برگزیده های پرشین تولز

play station 3 fat کپی خور و هارد 500

amin_8209

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کنسول تعمیری نیست. تا به حال باز نشده .تازه کپی خور شده. با فرم ور 4.41 multi man هم آپ شده (برای اجرای بازی از روی هارد، نیاز به دیسک اورجینال نیست). با کارتن، یک دسته اورجینال و چندتا بازی روی هارد
بدون مشکل سخت افزاری.
قیمت 950

فایل های ضمیمه

• IMG_1.jpg
    IMG_1.jpg
    81.5 KB · نمایش ها: 132
  • IMG_2.jpg
    IMG_2.jpg
    75.5 KB · نمایش ها: 135
  • IMG_3.jpg
    IMG_3.jpg
    75.3 KB · نمایش ها: 134

intel.human

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
950 تومان دوست گرامی بنده 320 کپی خور رو برای فروش گذاشتم 900 تومان

alirr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
slim کپی خور 320 گیگ گذاشتن 900 تومان :|

secret_mboy20

Registered User
لایک‌ها
94
اقا یه کم بالاتر جا داشت باز قیمت بدیاااااااااا:D
من ۵۰۰ خریدارم

ArmanRZ

Registered User
لایک‌ها
48
سلام. نه عزیز
شما با 500 برو psp بخر نه ps3

داداش شما یه کمی تو این فروم بچرخ ببین دستگاه ها رو چجوری قیمت دادن. فت ژاپنی رو بالا 600-700 قیمت نمیدن!!
عزیز واسه خودت میگم. بهتره یه کمی مودبانه تر برخورد و صحبت کنی.
جنس خودته اختیارشو داری اصلا برو بفروش 2 میلیون. ولی با این قیمت کسی ازت نمیخره ها. از ما گفتن.

amin_8209

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش شما یه کمی تو این فروم بچرخ ببین دستگاه ها رو چجوری قیمت دادن. فت ژاپنی رو بالا 600-700 قیمت نمیدن!!
عزیز واسه خودت میگم. بهتره یه کمی مودبانه تر برخورد و صحبت کنی.
جنس خودته اختیارشو داری اصلا برو بفروش 2 میلیون. ولی با این قیمت کسی ازت نمیخره ها. از ما گفتن.

من بی ادبی نکردم دوست عزیز. و ممنونم که منو در مورد قیمتا باخبر کردی. اما من قیمت چندتا سایت معروف و همینطور بازار رو سنجیدم و قیمت دادم. فکر میکنم برا کنسول به این تمیزی قیمت منصفانه ای باشه. چون تو این دو سال تقریبا به عنوان دکور ازش استفاده میشده

ArmanRZ

Registered User
لایک‌ها
48
من بی ادبی نکردم دوست عزیز. و ممنونم که منو در مورد قیمتا باخبر کردی. اما من قیمت چندتا سایت معروف و همینطور بازار رو سنجیدم و قیمت دادم. فکر میکنم برا کنسول به این تمیزی قیمت منصفانه ای باشه. چون تو این دو سال تقریبا به عنوان دکور ازش استفاده میشده

دستگاه شما تمیزه درست میگی. استفاده نشده درست میگی. ولی اینا رو که خریدار متوجهش نیست. جنس شما رو به عنوان دست دوم میشناسه.
دستگاهت هرچی که باشه مدلش قدیمیه. چیپ گرافیک و سی پی یوش در بهترین حالت 65 نانومتریه. ممکنه دور فن بالا و چراغ زرد و ... بده (مثلا میگم).
برای همین هم میگم قیمتت بالاس.
راستش در مورد قضیه توهین و اینا هم من برحسب تجربه اخیر خودم بهت میگم. بعضی از کاربرای باسابقه (تعداد پستای زیاد و امتیازای زیاد) یه کمی نازک نارنجین. نازشون هم تو این فروم خریدار داره. یه کلمه بهشون حرف بزنی سریع ریپورتت میکنن واسه یه هفته بن میشی. سر خود من اومده میدونم. برای همین گفتم که کلا یه کمی احتیاط کنی. موفق باشی دوست عزیز :)

hat3ck

Registered User
لایک‌ها
10
سلام عزیز اگه میخوای قیمت خوب بفروشی به نظرم اینجا نفروش چون همین وضعی که خودت هم دیدی برقراره .

amin_8209

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزیز اگه میخوای قیمت خوب بفروشی به نظرم اینجا نفروش چون همین وضعی که خودت هم دیدی برقراره .

چرا آخه؟ مگه اینجا یه بازارچه مجازی نیست؟ یعنی هرکی اینجا بخواد وسیله بفروشه،‌ باید مفت بفروشه؟ جالبش اینه بری مغازه هایی که کنسول میفروشن، بخوای ازشون کنسول بخری، همین کنسول های قدیمی فت رو از 1.200 کمتر نمیدن. جریانش چجوریه که اینجا همه میخوان جنستو مفت از چنگت دربیارن، نمیدونم؟
من که از قیمت کنسولم خبر دارم. نمیخوام به قیمت مغازه دار بفروشم ولی دلیلی هم نداره قیمت جنس دزدی بفروشمش!

alirr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چرا آخه؟ مگه اینجا یه بازارچه مجازی نیست؟ یعنی هرکی اینجا بخواد وسیله بفروشه،‌ باید مفت بفروشه؟ جالبش اینه بری مغازه هایی که کنسول میفروشن، بخوای ازشون کنسول بخری، همین کنسول های قدیمی فت رو از 1.200 کمتر نمیدن. جریانش چجوریه که اینجا همه میخوان جنستو مفت از چنگت دربیارن، نمیدونم؟
من که از قیمت کنسولم خبر دارم. نمیخوام به قیمت مغازه دار بفروشم ولی دلیلی هم نداره قیمت جنس دزدی بفروشمش!

دوست من کنسول شما فت هست
شما همین فروم نگاه کن فت 40 گیگ و 80 گیگ گذاشتن 500 تا 600 (خواستی بگو لینک تاپیک های فروش بذارم)
حالا مال شما 500 گیگ 100 تومن بیشتر

در ضمن قیمت فت همینه
کسی نمیخواد مفت خری کنه
اسلیم 320 گیگ نو میدن 1.150.000
کدوم مغازه داری فت میده 1200
شما هم مغازه دار کنسولت 500 بیشتر بر نمیدارن

بازم مال خودت و هر جوری دوست داری قیمت بذار روش

ولی با این قیمت نمیتونی بفروشی

ArmanRZ

Registered User
لایک‌ها
48

ببین قضیه مفت از چنگ درآوردن و این حرفا نیست. ببری دم مغازه خیلی خیلی کمتر ازت برمیدارن و بزخر میکنن. در جریان باش که الان اسلیم 320 گیگ کپی خور نرم افزاری CECH2504B آک توی هایپراستار اصفهان (که گرونفروشیش زبانزده) گذاشته 1700. غیرممکنه فت دست دوم با هارد تعویضی رو بزنن 1200. مگه این که مشتری ناشی باشه براش یه قیمتی بپرونن. من که خودم اصلا و ابدا دنبال فت نیستم، اگه اسلیم تمیز پیدا کنم خریدارم. ولی ان شاء الله که بتونی چه توی فروم چه بیرون با قیمتی که دوست داری بفروشیش. توصیه من بهت اینه که کسی رو پیدا کنی که عاشق تمیزی و اکازیون بودن دستگاهت بشه که بتونی به قیمتت راضیش کنی. دیگه هر جور صلاحه و موفق باشید :)

D A N T E

Registered User
لایک‌ها
67
اتفاقا من مشابه چنین چیزی رو همین دیروز تو شهر خودمون دیدم ! یه فت 60 گیگ رو گذاشته بود 1.100 !! بهش گفتم چه خبره ؟؟ میگه نه !! پلی استیشین الان نوعش 1700 ـه ! من اینو دارم میدم 1.100 !!
فهمیدم که یارو هیچی از فت و اسلیم و مشکلاتش و کلا هیچیه هیچی از تفاوت دو نوع نمیدونه !! فقط چون پلی استیشنه ! و پلی استیشن سه الان 1700 ـه پس اون آقا حق داشت بذاره 1.100 ! :))

یه اینجور فروشنده هایی داریم ما ، این دوستمونم که این تاپیک زده از همون دستست .

amin_8209

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اتفاقا من مشابه چنین چیزی رو همین دیروز تو شهر خودمون دیدم ! یه فت 60 گیگ رو گذاشته بود 1.100 !! بهش گفتم چه خبره ؟؟ میگه نه !! پلی استیشین الان نوعش 1700 ـه ! من اینو دارم میدم 1.100 !!
فهمیدم که یارو هیچی از فت و اسلیم و مشکلاتش و کلا هیچیه هیچی از تفاوت دو نوع نمیدونه !! فقط چون پلی استیشنه ! و پلی استیشن سه الان 1700 ـه پس اون آقا حق داشت بذاره 1.100 ! :))

یه اینجور فروشنده هایی داریم ما ، این دوستمونم که این تاپیک زده از همون دستست .

از معرفی این دوستمون کمال تشکر رو دارم
نه عزیزم تفاوت فت و اسلیم رو میدونم. اگه به اسم تاپیک دقت کنی نوشتم ps3 fat...

secret_mboy20

Registered User
لایک‌ها
94
ما اشتباه کردیم استارتر قیمت بازارو اطلاع دادیم
منم میرم با ۵۰۰ تومان به گفته شما psp میخرم:lol:

خوب بفروشی

sampol

Registered User
لایک‌ها
8
از من میشنوی ختم تاپیک اعلام کن سنگینتری!!!
به قول یکی از دوستامون که گفت بعضی کاربرای قدیمی(با توجه به تکه کلام خودم که همیشه میگم:دلالان محترم و به اصطلاح آرشیو داران قدیمی!!!) اگه هر چی حتی قیمتهای بالا بهشون بر بخوره سریع خود شیرینی و گزارش و بعدش بن شدن!!!!
سر خودم اومده که میگم!!
ولی به هر حال خوب بفروشی دوست عزیز و موفق باشی!!( مدیران سایت جو گیر نشن دوباره منو بن کنن!!!!!) اعدامم کنن باز حرف مرد یکیه!!! دلالان محترم و ...... تا آخر عمر شعار بنده می باشد!!!!!!!!!:D

D A N T E

Registered User
لایک‌ها
67
اگر بدونی تفاوتشون رو میدونی که تفاوتشون فقط به اسمشون نیست :دی

amin_8209

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
850 فروخته شد.
با تشکر از همگی

sajad2400

Registered User
لایک‌ها
27
850 فروخته شد.
با تشکر از همگی

به کی فروختی دمه تو گرم بابا من فت مثه هلو دادم 500 کی بود ازت خرید؟دادا میتونی چندتا دستگاه دارم به این قیمتا برام بفروشی توبدش برا من 700 بقیش برا خودتون

ArmanRZ

Registered User
لایک‌ها
48
به کی فروختی دمه تو گرم بابا من فت مثه هلو دادم 500 کی بود ازت خرید؟دادا میتونی چندتا دستگاه دارم به این قیمتا برام بفروشی توبدش برا من 700 بقیش برا خودتون

چیز خیلی عجیبی نیست. کسی که سرش تو بازار نباشه و فقط دنبال یه پلی استیشن 3 باشه و فرق مدلا و امکاناتشو با هم ندونه، ممکنه دستگاهو با این قیمتا هم برداره. به خصوص اگه فامیل و آشنا باشه و به فروشنده و تمیزی دستگاهش اعتماد داشته باشه و فروشنده هم همه جوره تضمین بده. اتفاقا من برای استارتر خیلی خوشحالم. اگه واقعا اینقدر که میگفت دستگاهش تمیزه، دستگاهشو به قیمت خیلی خوبی فروخته. ایشالا مبارک هر دو شون باشه. :)

بالا