برگزیده های پرشین تولز

اس ام اس های زیبای دی ۹۲

nazaninfar

Registered User
لایک‌ها
18
[h=3]اس ام اس های زیبای دی ۹۲[/h]
اس ام اس های زیبای دی ۹۲ : تعدادی از اس ام اس های فوق العاده زیبا و جدید همینطور با مضامین مختلف آماده کرده ایم امیدواریم از خواندن این اس ام اس های زیبا لذت ببرید. [h=2]

اس ام اس های زیبای دی ۹۲
[/h] [h=4]sms ziba[/h]
صــــدا…..نرفـــت تصویـــر….نرفــــت حتی دستان من کارگردان هم بــــرای حرکت…..نرفــــتــــ امـــا بازیگــــر….! او رفـــــت نقشی را که آمده بود بــــرای بازی نکردنـــــــش…​
.​
.​
.​
[h=2]اس ام اس های زیبای دی ۹۲[/h] [h=4]sms ziba[/h]
فقط یه مرد ایرونی میتونه بخاطر عشق به تحصیل بچه اش کلیه خودش رو بفروشه, فقط ی مادر ایرونی میتونه واسه آینده بهتر فرزندش بره خونه مردم کار کنه وفقط ی فرزند ایرونیه که میتونه قید زندگیشو بزنه تا یه عمر مواظب پدر و مادر پیرش باشه اره فقط ما ایرونی ها …​
.​
.​
.​
بـــه بـــعـــضـــیـــا بـــایـــد گـــفـــت : مـــن خـــودم یـــه پـــا واگـــیـــرم … بــه پـــا حـــالـــتـــو نگـــیـــرم … !
icon_smile.gif
.​
.​
.​
مــــرا فـــروخـــت بــــه دیگـــــری … فــقـــط بــه خــاطـــر ایــنـکـــه مــن پــرایـــد داشـــتــم و او پـــــــرادو ….. ای کــاش مـیـشـد در دنـیـا .. واژه هـا را بـه هـم ریـخـت …. سـایـلار​
.​
.​
.​
دقیقا از زمانی که به کسی که دوسش داری میگی “I love U” و میدونه که واقعا دوسش داری و با “مرسی عزیزم” جوابتو میده یهو تَه دلت خالی میشه …​
.​
.​
.​
پای درد و دل هر مادر شهیدی که نشستم … دست هر مادر شهیدی را که بوسیدم … اشک هر مادر شهیدی را که شاهد شدم … همشون فقط یه چیز ازمون میخواستند : به دوستانتان بگویید : جگر گوشه من رفت تا غیرت را برای پسران ثابت کند و تا کسی چادر از سر دخترای مردم نکشد … !!!​
.​
.​
.​
بچه های فقیر. فقط در زنگ انشا تعطیلات به کنار دریا می روند…..​
.​
.​
.​
زندگی چیست؟ زندگی یعنی روده بر شدن از خنده وسط پیاده روی مرگ به سوی جهنم … جمله از خودمه ها!​
.​
.​
.​
باآسمان سخن نمیگویم !! اینبارباچاله هاهستم … شایدبه تو افق برسیم… من طاقت افتادنی دیگرراندارم ….​
.​
.​
.​
امام رضا نزدیک است برای انهایی که از ته دل صدای میزنند السلام علیک یا علی بن موسی الرضا سالروز شهادت امام هشتم بر شما شیعیان تسلیت باد .​
.​
.​
.​
به نام اون خدایی که واسه همه دنیا نفسه … کاشکی که فردا نرسه … این ها همه کم لطفی دنیاست عزیز این شهر مرا باتو نمی خواست عزیز من زندگیم قصه ی مردم شده است یک ، تو ، وسط زندگیم گم شده است​
.​
.​
.​
پـــلـــه هــای مـــوفــقــیــت را بــالــا بــرویــد وگـــرنـــه پـــلـــه ی مــوفــقــیــت دیــگــران مــیــشــویــد.​
.​
.​
.​
تمام لحظه هایم شده نشستن در ایستگاه قطار به انتظار رسیدن آشنایی درمیان انبوهی از غریبه ها​
.​
.​
.​
دعا میکنم در اخرین روزهای صفر حسین خریدار اشکهایتان;پیامبر مشکل گشای غمهایتان;غریب مدینه شفاعت خواهتان;خورشیدطوس ضامن دعاهایتان ومهدی فاطمه سایبان دلتان باشد . آمین​
.​
.​
.​
نمیدونستم باید برای بدبختی هایمان نیز بیشتر تلاش کنیم.ولی میدانم چارلین چاپلین بزرگ برای سینمایی زندگیمان هستیم.تابرای ضربه خوردنهایمان بیشتر بخندند.​
.​
.​
.​

بالا