برگزیده های پرشین تولز

از یک موبایل فروش شنیدم میگه نرم افزار بازار اندروید و نرم افزار هایی که میده به گوشی ضرر میزنه

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
دوستان مارکت معتبر slide me market رو هم یه تست بزنین.خیلی قوی تر از بازاره

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
عجب حرف های الکی؟؟!!

میتونید سند برای این حرفتون بیارید که الکیه من برنامه های دانلود شده رو با نود32 6 ویروس کشی کردم از 970 مگ 510 مگش رو ویروس شناسایی کرد اگه سندی ندارید خواهشا اظهار نظر نکنید

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300
میتونید سند برای این حرفتون بیارید که الکیه من برنامه های دانلود شده رو با نود32 6 ویروس کشی کردم از 970 مگ 510 مگش رو ویروس شناسایی کرد اگه سندی ندارید خواهشا اظهار نظر نکنید

بنده هم تست کردم ولی به همچین موردی بر نخوردم.با آویرا این تست رو انجام دادم

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
طرف گولاخ بوده....میخواد از بازار نگیری و ببری اون واست نصب کنه

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
470
دوست عزیزم .دوستتون موبایل فروش بود و نه موبایل شناس:happy:بی ادبی نشه ولی فکر کنم تو دوران گوشی های جاوا و سیمبین گیر کرده بوده

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ایشون کاملا و صد در صد حقیقت رو گفتند و من حرف ایشون رو تایید می کنم ولی فقط جملشون درست نبوده.

بازارچه آندروید صد در صد ضرر داره ولی نه برای گوشی بلکه برای تجارت پر سود این مغازه دارهای بی ناموس که نرم افزار رایگان رو 100 تومن می گیرن رو گوشی آدمهای بدبخت نصب کنن.

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
470
ایشون کاملا و صد در صد حقیقت رو گفتند و من حرف ایشون رو تایید می کنم ولی فقط جملشون درست نبوده.

بازارچه آندروید صد در صد ضرر داره ولی نه برای گوشی بلکه برای تجارت پر سود این مغازه دارهای بی ناموس که نرم افزار رایگان رو 100 تومن می گیرن رو گوشی آدمهای بدبخت نصب کنن.

:lol:.....................

mohsen_rkh

Registered User
لایک‌ها
236
داداش حرف بعضی از فروشنده های موبایل رو زیاد (بخون اصلاً) جدی نگیر. دیروز یه ساعت داشتم با یه فروشنده تو بازار موبایل (نمایندگی برند ال جی) که مثلاً وایساده بود اونجا ملت رو راهنمایی کنه(!) بحث می کردم که صفحه لمسی نمیتونه اثر انگشت رو شناسایی کنه! قبول نمی کرد، میگفت من خودم روی گوشیم برنامشو دارم و فقط با اثر انگشت خودم باز میشه! منم کلی روال کار اون برنامه رو براش توضیح دادم ولی فایده ای نداشت، حتی با گوشی خودم بهش ثابت کردم ولی قبول نکرد، گفت گوشی شما مشکل داره!!! :eek:

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
مارکت کندو و پلی استور خیلی خوبن. پلی استور برنامه هاش خیلی بروز و زیاده و کندو هم سرعت دانلودش بالاست.جفتشونم ایرانین.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

دوست عزیزمون با این پستشون کل مطلب رو بیان کردن و واقعا درست فرمودن.

sh_kingofiran

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیزمون با این پستشون کل مطلب رو بیان کردن و واقعا درست فرمودن.

گل گفتی یکی از دوستان منم همچین کلاهی سرش گذاشته بودن باهاش رفتم مغازه طرف یک شستشوی حسابی بهش دادم
دزدی حتما از دیوار مردم بالا رفتن نیست

بالا