برگزیده های پرشین تولز

استرس زندگی ام را نابود کرد!

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
دوستان یه داغی لومد رو دلم گفتم بگم یه خورده راحت شم!
خانواده به هیچ وجه به من اعتماد نداره ، شاید دلیل اینکه هر چند وقت یه بار همه پولامو میگیرن بخاطر عدم اعتماد به منه!
امروز داشتم با مامانم صحبت میکردم گفتش برو آزمایش از خودت بگیر آزمایش خون ، هپاتیت ، ایدز ، HIV و ... بگیر!
128fs4765852.gif

من باکره و چه به ایدز و اچ آی وی؟!
proxy.php

حکم چیست؟
شاید برادرت داره پشتت کارایی می کنه !

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
نمیدونم در حد حدس و گمان ... مثلا میگه سعید چندبار با چندین دختر دیدم معلوم نیست چیکار می کنه پولاشو برای اونا خرج می کنه یا همچین مواردی خلاصه زیر ابتو می زنه خودشو خوب می کنه تو رو بد !

secreter

Registered User
لایک‌ها
683
الان تاپیک رو خوندم
بشین با خانواده صحبت کن بگو بکشید بیرون از من:general210:
همون روزی که سیگار کشیدی نصیحتت کردن باید میرفتی سیگاری میگرفتی میومدی جلوشون دود میکردی تا دیگه دخالت نکنند:general312:

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
خانواده به هیچ وجه به من اعتماد نداره ، شاید دلیل اینکه هر چند وقت یه بار همه پولامو میگیرن بخاطر عدم اعتماد به منه!
امروز داشتم با مامانم صحبت میکردم گفتش برو آزمایش از خودت بگیر آزمایش خون ، هپاتیت ، ایدز ، HIV و ... بگیر!
128fs4765852.gif

proxy.php

حکم چیست؟

حکم اسپیک است :general304::general509:

.

خانواده پولاتو میگیره ؟o_O شاید سابقه پول حروم کردن داری
پولاتو نده به خانواده مگه زوره ؟ برو یه حساب باز کن پولتو بریز تو حسابت

رو چه حسابی مادرت همچین حرفی زد ؟ شاید تو حرفی زدی که مادرت رو به اشتباه انداخته :general405:

بلقیس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
368
موقعیت های تنش زا رو درست نگفتی مثلآ اگه جلو بنچی دچار تنش میشی بهش بگو تا شعاع 15 متری شما حضور نداشته باشه ،
سعی کن وقتی در موقعیت تنش زا قرار میگیری اول آرامش خودت رو حفظ کنی بعد سعیت باشه با همه چیز راحت و عادی رفتار کنی .. سعی کن موفقیت هاتو بیشتر کنی تا اعتماد به نفست بالاتر بره وقتی به خودت ایمان داشته باشی خیلی حرف های دیگران دلت رو نمیلرزونه . پس سعی کن هر ماه چند هدف متفاوت که دوست داری داخلش موفق بشی به عرصه موفقیت برسونی ،
ازین شروع کن .
این کلمه رو 10 بار رو برگه بنویس : من بهترینم من میتونم .

idnavmooknedr

Registered User
لایک‌ها
1,859
حکم اسپیک است :general304::general509:

.

خانواده پولاتو میگیره ؟o_O شاید سابقه پول حروم کردن داری
پولاتو نده به خانواده مگه زوره ؟ برو یه حساب باز کن پولتو بریز تو حسابت

رو چه حسابی مادرت همچین حرفی زد ؟ شاید تو حرفی زدی که مادرت رو به اشتباه انداخته :general405:
منو چی فرض کردی! نمیتونم بگم که نه من پول حروم نمیکنم! ولی خیلی هم سعی میکنم پولامو سیو کنم، اگه ولخرج بودم که نمیتونستم پول جمع کنم! یکی از مثال های بارزش اینه که من گرونترین گوشی که تا حالا خریدم 380 تومن (که به تازگی تونستم بندازمش به یه بنده خدایی) قیمتش بوده! :دی
این مورد واسه بابام میشه 500 واسه مامان 600 واسه داداش کوچیکم 1 خورده ای و...
کلا 3 تا حساب دارم که البته 2 تاشون همیشه خالیه اون یکی هم فقط دست خودمه
ولی میان میپرسن چقدر پول داری مثلا موقعی که پول میاد دستم و اونا با خبرن!
منم راستشو میگم میگن که آره بده بیاد بعدا (هیچ وقت! یعنی خرجش میکنن) حساب میکنیم!
والا حرف که پشت سرم زیاد میزنن / درمیارن! ولی خودم تو صحبت کردن با مامان بابا خیلی معمولیم کلا چون خونگی ام حرف های بد بد نمی زنم که حتی اشتباهی از دهنم بپره بیرون!
در مواردی هم بوده بدترین رفتار رو باهام داشتن مخصوصا بابا جان اما از سر بیچارگی چیزی نمیگفتم!

Last edited:

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
منو چی فرض کردی! نمیتونم بگم که نه من پول حروم نمیکنم! ولی خیلی هم سعی میکنم پولامو سیو کنم، اگه ولخرج بودم که نمیتونستم پول جمع کنم! یکی از مثال های بارزش اینه که من گرونترین گوشی که تا حالا خریدم 380 تومن (که به تازگی تونستم بندازمش به یه بنده خدایی) قیمتش بوده! :دی
این مورد واسه بابام میشه 500 واسه مامان 600 واسه داداش کوچیکم 1 خورده ای و...
کلا 3 تا حساب دارم که البته 2 تاشون همیشه خالیه اون یکی هم فقط دست خودمه
ولی میان میپرسن چقدر پول داری مثلا موقعی که پول میاد دستم و اونا با خبرن!
منم راستشو میگم میگن که آره بده بیاد بعدا (هیچ وقت! یعنی خرجش میکنن) حساب میکنیم!
والا حرف که پشت سرم زیاد میزنن / درمیارن! ولی خودم تو صحبت کردن با مامان بابا خیلی معمولیم کلا چون خونگی ام حرف های بد بد نمی زنم که حتی اشتباهی از دهنم بپره بیرون!
در مواردی هم بوده بدترین رفتار رو باهام داشتن مخصوصا بابا جان اما از سر بیچارگی چیزی نمیگفتم!
شما اگه خانوادت استطاعت مالی دارن یعنی حقوق دارن اصلا احتیاج نیست بهشون پول بدی
اگر نون اور خانواده باشی باید پول بدی بهشون
اگه حس میکنی خونواده دارن ازت سوء استفاده میکنن جلو این سوء استفاده رو بگیر
بازم میگم اگه نمیتونی خانواده رو تحمل کنی و اونا هم احتیاجی بهت ندارن یکی از گزینه هات میتونه ترک خانواده باشه

idnavmooknedr

Registered User
لایک‌ها
1,859
شما اگه خانوادت استطاعت مالی دارن یعنی حقوق دارن اصلا احتیاج نیست بهشون پول بدی
اگر نون اور خانواده باشی باید پول بدی بهشون
اگه حس میکنی خونواده دارن ازت سوء استفاده میکنن جلو این سوء استفاده رو بگیر
بازم میگم اگه نمیتونی خانواده رو تحمل کنی و اونا هم احتیاجی بهت ندارن یکی از گزینه هات میتونه ترک خانواده باشه
بازم از اون حرفا زدی!
به کدوم درک بروم؟! :general210:

idnavmooknedr

Registered User
لایک‌ها
1,859
بیا پیشه من میخوام خونه کرایه کنم :general707:
ای بنچی خبیث ، حتی تو راهمنایی هات هم افکار خباثت بارت مشهوده!
میدونستم چی میخوای بگی، اما در آخر میگم اگر مجبور بشم خودکشی میکنم و نمیزارم دست تویه خبیث بهم برسه! :p
این خیالات را با خود به گور خواهی برد! :D

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
ای بنچی خبیث ، حتی تو راهمنایی هات هم افکار خباثت بارت مشهوده!
میدونستم چی میخوای بگی، اما در آخر میگم اگر مجبور بشم خودکشی میکنم و نمیزارم دست تویه خبیث بهم برسه! :p
این خیالات را با خود به گور خواهی برد! :D
باوو شوخی باهات میکنم من از نزدیکترین رفیقهایه حقیقیم هم کشیدم بیرون شوما دوستان مجازی که دیگه جایه خود دارید :D
من اگرم بخوام کسی بیاد پیشم باید از جنس و روحیه خودم باشه :p
در کل برایه شوما ارزویه خوجبختی و کامروایی میکنم :general601:

idnavmooknedr

Registered User
لایک‌ها
1,859
باوو شوخی باهات میکنم من از نزدیکترین رفیقهایه حقیقیم هم کشیدم بیرون شوما دوستان مجازی که دیگه جایه خود دارید :D
من اگرم بخوام کسی بیاد پیشم باید از جنس و روحیه خودم باشه :p
در کل برایه شوما ارزویه خوجبختی و کامروایی میکنم :general601:
نه دیگه داشتیم؟
آرزوی خوجبختی و کامروایی؟
خخخخخخخخخخخخخ
من موندم که چطور با این هندونه های زیر بغلم نوشابه رو بالا بکشم! ;)

steven@seagal

Registered User
لایک‌ها
917
شما دوتا خیلی بچه سن اید، شما بیشتر نیاز به نصحیت من دارید تا اینکه منو نصیحت کنید! :|
بحث سنوسال نيست داش
بحث اينه كه شما تو اين سن داغون شدي اگه ما به سن شما برسيم چي ميشيم خدا ميدونه

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
128fs4765852.gif

proxy.php

حکم چیست؟

این وینستون عکس دارا چرا اینقدر مزخرف اند؟ :confused:
صد رحمت به کنت

خب برو آزمایش بده

وقتی میری سیگار میکشی و خانوادت هم نمی دونن انتظار داری بیان بگن پسرم قهرمان عالم ، یگانه وجود سلامتی آفرینش ، آفرین که سیگار میکشی تو سیگار بکش هیچیت نمی شه

خب مشخصه میان میگن این رفته سیگاری شده معلوم نیست دیگه داره چ غلطی میکنه ، از اون هیکلت خجالت بکش ، بعد هی میای یه طرف داستان رو تعریف میکنی از اون هیکل گندت هم خجالت نمی کشی سنت بینه 20 تا 30 هستش ولی راسه یه 2 تا 4 ساله هم مسئولیت پذریر نیستی

idnavmooknedr

Registered User
لایک‌ها
1,859
خب برو آزمایش بده

وقتی میری سیگار میکشی و خانوادت هم نمی دونن انتظار داری بیان بگن پسرم قهرمان عالم ، یگانه وجود سلامتی آفرینش ، آفرین که سیگار میکشی تو سیگار بکش هیچیت نمی شه

خب مشخصه میان میگن این رفته سیگاری شده معلوم نیست دیگه داره چ غلطی میکنه ، از اون هیکلت خجالت بکش ، بعد هی میای یه طرف داستان رو تعریف میکنی از اون هیکل گندت هم خجالت نمی کشی سنت بینه 20 تا 30 هستش ولی راسه یه 2 تا 4 ساله هم مسئولیت پذریر نیستی
176.gif

تموم شد؟!
جان آرش یادم نی آخرین بار کی بود کشیدم!
فک کنم یکشنبه هفته پیش بود...

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
176.gif

تموم شد؟!
جان آرش یادم نی آخرین بار کی بود کشیدم!
فک کنم یکشنبه هفته پیش بود...

خب مرتیکه وقتی کسی سیگار میکشه بعد مثلا میره خودش رو میشوره دهنش هم عطر میزنه فکر میکنه دیگه بو نمی ده ، ولی یه چیز جالب بهت بگم تا 2 ساعت بعد از اینکه سیگار کشیدی وقتی یه آدم غیر سیگاری ببیندت حالت تهوع بهش دست میده از بویی که میدی و ضرت میفهمه سیگار کشیدی ، حالا تازه این ماله غریبه هاست ، پدر و مادر قبل از اینکه زنگ در خونه رو بزنی یا کلید بندازی در واکنی سه سوت میفهمن کی به کیه

idnavmooknedr

Registered User
لایک‌ها
1,859
خب مرتیکه وقتی کسی سیگار میکشه بعد مثلا میره خودش رو میشوره دهنش هم عطر میزنه فکر میکنه دیگه بو نمی ده ، ولی یه چیز جالب بهت بگم تا 2 ساعت بعد از اینکه سیگار کشیدی وقتی یه آدم غیر سیگاری ببیندت حالت تهوع بهش دست میده از بویی که میدی و ضرت میفهمه سیگار کشیدی ، حالا تازه این ماله غریبه هاست ، پدر و مادر قبل از اینکه زنگ در خونه رو بزنی یا کلید بندازی در واکنی سه سوت میفهمن کی به کیه
1- من خیلی وقته نکشیدم!
2- بابام سیگاریه هر روز هم 1 پاکت میکشه کلا خونمون بو سیگار میده همیشه (بیرون خونه نه داخل)
3- فکر میکنم اینجور موعظه کردنت روی آدمای نرمال نتیجه منفی میده!
4- اصلا حال حوصله بحث بی خود رو ندارم (ته این بحث هیچ فایده ای برای من نداره)
5- برای بار هزارم من 1/2 تو هم که سن داشته باشم نباید منو مثه خودت فرض کنی یا فکر کنی من خل ام :دی

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
1- من خیلی وقته نکشیدم!
2- بابام سیگاریه هر روز هم 1 پاکت میکشه کلا خونمون بو سیگار میده همیشه (بیرون خونه نه داخل)
3- فکر میکنم اینجور موعظه کردنت روی آدمای نرمال نتیجه منفی میده!
4- اصلا حال حوصله بحث بی خود رو ندارم (ته این بحث هیچ فایده ای برای من نداره)
5- برای بار هزارم من 1/2 تو هم که سن داشته باشم نباید منو مثه خودت فرض کنی یا فکر کنی من خل ام :دی

1 - شما یه دفعه بکشی مادرت میفهمه تو خونه و دقیقا این همون عکس العملی هستش که یه مادر میفهمه بپسرش داره سیگار میکشه ف تمام آرزوهاش برای تو نقش آب میشه و برای همین داره زور میزنه برت گردونه به شکل قبل ف تو باید خیلی هم خوشحال باشی که اینجوری باهات رفتار میکنه و به تو توجه میکنند و حواسشون به تو هست آقا مجتبی یه کم خودت رو جمع کن دور و برت رو بهتر نگاه کن
2 - این طرز تفکر شماست وقتی مادرت یا برادرت از کنارت رد میشن احساس تهوع بهشون دست میده ( میدونی چرا چون من تقریبا یه کم کمتر از یکساله سیگار نمی کشم ولی برادرم میشکه وقتی از بغلم رد میشه میخوام روش بالا بیارم از بس حالت تهوع بعهم دست میده
3- انتظار داری بیام بگم اقا مجتبی چشم عسلی ، خوشگل عمو بیا این کار رو نکن ف نه بابا کور خوندی یه کم باید دیگه مث یه مرد بشی یه کم باید یه دستی به سر و روی خودت بکشی وایسی رو به روت رو نگا کنی میفهمیدنیا از دید و افکار تو خیلی بزرگتره و کلا اینجوری نیست
4 - بله این بحث برای تو فایده نداره برای اینکه ممن نیومدم بگم فلانی به به برو دعوا کن حقت رو بگیر و اومدم گفتم آقا مجتبی خودت رو جمع کن این رسمش نیست
5 - من تو رو حتی در تخیلاتم مثل خودم فرض نمیکنم ، کسی هم نگفت تو خلی ، ما میگیم خل بازی در نیار و خودت رو نجات بده

همین سیگاری که داری میکشی خودت رو از حل کردن مشکلاتت یه 10-20 سال عقب میاندازی

بالا