برگزیده های پرشین تولز

کدام سرویس دهنده؟

کدام سرویس دهنده را به دیگران پیشنهاد میدهید؟

• Total voters
    26

robocup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شرکت پرشیانت ، ارائه کننده سرویس اینترنت وایرلس مناسب شرکتها و مصارف خانکی در تهران و شهرستانها
اتصال اولیه سریع ظرف 24 ساعت(این 24 ساعت آینده هیچ وقت نمی رسه)
بدون کاهش سرعت دانلود در طول شبانه روز(وای به حالتون اگه زنگ بزنید بگید سرعتش کمه بکل اینترنت قطع می شه تا دیگه حرف مفت نزنید. )
تخفیف ویزه برای مجتمع ها ساختمانی(هزینه نصب شش برابر حساب می شود مثلا مودم 35 تومنی میشه 80 تومن )
بدون packet lost (بله ................)

پشتیبانی 24 ساعته(البته با موبایل که همیشه خاموشه یا کسی بر نمی دارد اگه هم برداشت یه وقت نگید قطعه بگید می خواستم از مدیر فنی تون تشکر کنم )
مناسب استفاده افراد علاقه مند به بازی های انلاین و دانلود (ها ها )

اگر از این شرکت سرویس خریدید در پشتبونه را چند قفل کنید چون ممکن صبح پاشید بیاید ببینید رادیوتونو شرکت برده چون گفتید مشکل دارید .
09369886283

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
شرکت پرشیانت ، ارائه کننده سرویس اینترنت وایرلس مناسب شرکتها و مصارف خانکی در تهران و شهرستانها
اتصال اولیه سریع ظرف 24 ساعت(این 24 ساعت آینده هیچ وقت نمی رسه)
بدون کاهش سرعت دانلود در طول شبانه روز(وای به حالتون اگه زنگ بزنید بگید سرعتش کمه بکل اینترنت قطع می شه تا دیگه حرف مفت نزنید. )
تخفیف ویزه برای مجتمع ها ساختمانی(هزینه نصب شش برابر حساب می شود مثلا مودم 35 تومنی میشه 80 تومن )
بدون packet lost (بله ................)

پشتیبانی 24 ساعته(البته با موبایل که همیشه خاموشه یا کسی بر نمی دارد اگه هم برداشت یه وقت نگید قطعه بگید می خواستم از مدیر فنی تون تشکر کنم )
مناسب استفاده افراد علاقه مند به بازی های انلاین و دانلود (ها ها )

اگر از این شرکت سرویس خریدید در پشتبونه را چند قفل کنید چون ممکن صبح پاشید بیاید ببینید رادیوتونو شرکت برده چون گفتید مشکل دارید .
09369886283

منم کاملا با ایشون موافقم
دیدم چند جا تبلیغ کرده.
شرکتی که بیاد شماره موبایل بده برای فروش از همون اول معلومه چی هستتش. :blush:

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
سلام

1- من آسیاتک رو معرفی میکنم چون تعداد کسانی که از سرعت شبانه رایگان تعریف کردن کم نبودند...
2- ایرانسل رو پیشنهاد میکنم با اینکه اینترنت رایگان ارائه نمیده اما سرعت عالی هست
نزدیک 5 ماه هست از اینترنت ایرانسل (GPRS) استفاده میکنم سرعت دانلود 32 کیلوبایت اکثر مواقع هست ،
در ساعات اوج ترافیک هم قطع نمیشه سرعت بین 6 تا 8 کیلوبایت محدود میشه
3- برای شاتل تاپیک های متعددی هست ، مصرف روزانه خوب هست اما مصرف رایگان ندارد (تبلیغات کذب یا به عبارتی دروغی زیاد دارند)

Wallet

Registered User
لایک‌ها
53
شاتل 1 رای :D آورده . من گفتم که الان آمارش رو بدم و هواسمون باشه . الان توی فورام های مختلف تبلیغات چی فرستاده که برای این آشغال تبلیغ کنن . اگه الان رای شاتل شد مثل تاپیک شاتل 50 تا رای تعجب نکنید .

البته ما افشاش کردیم توی این تاپیک : http://forum.persiantools.com/t260185.html

البته من خودم به مخابرات رای دادم فعلا .

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
یادش بخیر لایزر داشتیم خیلی خوب بود. منتها تو گزینه‌ها نیست:دی روحش شاد:دی

پ.ن: آسیاتک داریم شبانه نصف سرعتی که خریدین رو ست می کنه:hmm:

بالا