برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

shahin12

Registered User
لایک‌ها
141
اون افتاده پادگان شهید راجایی ( مرزبانی ) دو ماه آموزش میبینه میره آموزش پرورش . 24 ماه خدمته امیریه . ولی اداریه
نه دوست عزیز . افتاده پادگان شهید ثابت خواه گیلانغرب/ توی برگ اعزامم نوشته سرباز معلم. سوالم اینه که مثه سرباز عادیا که اگر برگ سبز بسیج داشته باشن فقط میرن خودشونو معرفی میکنن و آموزشی ندارن ، هستن یا باید کامل آموزشی برن؟

wapmaster

Registered User
لایک‌ها
112
نه دوست عزیز . افتاده پادگان شهید ثابت خواه گیلانغرب/ توی برگ اعزامم نوشته سرباز معلم. سوالم اینه که مثه سرباز عادیا که اگر برگ سبز بسیج داشته باشن فقط میرن خودشونو معرفی میکنن و آموزشی ندارن ، هستن یا باید کامل آموزشی برن؟
ثابت خواه سپاهه .بله آموزشی ندارید

محمد زارعی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من امروز برگه سفید گرفتم
افتادم نیروی دریایی ارتش سیرجان
اعزام یکه چهار
ساکن کرج هستم
مدرک لیسانس دارم
تک پسر هم هستم .
سوالم اینه توی تهران چندتا پادگان هست برای نیروی دریایی ارتش ؟ اگه کسی اسماشونم میدونه راهنماییم کنه.
چقدر احتمالش هست تهران بیوفتم؟
اینکه میگن بعد آموزشی نزدیک محل سکونتت میری چچقدر صحت داره؟
مرسی ـ

wapmaster

Registered User
لایک‌ها
112
سلام
من امروز برگه سفید گرفتم
افتادم نیروی دریایی ارتش سیرجان
اعزام یکه چهار
ساکن کرج هستم
مدرک لیسانس دارم
تک پسر هم هستم .
سوالم اینه توی تهران چندتا پادگان هست برای نیروی دریایی ارتش ؟ اگه کسی اسماشونم میدونه راهنماییم کنه.
چقدر احتمالش هست تهران بیوفتم؟
اینکه میگن بعد آموزشی نزدیک محل سکونتت میری چچقدر صحت داره؟
مرسی ـ
سلام
باید نامه از ثبت احوال ببری و...
http://www.asemooni.com/info/city/tehran-barracks-list
اینو بخون

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,082
ممنون میشم اگه روال کار جابجایی تاریخ اعزام با یه سرباز دیگه رو برام توزیح بدید، پلیس+10 اندازه یک درصد بچه های این تاپیک هم نمیفهمه! هر چی میگم میخوام اعزام با یه نفر دیگه جابجا کنم میگه چنین چیزی وجود نداره!! ولی هست . دوباره برام تعجیل فرستاد! در حالی که میگفتن فقط مطلقا یک بار میشه تعجیل فرستاد!...
خلاصه کار میخوام میخوام اعزامم رو با یه نفر دیگه جابجا کنم باید چی کار کرد؟ یعنی اعزام اون بشه تاریخ اعزام من و اعزام من بشه تاریخ اعزام اون
همین جا یه تاپیک هست برای جابجایی تاریخ اعزام ولی ادامه مراحل کار معلوم نیست!...

shahin12

Registered User
لایک‌ها
141
ممنون میشم اگه روال کار جابجایی تاریخ اعزام با یه سرباز دیگه رو برام توزیح بدید، پلیس+10 اندازه یک درصد بچه های این تاپیک هم نمیفهمه! هر چی میگم میخوام اعزام با یه نفر دیگه جابجا کنم میگه چنین چیزی وجود نداره!! ولی هست . دوباره برام تعجیل فرستاد! در حالی که میگفتن فقط مطلقا یک بار میشه تعجیل فرستاد!...
خلاصه کار میخوام میخوام اعزامم رو با یه نفر دیگه جابجا کنم باید چی کار کرد؟ یعنی اعزام اون بشه تاریخ اعزام من و اعزام من بشه تاریخ اعزام اون
همین جا یه تاپیک هست برای جابجایی تاریخ اعزام ولی ادامه مراحل کار معلوم نیست!...

دوست عزیز من خودم جابجایی گرفتم. پلیس +10 اصلا ارتباطی به جابجایی نداره. تو وقتی میتونی جابجایی بگیری که اولا آموزشیت تموم شده باشه و رفته باشی یگان. رفتی یگان اگر تک پسر باشی نامه باید از ثبت احوال شهرتون ببری یگان که تک پسری . اونا هم درخواستتو میفرسن ستاد ،ستاد تصمیم میگیره. که معمولا به تک پسرا گیر نمیدن. البته اینو در نظر داشته باش که زمان آموزشی مدارک تک پسریتو توی همون آموزشی به پادگانتون تحویل بدی که شهر خودتون تقسیم بشی همون اول.
اگر تک پسرم نیسی برا جابجایی باید وقتی رفتی یگان ، یه سرباز تو شهرتون پیدا کنی که بخواد بیاد شهر یگانی که خدمت میکنی. بعد همزمان درخواست جابجایی با طرف مقابل رو میدین. که اونم زیاد گیر نمیدن مگه اینکه پایه خدمتیتون خیلی تفاوت کنه مقلا تو 2 ماه خدمت باشی اون آخرای خدمت باشه

ضمنا پلیس +10 رو برای جابجایی نگفتم . برای اینکه بدونی چه ماهی اعزامت میشه.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,082
دوست عزیز من خودم جابجایی گرفتم. پلیس +10 اصلا ارتباطی به جابجایی نداره. تو وقتی میتونی جابجایی بگیری که اولا آموزشیت تموم شده باشه و رفته باشی یگان. رفتی یگان اگر تک پسر باشی نامه باید از ثبت احوال شهرتون ببری یگان که تک پسری . اونا هم درخواستتو میفرسن ستاد ،ستاد تصمیم میگیره. که معمولا به تک پسرا گیر نمیدن. البته اینو در نظر داشته باش که زمان آموزشی مدارک تک پسریتو توی همون آموزشی به پادگانتون تحویل بدی که شهر خودتون تقسیم بشی همون اول.
اگر تک پسرم نیسی برا جابجایی باید وقتی رفتی یگان ، یه سرباز تو شهرتون پیدا کنی که بخواد بیاد شهر یگانی که خدمت میکنی. بعد همزمان درخواست جابجایی با طرف مقابل رو میدین. که اونم زیاد گیر نمیدن مگه اینکه پایه خدمتیتون خیلی تفاوت کنه مقلا تو 2 ماه خدمت باشی اون آخرای خدمت باشه

ضمنا پلیس +10 رو برای جابجایی نگفتم . برای اینکه بدونی چه ماهی اعزامت میشه.
منظورم انتقالی نیست یعنی جابجایی تاریخ اعزارم(بار اول و قبل از آموزشی) - هر چند که خود **** وظیفه هم هیچ زبونی نمیفهمه امروز رفتم گفتن اصلا نه جابجایی داریم نه انتقالی نه تاریخ اعزام عوض میشه! انگار ما خیلی عاشق و دل شیفته سربازی هستیم منت هم دارن برای ما !!

Nathan Mckane

Registered User
لایک‌ها
69
سلام دوستان
میخوام برم خدمت
برا من ۶ ماه اضاف خدمت زدن اما عذر موجه دارم. شنیدم که میشه از طریق توجیه غیبت اقدام کرد. قبل از ارسال دفترچه باید انجام بدم یا بعدش؟ از طریق پلیس +۱۰؟ کسی تجربه ی مشابه داره؟

Sent from my D6633 using Tapatalk

❤️️

Registered User
لایک‌ها
49
سلام دوستان
میخوام برم خدمت
برا من ۶ ماه اضاف خدمت زدن اما عذر موجه دارم. شنیدم که میشه از طریق توجیه غیبت اقدام کرد. قبل از ارسال دفترچه باید انجام بدم یا بعدش؟ از طریق پلیس +۱۰؟ کسی تجربه ی مشابه داره؟

عذر موجهت چیه؟ شاید فقط برای خودت موجه باشه!
مگر برای شکستگی استخان, تصادف و...

❤️️

Registered User
لایک‌ها
49
ثبت نام کارت سبر چه موقع شروع میشه؟

Last edited:

❤️️

Registered User
لایک‌ها
49
نامه ی تایید کمیسیون دارم برا اضاف ترم. باید از رییس دانشگاه نامه جدا بگیرم؟ شما تجربه مشابهی داشتید؟
اضافه ترم ربطی به نفرستادن معافی نداره باید برای اشتباه دانشگاه سند و مدرک داشته باشی که فقط نامه رئیس دانشگاه معتبر هست

Nathan Mckane

Registered User
لایک‌ها
69
اضافه ترم ربطی به نفرستادن معافی نداره باید برای اشتباه دانشگاه سند و مدرک داشته باشی که فقط نامه رئیس دانشگاه معتبر هست
شما تجربه مشابهی داشتید؟ نامه در چه زمینه ای بگیرم؟

❤️️

Registered User
لایک‌ها
49
شما تجربه مشابهی داشتید؟ نامه در چه زمینه ای بگیرم؟
تجربه مشابه دیدم ولی اونا اصلا اهمیت ندادن سربازی هم نرفتن
شما برو پیش رئیس دانشگاه آروم و واضح براش تعریف کن. قبول نکرد جاهای بالاتر زیراب اون کارمند و رئیس رو بزن بگو مجبورم به وزارت علوم گزارش کنم اگر درستش نکنید
من دانشگاه بودم زیرآب استاد رو به مدیر میزدیم زیراب مدیر به رئیس و رئیس به وزارت علوم!

بالا