برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,095
دوستان این سایتهای خبری چطور عنوان و تاریخ خبر رو با توجه به تاریخ روز بروزرسانی میکنند ؟

مثلا سرچ میکنم " ثبت نام لاستیک دولتی "

نتیجه میشه تصویر زیر

ولی وقتی خبر رو باز میکنم می بینم که مطلب مال چندماه قبل هست و فقط تاریخی که در عنوان خبر هست با تاریخ روز بروزرسانی میشه !
مشاهده پیوست 1330315
مشاهده پیوست 1330316
دقیقا منم امروز سرچ کردم آیتول اومد بالا لینک دوم یا سوم بودش

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
فقط آیتول نیست , ظاهرا اکثرا سایتهای خبری از این متد استفاده میکنند !! مثلا در مورد گرفتن وام سرچ کنید , مطلب مربوط به چند ماه قبل هست ولی با تاریخ جدید !!

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,095
فقط آیتول نیست , ظاهرا اکثرا سایتهای خبری از این متد استفاده میکنند !! مثلا در مورد گرفتن وام سرچ کنید , مطلب مربوط به چند ماه قبل هست ولی با تاریخ جدید !!
ترب و ایمایز هم اینجوریه

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887

از هوش مصنوعی پرسیدم اینو جواب شنوفتم
برای انجام این کار در وردپرس، شما نیاز به دانش فنی نسبتاً پایه‌ای در زمینه کدنویسی PHP و درک از نحوه کار با قالب‌های وردپرس دارید. اینجا یک روش ساده برای نمایش تاریخ فعلی در عنوان یا محتوای پست‌های وردپرس است:

ایجاد یک کد کوتاه (Shortcode):
ابتدا، شما می‌توانید یک کد کوتاه ایجاد کنید که تاریخ فعلی را نمایش دهد. به فایل functions.php در پوشه قالب فعلی وردپرس خود بروید و کد زیر را اضافه کنید:
function show_current_date() {
return date('Y-m-d'); // فرمت تاریخ را می‌توانید تغییر دهید
}
add_shortcode('current_date', 'show_current_date');
Copy
با این کار، شما یک کد کوتاه با نام [current_date] ایجاد کرده‌اید که می‌توانید در هر جایی از محتوای پست یا صفحه استفاده کنید.

استفاده از کد کوتاه در پست‌ها:
حالا، شما می‌توانید این کد کوتاه را در هر جایی از متن پست‌های خود قرار دهید. به عنوان مثال:
امروز تاریخ [current_date] است و ثبت نام لاستیک دولتی آغاز شده است.

وقتی پست نمایش داده می‌شود، کد کوتاه [current_date] با تاریخ فعلی جایگزین خواهد شد.

استفاده از کد کوتاه در عنوان پست:
برای استفاده از کد کوتاه در عنوان پست، شما باید کد PHP بیشتری را به فایل functions.php اضافه کنید تا اجازه دهید کد کوتاه‌ها در عناوین پست اجرا شوند. این کار معمولاً توصیه نمی‌شود زیرا می‌تواند امنیت سایت را به خطر بیندازد و مشکلات دیگری ایجاد کند.

به یاد داشته باشید که استفاده از این روش‌ها برای فریب کاربران و نمایش محتوای قدیمی به عنوان محتوای جدید اخلاقی نیست و می‌تواند به اعتبار سایت شما آسیب بزند. همیشه بهتر است که شفافیت را حفظ کنید و تاریخ واقعی انتشار محتوا را به کاربران نشان دهید.

من قبلا از هوش مصنوعی پرسیدم چیکار کنم که رنک مث خودکار از عنوان برداره و کلمه کانونی رو پر کنه به همین شکل یع کد داد و جواب هم داد!!!

بالا