برگزیده های پرشین تولز

داروویی برای فراموشی.... ؟!؟!؟!!؟

alonestboy

Registered User
لایک‌ها
2
معمولا روانپزشک ها دارو درمانی رو انجام می دن و روانشناس ها روان درمانی . پس باید به هر دوشون مراجعه کرد. البته در صورتی که روانپزشک دوره های رواندرمانی رو دیده باشه می تونه کار رواندرمانی رو هم انجام بده . البته این نکته خیلی مهمه که اگر پیش روانشناسی می رید باید رشتش روانشناسی بالینی باشه و نه مثلا روانشناسی تربیتی و گرنه کار درمان رو نباید انجام بدن . یک رشته هم هست به نام مشاور خانواده و ازدواج که اونها هم درس های روانشناسی می خونن و می تونن مشاوره بدن امام بیماری ها رو نمی تونن درمان کنن .که البته رشته با ارزی هست که خیلی هم لازمه !

پس باید بگردم یه خوبشو پیدا کنم!! :D
فکر کنم بهترین راه هم همین باشه.... امتحانشم که ضرر نداره.... :happy:

alonestboy

Registered User
لایک‌ها
2
alonestboy خیلی تند پست میزنی وایسا بهت برسیم

زین پس با یه دست تایپ میکنم !!! :D:D

شما هرچی هم که مطالعه کنی نمی تونی با کسی که عمرش رو توی کار روانپزشکی یا روانشناسی گذاشته رقابت کنی . البته اینکه شما میگی مطالعه باید کرد رو جدا تایید می کنم

این که بدیهیه... مسلما یه این یه کم مطالعه پراکنده من قابل قیاس با اطلاعات یه روانشناس نیست.... ولی کلا به روانشناس معتقد نیستم....
البته با توجه به اتفاق آرای دوستانی که زحمت کشیدن وقت گذاشتن و جواب دادن فکر کنم باید یه سری بزنم واسه اولین بار....:)

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
یه رابطه ناموفق هم تو کارنامم هست !! ولی تمام چیزی نیست که ازش فراریم....

باید بگی دقیق از چیا فراری هستی تا من راه حل بهت بدم .. میتونی PM بزنی من خودم مشتری 1 روانشناپزشک و اینها بودم .. باید دید واقعا از چی فراری هستی ..

من به شخصه 90% زندگیم رو باختم .. چه از نظر مادی چه روحی .. جوری که یک راه برام بیشتر نبود که خودم رو خلاص کنم .. هنوزم لب مرزم .. و پروندهای گذشته بسته نشده ... ولی یک عامل مهم که شما رو از این کارها باز میداره یکی گذشت زمانه و دیگری امید هست.

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
باید بگی دقیق از چیا فراری هستی تا من راه حل بهت بدم .. میتونی PM بزنی من خودم مشتری 1 روانشناپزشک و اینها بودم .. باید دید واقعا از چی فراری هستی ..

من به شخصه 90% زندگیم رو باختم .. چه از نظر مادی چه روحی .. جوری که یک راه برام بیشتر نبود که خودم رو خلاص کنم .. هنوزم لب مرزم .. و پروندهای گذشته بسته نشده ... ولی یک عامل مهم که شما رو از این کارها باز میداره یکی گذشت زمانه و دیگری امید هست.

اینطوری کار نمی کنه عزیز جان .

alonestboy

Registered User
لایک‌ها
2

مسلما صرف اینکه شما رفتی پیش روانپزشک باعث نمیشه که حتما راه درمان منو بدونی.... حتی اگه روانپزشکم باشی بازم نمیتونم از طریق نوشته های من به مشکلم پی ببری.... نیمی از تشخیص یه دکتر از صحبت کردن حضوری و دیدن حالات و نشانه ها حاصل میشه....

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
مسلما صرف اینکه شما رفتی پیش روانپزشک باعث نمیشه که حتما راه درمان منو بدونی.... حتی اگه روانپزشکم باشی بازم نمیتونم از طریق نوشته های من به مشکلم پی ببری.... نیمی از تشخیص یه دکتر از صحبت کردن حضوری و دیدن حالات و نشانه ها حاصل میشه....

نه عزیزم من راه درمان شما رو نمیدونم ولی من خودم این پروسه ها رو طی کردم .. در هرحال موفق باشید .. Take it easy my friend

بالا