برگزیده های پرشین تولز

مشکل عجیب شیر نشدن اینترنت

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
سلام به همه دوستان من یه wirlless high power d-link دارم از این مدل DWA-126.jpg می خوام با هاش اینترنتمو توی محیط شیر کنم ولی هر کاری کردم نشد صد تا برنامه نصب کردم نشد ازبرنامه های connectify ,router و کلی برنامه دیگه ولی اینترنتو شیر نمکنه و وقتی برنامه رو کار میندازم میزنه فعال شده یا اصلا فعال نمیشه و دستگا های دیگه اصلا چیزی پیدا نمی کنن

خودم فکر می کنم چون این high power هست و برد زیادی داره این قابلیتو توش غیر فعال کردن از دوستان می خواستم ببینم کسی راه کاری بلده یا ایبنکه من اشتباه جایی رو انجام دادم یا تنظیمات خاصی داره

7O7

Registered User
لایک‌ها
23
باید بری توی device مننجر توی network adapters تنظیمات فرکانس رو توی properties اینی که خریدی هست . میری توی سربرگ advanced باید فرکانس رو روی g تنها یا n بزاری . الان فرکانس روی auto هست+توی اکسس پوینت هم باید فرکانس رو روی g تنها یا n بزاری ============== جفتشون باید یک فرکانس باشن

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
باید بری توی device مننجر توی network adapters تنظیمات فرکانس رو توی properties اینی که خریدی هست . میری توی سربرگ advanced باید فرکانس رو روی g تنها یا n بزاری . الان فرکانس روی auto هست+توی اکسس پوینت هم باید فرکانس رو روی g تنها یا n بزاری ============== جفتشون باید یک فرکانس باشن

دوست عزیز من درایور خودشو پاک کردم خود ویندوز نشناخت و ویندوز اپدیت هم زدم درایورشو نیاورد

7O7

Registered User
لایک‌ها
23
ببنم نکنه اکسس پوینت نداری ؟یا باید یه access point جدا گونه بخری یا از این روتر های adsl که AP هم دارن . توی پست اولت نوشته بودی روتر من فکر کردم روتر adsl هم داری ! اما به هر حال اگه درایور ویندوزش بیاد بدون AP هم می تونی دوتا وسیله رو وصل کنی . اما فعلا با درایور نه !

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
ببنم نکنه اکسس پوینت نداری ؟یا باید یه access point جدا گونه بخری یا از این روتر های adsl که AP هم دارن . توی پست اولت نوشته بودی روتر من فکر کردم روتر adsl هم داری ! اما به هر حال اگه درایور ویندوزش بیاد بدون AP هم می تونی دوتا وسیله رو وصل کنی . اما فعلا با درایور نه !

acscess point چی هست نه ندارم ولی اینترنت لب تاپ که راحت شیر میشه با همین برنامه ها

7O7

Registered User
لایک‌ها
23
acscess point چی هست نه ندارم ولی اینترنت لب تاپ که راحت شیر میشه با همین برنامه ها
. شما اومدی دی لینک خریدی و مشکل دی لینک هم همینه ! -----------------------اکسس پوینت همون رابط بین شبکه لن کابلی و وایرلس هست و اجازه میده دستگاه های بی سیم به هم وصل بشن ------------ اکسس پوینت بی‌سیم - ویکی‌پدیا

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
. شما اومدی دی لینک خریدی و مشکل دی لینک هم همینه ! -----------------------اکسس پوینت همون رابط بین شبکه لن کابلی و وایرلس هست ------------ اکسس پوینت بی‌سیم - ویکی‌پدیا

اوکی
ولی یه برنامه هایی مثل connectify هست که وای فای رو به هات اسپات تبدیل میکنه و دقیقا همین کار اکسس پوینت رو میکنه ولی نمی دونم چرا رو این مدل جواب نمیده

GraduallyMeanin

Registered User
لایک‌ها
99
ببخشید اگه پرسش من ممکنه بیخود باشه اما شما اصلا اینو واسه چی خریدی قربان؟ اگه میخوای با این به یه مودم/روتر وصل بشی که مشکلی نیس. اما اگه خریدی که باهاش اینترنت رو تقسیم کنی توی محیط، که باید بگم اشتباهی خریدی. این وسیله تنها کاری که میکنه اینه که کامپیوتر بدون وایرلس رو تبدیل میکنه به وایرلس دار یعنی مثل لپ تاپ ها که وایرلس دارن. شما باید حتما یه مودم/روتر وایرلس داشته باشه تا اونوقت همه دستگاههات از جمله کامپیوترت که مجهز به این دانگل وایرلس هس بتونن به اینترنت دسترسی داشته باشن.
این دستگاه فقط میتونه به صورت ad-hoc تنها با یک دستگاه دیگه بصورت دوسویه متصل بشه و نه چیز دیگری.

بالا