برگزیده های پرشین تولز

بهترین آنتی ویروسهای رایگان کدام هستند؟

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
دوستان به نظرتون کدوم آنتی ویروس رایگان خوبه و البته از نظر آپدیت هم مشکل نداشته باشه منظورم تحریمه.
اگه آپدیت آفلاین هم براشون بصورت هفتگی یا ماهانه سراغ دارین بگین.
من چند تا رو میگم نظرتون رو لطفا دربارشون بگید.

1- آنتی ویروس کومودو COMODO Antivirus
2- بسته امنیتی 360Internet Security
3- آنتی ویروس مایکروسافت Microsoft Security Essentials
4-آنتی ویروس ZoneAlarm
5-آنتی ویروس kingsoft antivirus

آوست و آویرا رو نگفتم چون فکر کنم نمیشه آپدیتتشون کرد یا مشکل هست بخاطر تحریمها.

راستی نظرتون درباره آنتی ویروس kingsoft antivirus چیه؟ کسی این آنتی ویروس رو میشناسه؟

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
avira free مشکلی نداره و الان آپدیت میشه آنتی ویروس خیلی خوبی هم هست.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
فعلا اویرا استفاده میکنم .یکم خنگ شده جدیدا در ویروس شناسی اما همچنان مساله اپدیت سبک و به روزش جالبه.

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
فعلا اویرا استفاده میکنم .یکم خنگ شده جدیدا در ویروس شناسی اما همچنان مساله اپدیت سبک و به روزش جالبه.

به نقل از باشگاه خبرنگاران:
آنتی ویروس آوست و بسته امنیتی 360Internet Security

از میان این دو نرم‌افزار نیز نصب نرم‌افزار امنیتی 360Internet Security بیشتر پیشنهاد می‌شود، چرا که این نرم‌افزار از امکانات کامل‌تری نسبت به نرم‌افزار Avast Free Antivirus برخوردار است و از همه مهم‌تر، فاقد هر گونه تبلیغاتی است.

از مزایای این نرم‌افزار می‌توان به استفاده از 3 موتور جستجوگر ویروس و کرم‌های اینترنتی، اسکن سریع و دقیق فایل‌ها، نبود هیچ‌گونه تبلیغ در محیط نرم‌افزار، استفاده بسیار کم از فضای حافظه و اشغال بسیار کم فضای پردازنده، 100% رایگان بودن کلیه‌ی امکانات نرم‌افزار، نصب سریع و آسان نرم‌افزار و نهایتاً کنترل نرم‌افزار بر دستکاری فایل‌ها و رجیستری ویندوز توسط دیگر نرم‌افزارها اشاره کرد.

البته از معایب این نرم‌افزار می‌توان به عدم امکان تنظیمات پیشرفته برای فایروال و عدم کنترل برنامه‌ها برای اتصال به اینترنت اشاره نمود.
(( که به نظر من با نصب یه فایروال رایگان حل میشه))

متن کامل :

http://www.yjc.ir/fa/news/4840518/10-توصیه-برای-بالا-بردن-امنیت-رایانه-و-کاربر

این نرم‌افزار را می‌توانید از سایت سازنده دریافت نمایید:

http://www.360safe.com/

shamabadi

Registered User
لایک‌ها
14
من اولین باره داره میبینم این لیستو

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
من انتی ویروس Microsoft Security Essentials رو دارم خوبه راحت آپدیت میشه و اسکن میکنه ولی همش پیغام میده که فلان کرک باید حذف شود - البته همه آنتی ویروس ها کرک ها رو ویروس اعلام میکنن ولی این یکی اول اجازه میگیره - بقیه آنتی ویروس ها بدون اجازه فایل های مهم رو پاک میکنن

بالا