يا نه من زلداي SNES رو بهت معرفي كردم (كه اون RPG) هست ولي خوشت نيومد انگار..
من نسبت به Chrono triger گفتم بازي بديه الانم ميگم خيلي قشنگ نيستش اون اما اصلا با اين متفاوته اين Action/adventure اون مثلا RPG كه ميخواستن ادونچرشو زياد كنن اما چيز خوبي در نيومده.
دقيقا! نيتندو روي سه اصل ميچرخه :
MARIO
ZELDA
POKEMON
ببين ماريو اينجا هم تاثير داره: :mario:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ماريو آخرشه! از بازيهاي فراموش نشدني!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از mammad :
من نسبت به Chrono triger گفتم بازي بديه الانم ميگم خيلي قشنگ نيستش اون اما اصلا با اين متفاوته اين Action/adventure اون مثلا RPG كه ميخواستن ادونچرشو زياد كنن اما چيز خوبي در نيومده.
البته Chrono triger يه بازي استثتايي هست و شكي نيست كه از اون Zelda : A Link To The Past بهتره..
اما اون Zelda : A Link To The Past هم از بازيهاي شاخص SNES هست! اين يادت نره..در واقع تابحال نيتندو هر بازي
Zelda ساخته جزو بازيهاي شاخص بوده براي هر سيستمش.
من Zelda : A Link To The Past رو خيلي جلو رفتم اما Chrono triger رو كمتر و بنظر من زلدا هم خيلي عاليه هرچند به پاي Chrono نميرسه.
راستي ميدونستي امتياز اين Zelda : A Link To The Past توي گيم اسپات چنده؟؟ 5و9!!!!!
http://www.gamespot.com/snes/rpg/legendofzeldaalinkttp/index.html

به نقل از mammad :
ببين ماريو اينجا هم تاثير داره: :mario:
دقيقا همينو ميخواستم بگم :specool:

به نقل از ehsan :
ماريو آخرشه! از بازيهاي فراموش نشدني!
:specool:

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
do you know any strategic or adventure(i mean that kind of adventures that there is no fight in it and we should only think to solve puzzles and advance in game)for n64

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از Ajabshirkhan :
do you know any strategic or adventure(i mean that kind of adventures that there is no fight in it and we should only think to solve puzzles and advance in game)for n64

بيشتر بازيهاي N64 يا Action هستن يا Action/Adventure .
سبك Adventure از اون نوعي كه ميخواي بعديد ميدونم داشته باشه.سبك Strategy چند مورد بازي داره اما من هيچكدوم اينها رو نديدم,بهرحال اين چند تا بازي كه تو سبك طبقه بندي شدن براي نيتندو 64 هست :

Ogre Battle 64: Person of Lordly Caliber
StarCraft 64
Virtual Chess 64
Battle Zone : Rise Of The Black Dogs

بهرحال Nintendo64 هم مثل كنسولهاي ديگه زياد مناسب سبكهاي Adventure و خصوصا Strategy نيست..اما
Action Adventure هاي خيلي بينظيري داره.

اين لينك هم شايد بدرد بخوره :

http://www.n64gameworld.com/game.index.php/platform/

بالا