برگزیده های پرشین تولز

در مورد حادثه ی رزول(سقوط سفینه ی موجودات فضایی)

Captain Sparrow

Registered User
لایک‌ها
642
دری وریه

ببین دوست عزیز

چطور ممکنه موجوداتی به این علم و به این درجه از تکنولوژی برسن که بتونن از سیاره خودشون به سیاره ما سفر کنن ولی این موجودات هنوز تمدن و فرهنگشون به این درجه نرسیده باشه که حتی لباس تنشون باشه

مسخره نیست؟؟

چرا شما فکر می کنی پوشیدن لباس نشانه فرهنگ و تمدن در سیارات دیگست ؟:D

Amir255

Registered User
لایک‌ها
211
دری وریه

ببین دوست عزیز

چطور ممکنه موجوداتی به این علم و به این درجه از تکنولوژی برسن که بتونن از سیاره خودشون به سیاره ما سفر کنن ولی این موجودات هنوز تمدن و فرهنگشون به این درجه نرسیده باشه که حتی لباس تنشون باشه

مسخره نیست؟؟

گشت ارشاد داشته باشن درست میشه :p

prince of forex

Registered User
لایک‌ها
2
چرا شما فکر می کنی پوشیدن لباس نشانه فرهنگ و تمدن در سیارات دیگست ؟:D

به خاطر اینکه واقعا هست

لباسه که یک موجود رو موقر میکنه و یا پست نشون میده

پس لباس نشانه تمدنه

حالا ساختن یک سفینه که بتونه این مسیر طولانی رو طی کنه و به زمین برسه نیاز به تکنولوژی فوق العاده پیشرفته ای داره که از موجوداتی با تمدن خیلی پیشرفته بر میاد نه این گری گوری های لخت :D

لازم به ذکر است که فاصله نزدیک ترین ستاره به زمین 5 سال نوری میباشد
و انسان با اینهمه دک و پزش هنوز تا ماه بیشتر نرفته
و به سیارات دیگه منظومه شمسی تنها فضا پیمای بدونه سر نشین تونسته بفرسته

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
یک روشی هست به نام اجی مجی لاترجی . . . میشه با هاش همه جا رفت :cap: باورتون نمی شه ؟

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
یک روشی هست به نام اجی مجی لاترجی . . . میشه با هاش همه جا رفت :cap: باورتون نمی شه ؟

جادوگر شومایی ؟:D

آواتار قبلیت قشنگتر بود. آدمو یاد دوران طفولیت مینداخت

Omen_booster

Registered User
لایک‌ها
12
ِیه کتابی به اسمه Area 51 اومده که می گه این اتفاق رو موسولینی طراحی کرده بوده برای ترسوندن مردم آمریکا،و دولت آمریکا از اون هواپیما و داستان داره برای سرکار گذاشتن مردم استفاده می کنه،
Area 51: An Uncensored History of America's Top Secret Military Base - Wikipedia, the free encyclopedia

اگر حوصلتون می شه مصاحبه ی نویسنده ی کتاب با جان استوارت در دیلی شو رو ببینید.

Annie Jacobsen - The Daily Show with Jon Stewart - 05/17/11 - Video Clip | Comedy Central

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
با این روش من همین الان از صد سال یهویی اومدم عقب به این زمان رسیدم اوه اوه نمیدونید صد سال بعد چه خبره

همه لختی میشیم باور کنید

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085
به خاطر اینکه واقعا هست

لباسه که یک موجود رو موقر میکنه و یا پست نشون میده

پس لباس نشانه تمدنه

حالا ساختن یک سفینه که بتونه این مسیر طولانی رو طی کنه و به زمین برسه نیاز به تکنولوژی فوق العاده پیشرفته ای داره که از موجوداتی با تمدن خیلی پیشرفته بر میاد نه این گری گوری های لخت :D

لازم به ذکر است که فاصله نزدیک ترین ستاره به زمین 5 سال نوری میباشد
و انسان با اینهمه دک و پزش هنوز تا ماه بیشتر نرفته
و به سیارات دیگه منظومه شمسی تنها فضا پیمای بدونه سر نشین تونسته بفرسته

اصلا ربطی به پوشش نداره من خودم زیاد به این چیزا اعتقاد ندارم ولی چرا همیشه انسان موجودات فضایی رو مثل خودش فرض میکنه دو تا پا دو تا دست وچشم وگوش همه شبیه انسان اگه فرض کنیم موجودات فضایی وجود داشته باشن اصلا ربطی به موجودات زمینی ندارن چون هم ازنظر فاصله هم روند تکامل توسیاره خودشون باید با زمین متفاوت باشن

عجب تئوری دادم فرداس که از ناسا بیان منو بدزدن :)

Sent from my LT18i using Tapatalk

prince of forex

Registered User
لایک‌ها
2
اصلا ربطی به پوشش نداره من خودم زیاد به این چیزا اعتقاد ندارم ولی چرا همیشه انسان موجودات فضایی رو مثل خودش فرض میکنه دو تا پا دو تا دست وچشم وگوش همه شبیه انسان اگه فرض کنیم موجودات فضایی وجود داشته باشن اصلا ربطی به موجودات زمینی ندارن چون هم ازنظر فاصله هم روند تکامل توسیاره خودشون باید با زمین متفاوت باشن

من اصلا بعد اعتقادی و مذهبی این قضیه را نمیگم

من میگم پوشش یعنی تمدن

منظورم هم این نیست که هر کی پوشیده تر باشه متمدن تره

مطمئن باشید در همین کره زمین هیچ وقت لباس پوشیدن از مد نمیوفته

شاید روزی برسه که زن ها فقط با یه لباس 2 تیکه بیان تو خیابون اما هرگز لخت نمیان به خیابون مگر اینکه در مراسم های خاص

که البته اگرم لخت بیان باز این موضوع نقض نمیشه که لباس و پوشش مختص موجودات هوشمند و متمدن هست

این عکسای مسخره سال هاست که در اینترنت گذاشته میشه ولی هنوز بشر نتونسته حتی یک تک سلولی را در خارج از جو کره زمین پیدا کنه

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
ِیه کتابی به اسمه Area 51 اومده که می گه این اتفاق رو موسولینی طراحی کرده بوده برای ترسوندن مردم آمریکا،و دولت آمریکا از اون هواپیما و داستان داره برای سرکار گذاشتن مردم استفاده می کنه،
Area 51: An Uncensored History of America's Top Secret Military Base - Wikipedia, the free encyclopedia

اگر حوصلتون می شه مصاحبه ی نویسنده ی کتاب با جان استوارت در دیلی شو رو ببینید.

Annie Jacobsen - The Daily Show with Jon Stewart - 05/17/11 - Video Clip | Comedy Central

موسولینی یا استالین ؟!

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555

تایید میشه

viviyan

Registered User
لایک‌ها
212
من اصلا بعد اعتقادی و مذهبی این قضیه را نمیگم

من میگم پوشش یعنی تمدن

منظورم هم این نیست که هر کی پوشیده تر باشه متمدن تره

مطمئن باشید در همین کره زمین هیچ وقت لباس پوشیدن از مد نمیوفته

شاید روزی برسه که زن ها فقط با یه لباس 2 تیکه بیان تو خیابون اما هرگز لخت نمیان به خیابون مگر اینکه در مراسم های خاص

که البته اگرم لخت بیان باز این موضوع نقض نمیشه که لباس و پوشش مختص موجودات هوشمند و متمدن هست

این عکسای مسخره سال هاست که در اینترنت گذاشته میشه ولی هنوز بشر نتونسته حتی یک تک سلولی را در خارج از جو کره زمین پیدا کنه

اقوام مایا یا آزتک هم که قبل از سقوط به دست اسپانیاییها تمدنشون بسیار پیشرفته بوده لخت بودند. یا مصریها در زمان فراعنه (اینو تو کتاب سینوهه خووندم)

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167

با این روش من همین الان از صد سال یهویی اومدم عقب به این زمان رسیدم اوه اوه نمیدونید صد سال بعد چه خبره

همه لختی میشیم باور کنید

چرا اما فقط به درد مجردا میخوره

خوب این با روش اجی مجی آمده که لخته دیگه :lol: عجب کشفی اتفاق افتاد توی تاپیک . بریم مجله مقاله چاپ کنیم :D

دری وریه

ببین دوست عزیز

مسخره نیست؟؟

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
اما من کلا می گم اینا مجسمه ان . چون من بچه که بودم از اینکه عروسک ها قسمت جیش نداشتن پی می بردم که عروسک ان :lol: باور کنید این یک روش علمی ای هست برای تشخیص فضایی ها . می خام در موردش توی isi مقاله چاپ کنما :p

آقا شرمنده ها . این عکساتونو هر چی می گردم نمی تونم قسمت جیش اینا رو پیدا کنم . عکس بازم آپلود کن :lol:

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
زانو هاش روی تخت توی دوتا عکس به یک حالت هست و بالا هست . دست راستش هم بالا و دست چپش پایین هست توی دوتا عکس

بالا