برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت وردپرسی با امار خوب (اتومات)

behroozdantescam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید دوستان.
بدلیل عدم وقت کافی برای مدیریت وبسایت owjseda.ir تصمیم به فروش دامنه به همراه کل مطالب وبسایت گرفتم.

ارشیو سایت تا اینجا که این پست رو دارم مینویسم شامل 5,421 پست هستش که مطالب گوناگون با دسته بندی های مرتبط با پست هستش .

مواردی که در صورت خرید به شما واگذار خواهد شد:

1- انتقال کامل دامنه سایت از طریق ایرنیک به شناسه خودتون توی وبسایت ایرنیک

2- کل اطلاعات سایت در فایل زیپ که شامل ( افزونه ها - دیتابیس msqli که توش مطالب وبسایت و تمامی کامنت ها و غیره... ثبت شده - پوشه اپلود که شامل تمامی ارشیو و عکس های پست ها هستش).

مواردی که واگذار نخواهد شد:
1- پوسته سایت اختصاصی هستش و توسط خودم کدنویسی شده. برای همین دلیل پوسته سایت به همراه دامنه و اطلاعات سایت رایگان داده نمیشه مگر اینکه هزینه پوسته بصورت جداگانه پرداخت بشه.

قابلیت سایت:

1- سایت رو جوری بالا اواردم که اتومات هست. یعنی مطالب سایت بصورت رباتی از وبسایت های دیگه دریافت میشه. یعنی هر روز بدون اینکه کاری کنید مطالب بصورت خودکار پست میشه. شما میتونید پست هارو هر روز خودتون بررسی کنید یا ویرایش بدید. هر روز هم کلی مطالب به تعداد 5,421 پست اضافه میشه

2 - سایت وردپرسی هستش

3- دسته بندی و تگ های پست های سایت بصورت منظم هستش

4- رتبه سایت توی الکسا خوبه. عمر دامنه هم برای 7 مرداد سال 1396 هستش.

5- سئو سایت توسط پوسته ای که طراحی کردم بصورت کامل منظم structured data شدن و تمامی پست ها هم توی نتایج گوگل بصورت اصولی بالا میان. میتونید هر کدوم از پست هارو که خواستید توی search.google.com/structured-data/testing-tool/u/0 تست کنید.

6- فعلا که سایت روی هاست ماهانه 30 تومنی هستش و خرج زیادی نداره. اما با توجه به دیتابیس و تعداد مطالب احتمالا در اینده نیاز باشه هاست کمی ارتقا پیدا کنه.

پست ها به بازدید خوبی رسیدن . میتونید هر پست رو بررسی کنید ببینید چقدر بازدید میخوره ( امار بازدید پست ها واقعی هستش).

و موارد دیگه که خودتون میتونید وبسایت رو بررسی کنید....

موارد مهم

1- قیمت توافقی هستش اما به بالاترین پیشنهادی که داشته باشم واگذار میکنم

2 - لطفا اگر پوسته سایت رو هم میخاید قبلش به سایتهای خرید فروش پوسته مراجعه کنید و از قیمت ها باخبر بشید

3- خواهشا فیک و کسی که دنبال هکو اینجور چیزاست پیامی ارسال نکنه و وقت خودشو تلف نکنه منم دنبال اینجور چیزا نیستم. از ارشیو کارام که داخل سایتم هست میتونید بررسی کنید من فیک نیستم و دنبال اینجور کارا نیستم (ارشیو کارام توی سایتم هست که شامل چندتا وبسایت - یک ربات تلگرامی و یک افزونه در مخزن وردپرس هستش). درضمن فرق بین ادم خریدار واقعی با کسی که دنبال هکو اینجور چیزاست رو میفهمم. لطفا خواهشا کسی که خریدار نیست پیامی ارسال نکنه و وقت خودشو نگیره.

4- علت فروش سایت اینکه برنامه نویس هستم و واقعا فرصت نمیکنم به سایت برسم. حیفه سایت به این خوبی بدون مدیریت بمونه. با اینکه سایت اتومات هست اما بازم بدون مدیریت مونده و بخاطر همین میخام واگذار کنم تا کسی که واقعا علاقه داره از 0 شروع نکنه چون سایت رو از 0 بخای بالا بیاری کلا 1 سال طول میکشه با گوگل کنار بیاد و مطالبش تازه بخاد ایندکس بشه و ....

5- اگر خودتون بتونید با توجه به اطلاعات سایت که براتون توی فایل zip میفرستم سایت رو بالا بیارید که هیچ. اگر نمیتونید من خودم سایت رو روی هاستتون بالا میارم و بهتون اماده تحویل میدم که میتونید بعدش رمز پنل رو عوض کنید و استفاده کنید.

6- قابلیت های پوسته اختصاصی داخل وبسایتم هست . میتونید به وبسایت BehroozDante.ir مراجعه کنید و اطلاعات پوسته (پرشین هیرو) رو ببینید.

راه ارتباط
برای ارتباط با من میتونید از طریق وبسایتم BehroozDante.ir اقدام کنید.
ادرس تلگرامم هم BehroozDante@ هستش که میتونید پیام بدید. لطفا توی اینستاگرام پیام ندید چون دیر چک میکنم. اما تلگرام انلاین هستم.

با تشکر از شما و عوامل سایت persiantools

بالا