برگزیده های پرشین تولز

نیاز به برنامه نویس وب

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
با سلام
من برای کارم مجبورم از ویدئوهای موجود در سایت Dailymotion استفاد کنم
من میخام این ویدئو ها به صورت مستقیم در اختیارم قرار بگیرن و نمیخام از کد embed اون استفاده کنم چون همونطور که در جریان هستید معمولا در حین نگاه کردن به ویدئو تبلیغات زیادی میاد و کاربر برای دیدن ادامه ویدئو مجبوره هی تبلیغاتو ببنده و در کل آزاردهندس
آدرس زیر آدرس اصلی ویدئو (یک آدرس انتخابی)
کد:
http://www.dailymotion.com/video/x3nlvdn_beauty-and-the-beast-official-teaser-trailer-2017-emma-watson-dan-stevens-hd_lifestyle

و آدرس زیر هم لینک مستقیم ویدئوی 720p اون هست که با پسوند m3u8 هست که دایلی موشن از همین برای نمایش آنلاین استفاده میکنه و میزاره تو پلیر خودش
کد:
http://proxy-058.dc3.dailymotion.com/sec(afd714981df02885515054686f19a4e8)/video/931/050/221050139_mp4_h264_aac_hd.m3u8

حالا قراره چیکار کنیم
باید به یه روشی که خودتون قراره انجام بدید، لینک های مستقیم بالا رو در بیارید مثه سایت ها یا برنامه هایی که اینکارو انجام میدن
لینک های بالا رو برای پلیر jwplayer میخام که در قسمت file بتونیم لینک هارو قرار بدم تا اجرا شه روی پلیر
همونطور که میدونید برای یوتیوب چونکه ساپورت میشه نیازی نیست لینک ها فایلهاشو پیدا کنیم ولی برای دایلی موشن نمیشه و هر روشی که فکرشو کنید تست شد ولی بازم نشد چون پشتیبانی نمیکنه و باید فایل مستقیم باشه

قرار این پلیر رو در زمینه های دلخواه وردپرس پیاده سازی کنم و شما باید کاری کنید که وقتی من لینک معمولی دایلی موشن رو بهش میدم، خودش لینک هاشو پیدا کنه قرار بده توی پلیر، توی تصویر زیر باید جاگذین کنه توی :file به جای jwplayer/video.mp4 اونم با ۳ کیفیت که خود دایلی موشن در اختیارتون قرار میده

upload_2016-11-21_22-3-53.png

نمونه:

upload_2016-11-21_22-16-51.png

البته اگه با idm به یکی از ویدئوهای دایلی موشن سر بزنید خودش لینک های دانلود ویدئو رو نشونتون میده با کیفیت های مختلف

فقط یه مشکل: من یقین دارم لینک های مستقیم از دایلی موشن (همونی که با فرمت m3u8 بود ) بعد از نهایتا یکی دو هفته عوض میشن، میخام بدونم میتونید کاری کنید که تمامی لینک های دایلی موشن موجود در سایت که پست شدن، بعد از یه پروسه زمانی مشخص مثلا ۲ هفته یا اصلا ۱ روز بعد، دوباره بازسازی بشن ؟

لطف کنید پ.خ بدید یا در همینجا قیمت رو بگید
قیمتتون مناسب باشه ۳ ۴ مورد دیگه مثل همین پروژه هست که باید زحمتشو بکشید
اسپم ممنوع.

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
در خدمتم در صورت تمایل پ خ ارسال کنید

بالا