برگزیده های پرشین تولز

فروش پکیج های بازی و نرم افزار 25PP

en-z0

Registered User
لایک‌ها
7
با سلام
بنده پکیج 12 dvd آیپد رو از آقا نریمان گل خریداری کردم
با توجه که چندین برنامه نصب نشد ولی همه ی بازیهای hd و برنامه های مفید مثل imuscle و دیکشنری lomgman و نقشه کامل راههای اروپا و ... رو به طور کامل نصب کرد
من واقعا راضی بوودم و تا به حال هیچ وقت برنامه هایی به این کاملی رو آیپد نداشتم
با تشکر

felex

Registered User
لایک‌ها
137
آپدیت شد....

شرایط ارسال هارد اضافه شد//

هدیه اپل آیدی برای خریداران //

Last edited:

take

Registered User
لایک‌ها
100
سلام خدمت دوستان و اللخصوص توحید جان یوزر Take
در طی صحبت های بنده با همکار و مدیر عزیزم آقای نریمان ، خدمتتون عرض کنم :
مورد اول : پکیج های ما بهتری کیفیت رو داره و دیگه پکیج بهتری توی بازار نیست و علت شکستگی پکیج هم اداره ی پسته می باشد.
مورد دوم : در مورد 3 DVD مشکل دار عرض کنم که دی وی دی ها توسط دو نفر در شرکت قبل از ارسال تست میشند و بعد فرستاده میشند و حالا ما خدمت توحید عزیز قضیه رو عرض کردیم و جهت رضایت ایشون می خواستم هزینه ی اون 3 DvD رو بدم که ایشون نپذیرفتند.
مورد سوم : پکیج ها بیشترش بازی هست و حول و حوش 100 اپ به درد بخور داره که کلاً اپ ها سه الی چهار دی وی دی میشه و دوستان اگر بخواهند میتونند اپ های در خواستیشون رو توی پکیج سفارش بدند.(گر چه ما 100 اپ مفید منتخب آیتیونز رو درش قرار دادیم.)

مهدی جان بابت لطفی که دارید ممنون
اگر این مواردی که اعلام کردید خودتون ملاحضه فرمودید که هیچ
ولی اگر نقل قول صحبتهای جنب نریمان هستش خواهشا خودتون ملاحظه بفرمایید
ببینید یوزر en هم که از پکیج راضی هستند باز تو صحبتهاشون میگن چند برنامه نصب نشد

در مورد ارور پکیج ما تا الان شاید نزدیک به 50 ، 60 تا پکیج فروش رفته و این ارور رو مشاهده نکردیم گرچه دوباره گیم ها بعد از شکایات توحید جان تست شدند و شاید مشکل از جای دیگری باشد.

در مورد عودت پول هم بعد از ارسال همکارم جناب نریمان وجه رو عودت بده که دوستمون قبول نکردند.

در هر صورت من اینجا از دوستمون بابت مشکلات پیش آمده عذر خواهی می کنم.

:: فروش همچنان ادامه دارد ::

مهدی جان بابت لطفی که دارید ممنون
اگر این مواردی که اعلام کردید خودتون ملاحضه فرمودید که هیچ
ولی اگر نقل قول صحبتهای جنب نریمان هستش خواهشا خودتون ملاحظه بفرمایید
ببینید یوزر en هم که از پکیج راضی هستند باز تو صحبتهاشون میگن چند برنامه نصب نشد

Mnoire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ،
1- استفاده از روش 25pp مشکلی مثل کندی ، کرش یا ... بوجود نمیاره ؟!
2- من دائما از طریق آیتونز موزیک و ویدئو و عکس سینک میکنم ، مشکلی بوجود میاره ؟!
3- بعد از نصب میشه از طریق اپ استور آی پد برنامه دانلود کرد ؟!
4- بک آپ میه گرفت بعد از استفاده از 25pp ?!
5- برنامه ها رو میشه آپدیت کرد ؟!

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
سلام خدمت دوستان و اللخصوص توحید جان یوزر Take
در طی صحبت های بنده با همکار و مدیر عزیزم آقای نریمان ، خدمتتون عرض کنم :
مورد اول : پکیج های ما بهتری کیفیت رو داره و دیگه پکیج بهتری توی بازار نیست و علت شکستگی پکیج هم اداره ی پسته می باشد.
مورد دوم : در مورد 3 DVD مشکل دار عرض کنم که دی وی دی ها توسط دو نفر در شرکت قبل از ارسال تست میشند و بعد فرستاده میشند و حالا ما خدمت توحید عزیز قضیه رو عرض کردیم و جهت رضایت ایشون می خواستم هزینه ی اون 3 DvD رو بدم که ایشون نپذیرفتند.
مورد سوم : پکیج ها بیشترش بازی هست و حول و حوش 100 اپ به درد بخور داره که کلاً اپ ها سه الی چهار دی وی دی میشه و دوستان اگر بخواهند میتونند اپ های در خواستیشون رو توی پکیج سفارش بدند.(گر چه ما 100 اپ مفید منتخب آیتیونز رو درش قرار دادیم.)

در مورد ارور پکیج ما تا الان شاید نزدیک به 50 ، 60 تا پکیج فروش رفته و این ارور رو مشاهده نکردیم گرچه دوباره گیم ها بعد از شکایات توحید جان تست شدند و شاید مشکل از جای دیگری باشد.

در مورد عودت پول هم بعد از ارسال همکارم جناب نریمان وجه رو عودت بده که دوستمون قبول نکردند.

در هر صورت من اینجا از دوستمون بابت مشکلات پیش آمده عذر خواهی می کنم.

:: فروش همچنان ادامه دارد ::

آقا ما سنمون یه کم بالا هست برای بازی کردن .... برای ما پیرمرد ها یه پکیج فقط برای اپ و نرم افزار می تونید جدا کنید ؟؟؟ .. با تشکر

alvlin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام. خسته نباشید.
من پک 12 DVD رو میخوام، تا چند روز پیش 40 بود، الان دیدم 45 شده! نمیشه همون 40 بدید؟
مورد دوم هم اینکه میشه پیکج فقط آیپد باشه؟ یعنی فقط بازی های HD
بازی های جدید مثل asphalt 8 توش هست؟
با تشکر

بالا