برگزیده های پرشین تولز

از چه آنتی ویروسی استفاده میکنی؟ خوب هست؟امنیتش چطوره؟

نظر شما در مورد قویترین آنتی ویروس چیه؟

• ESET Smart Security

Votes: 31 32.3%
  • Kaspersky Internet Security

Votes: 23 24.0%
  • Avast

Votes: 14 14.6%
  • Norton

Votes: 4 4.2%
  • غیره.......

Votes: 24 25.0%

• Total voters
    96

disna

Registered User
لایک‌ها
39
من اولین انتی ویروسی که استفاده کردم نود بود من هر روز از اپدیت آفلاین استفاده می کردم یک دفعه خواستم آنتتی ویروس را تست کنم 100 عدد ویروس از اینترنت دانلود کردم نود32 هیچ کدومش را شناسایی نکرد بعدش فهمیدم که آپدیت آفلاین بی خودی بعدش رفتم سراغ کسپر سیستمم را کند می کرد حالا هم دارم از انتی ویروس ایرانی پادویش استفاده می کنم ببینم چطوری

مشخصه کامپیوتر رو در حد خاموش و روشن کردن بلدی نه بیشتر .

اون نود32 که استفاده میکردی نسخه جعلی بوده و نه اصلی .

بعدش احتمالا کسپرسکی هم همونطوری استفاده کردی . بماند که خود نرم افزارهای کسپرسکی مشکل و باگ داره .
بعدش اون چی بود ؟ پاد چیشششششششش ؟
فعلا که ضد ویروس معتبر ایرانی نداریم و باید محصول خارجی تهیه کنی .
بعدش مشخصه شما اصلا دنبال محصول اصلی و معتبر نبودی . پس بهتره بحث رو خاتمه بدیم .

mohammadktabriz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
جالبه خیلی به انتی ویروس های خارجی علاقه ای داری و زود هم عصبانی می شید البته حق دارید شما خودتون آنتی ویروس خارجی می فروشید البته به طور غیر قانونی خنده داره شما آنتی ویروسی می شناسید که نام دورنتاش توی وبسایتش باشه خب معلومه که نیست اصلا انتی ویروس های خارجی در ایران نمایندگی ندارند خنده داره با شما بودم disna

disna

Registered User
لایک‌ها
39
جالبه خیلی به انتی ویروس های خارجی علاقه ای داری و زود هم عصبانی می شید البته حق دارید شما خودتون آنتی ویروس خارجی می فروشید البته به طور غیر قانونی خنده داره شما آنتی ویروسی می شناسید که نام دورنتاش توی وبسایتش باشه خب معلومه که نیست اصلا انتی ویروس های خارجی در ایران نمایندگی ندارند خنده داره با شما بودم disna

آنتی ویروس ایرانی ؟؟؟ مگه آنتی ویروس ایرانی داریم ؟

بالا