برگزیده های پرشین تولز

مشکل در شوره سر

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
بعد از تموم شدن اولین دوره مصرف این نوع شامپو آلپسین میتونید مدل دابل افکت مصرف کنید و اولی برای همیشه بذارید کنار.
شامپوهای فوق العاده ای هستند. مدل کافئینش اصلا توصیه نمیشه .

منم دقیقا همین کار رو کردم و الان ۲ سالی هست دبل افکت میزنم .

امیر.ع

Registered User
لایک‌ها
244
میدونی چیه تو مشکل شوره نداری مشکل از اب شهر بدرد نخورته که شوره وقتی سرتو خشک میکنی آب ها میپره نمک هاش میمونه رو کلت

A@D@E@L

Registered User
لایک‌ها
35
من سلنیوم استفاده کردم که قوطی ابی تیره داشت واقعا عالی بود بقیش زیاد چنگی به دل نمیزد
بعد کنارش هم میتونی از سانسیلک استفاده کنی

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
موی منم بد شوره میداد از شامپوی 4 تومنی تا 50 هزار تومنی رو تست کردم نتیجه نگرفتم تا رسیدم به شامپو رزماری پرژک که واقعا با 5 تومن معجزه کرد.
حتما از رزماری استفاده کن اونم فقط پرژکش شاید جواب گرفتی.(رو خود شامپو هم نوشته ضد شوره)

california37

Registered User
لایک‌ها
331
بهترین روش شستشو با تایده . شاید باورتون نشه من خودم یه رفیقی دارم هفته ای 3 بار موهاشو باتاید میشوره . فوق العاده موهای خوش حالت ، پر پشت و بدون شوره ای داره .

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
دوستان توجه داشته باشید ممکنه شما اگزمای سبورئیک داشته باشید .
اگه دیدید جواب نمیگیرید و شوره های سختی دارید و یا جاهای دیگه از بدنتون مثل پشت لاله ی گوش ، اطراف دماغ و ... شوره میزنه و قرمز میشه ، به دکتر مراجعه کنید .

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
سلام منم آلپسین و فولیکا و کلیر و صحت و سینره رو امتحان کردم ولی فقط با ضد شوره اویدرم (eviderm) تا حد زیادی حل شد. حالا باید یه فکری به حال ریزششون کنم!

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
میدونی چیه تو مشکل شوره نداری مشکل از اب شهر بدرد نخورته که شوره وقتی سرتو خشک میکنی آب ها میپره نمک هاش میمونه رو کلت

به نظرم همین درسته.
من تو پادگان سرم شوره میزنه چون آبش خوب نیست.
ولی تو شهر خودمون شوره نداره سرم.

A@D@E@L

Registered User
لایک‌ها
35
بهترین روش شستشو با تایده . شاید باورتون نشه من خودم یه رفیقی دارم هفته ای 3 بار موهاشو باتاید میشوره . فوق العاده موهای خوش حالت ، پر پشت و بدون شوره ای داره .

شستن با تاید اشتباه هست

واقعان برای مو بد است تا مرز کچل شدن!!!

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
من از مدیلن برای موهای خشک استفاده کردم. دفعه اول که زدم تمام شوره های سرم ریخت. کلی امیدوار شدم که مشکل برطرف شده. اما به دلیل اینکه موهامو رنگ کرده بودم آرایشگر گفت شامپوی زینک دار نزن. منم یکی در میون استفاده می کردم. یعنی یه بار مدیلن و یه بار نیوآ. و متاسفانه فقط ماه اون جواب گرفتم. الان دیگه هیچ تاثیر نداره که هیچ! خارش سر و کمی چربی هم بهش اضافه شده! و ریزش فراوون
می خوام شامپو کلوبتازول بگیرم.

این تاپیک رو بخونید بد نیست:
http://www.nowaroos.com/Thread-ضد-شوره-سر--1263?highlight=شوره

Last edited:

newmj2

Registered User
لایک‌ها
62
از شامپو ایرانی استفاده نکن.فقط شامپو خنک کننده و ضد شوره هد اند شولدرز استفاده کن و فقط از داروخانه بخر.

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
سلام به همه دوستان

1 ساعت پس از شستشوی سر با هر شامپویی که بگید بصورت چندبار پشت سرهم امتحان کردم ولی بازم شوره میزنه
به نظرتون باید چکار کنم؟ کسی تجربه کرده و چیزی رو تست کرده که شوره از بین بره؟

دکتر نمیخوام برم چون واقعا دکتر پوست و مو فقط و فقط داروهای جدید رو میخوان تست کنن
لطفا کمک کنید

این شامپو رو من از دبی آوردم خیلی خوبه .خودم هم استفاده کردم. با توجه به نیاز وارد کردم
سایت ایران امیر با مدیریت قهرمان کاراته جهان - شامپو ضد شوره head and shoulders اصل

nozadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان

1 ساعت پس از شستشوی سر با هر شامپویی که بگید بصورت چندبار پشت سرهم امتحان کردم ولی بازم شوره میزنه
به نظرتون باید چکار کنم؟ کسی تجربه کرده و چیزی رو تست کرده که شوره از بین بره؟

دکتر نمیخوام برم چون واقعا دکتر پوست و مو فقط و فقط داروهای جدید رو میخوان تست کنن
لطفا کمک کنید
اگر راهی هست به منم بگید

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
شامپو کلیر رنگ آبی بزنید عالیه . من مدتهابود که مشکل داشتم ولی بعد از 3 4 بار استفاده از کلیر مشکلم به کلی حل شد

بالا