برگزیده های پرشین تولز

اگه اینو داشتی چیکار میکردی؟

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که چشم آب نمیخوره دوستان چطور بیشتر شبیه سیستمهای کلیکی نیست

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
بابا از شما بعید یعنی تا حالا از این تبلیغاتا ندیدین؟
www.star-clicks.com
وقتی upgrade کنین با 45 دلار هم کلیکها زیاد میشه هم کد html میده
من الان با یکبار آپگرید Balance $50.42 دارم
وقتی آپگرید کنین حدودا روزی 100 تا کلیک 1 سنتی دارین یکم بیشتر و کمتر

ساپورت خوبی داره
کش اوت نکردم ولی سر یه سری مسائل 99 درصد پول میده. چون هم سرچ کردم راجبش هم اینکه یه بار یه دعوایی باهاشون کردم البته خودم مقصر بودم بعد گفتن paypal ID بده تا بسدیم منم گفتم ادامه میدم به کلیک چون مینیمم 50 دلار هست کش اوتش حالا خوب شد ؟ چرا میزنی؟ :دی

چیز جدیدی نیست که گیر دادین :دی که این چیه چیزی نیست جز هو شتره

سلام
خوبه دیگه برادر ، ولی این سیستم تازه راه افتاده به نظرم! یه جورایی حال نمیکنم با سایتشون. فکر کنم زیاد حرفه ای نباشن ، ولی بدک نیست! راستی مثل ادسنس با کپی رایت و +18 و ... مشکل ندارن؟
موفق باشید

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
سلام سایتشو تازه نیست
سایتشون یه سری چیزا داره که مثل کلیکی نیست
1- رفرال نداره البته وقتی آپگرید کردم گفت 20 درصد از رفرال ولی لینکی واسه رفرال نداشت ساپورتش گفت بعدا میاریم
2- کش اوت به بانک و چند گزینه دیگه
3- وریفای میشین یعنی یه کد به شماره موبایل ارسال میکنه اس ام اس میزنه واسه وریفای

http://www.star-clicks.com/terms.asp

+18 سالو به خدا پناه میبرم از این حرفت برو توبه کن خدا توبه کنندگان رو دوست دارد.

قوانینش اینجاست

اگه میخواین عضو شین اول با ساپورت هماهنگ کنین فردا سرتون کلاه رفت به من ربطی نداره

شما نمی تونین تو یه روز خیلی کسب کنین

Estimate Silver Earnings:

$0.06

Estimate Gold Earnings:

$6.6 What is this?

مثلا امروز 6 سنت میشه با معمولی کسب کرد حداکثر 6.6 دلار هم با گلدش البته گفته تخمینی حالا چجوریشو نمی دونم
6 سنت 12 سنت و بیشتر هم میشه

6.6 دلار 15 به بالا هم میشه
کلا تحقیق کنین بعد

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی تو یه روز نمیشه مثلا 10 دلار کسب کرد این که فایده نداره من یادمه واسه یکی از مسابقات وبلاگ نویسی که برای یکی از بچه ها بود با یه کلکی روزانه کلی آدم راهی سایت مورد نظر میکردیم اینطوری فایده نداره باید محدودیت نداشته باشه و الا فایده نداره

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام سایتشو تازه نیست
سایتشون یه سری چیزا داره که مثل کلیکی نیست
1- رفرال نداره البته وقتی آپگرید کردم گفت 20 درصد از رفرال ولی لینکی واسه رفرال نداشت ساپورتش گفت بعدا میاریم
2- کش اوت به بانک و چند گزینه دیگه
3- وریفای میشین یعنی یه کد به شماره موبایل ارسال میکنه اس ام اس میزنه واسه وریفای

http://www.star-clicks.com/terms.asp

+18 سالو به خدا پناه میبرم از این حرفت برو توبه کن خدا توبه کنندگان رو دوست دارد.

قوانینش اینجاست

اگه میخواین عضو شین اول با ساپورت هماهنگ کنین فردا سرتون کلاه رفت به من ربطی نداره

شما نمی تونین تو یه روز خیلی کسب کنین

Estimate Silver Earnings:

$0.06

Estimate Gold Earnings:

$6.6 What is this?

مثلا امروز 6 سنت میشه با معمولی کسب کرد حداکثر 6.6 دلار هم با گلدش البته گفته تخمینی حالا چجوریشو نمی دونم
6 سنت 12 سنت و بیشتر هم میشه

6.6 دلار 15 به بالا هم میشه
کلا تحقیق کنین بعد

سلام
+18 رو همینطوری گفتم که کامل سوالو پرسیده باشم برادر :)
در ضمن با محدودیتش حال نمیکنم ، خیلی کمه!

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر از من میپرسید که میگم سر کاری هست و الا ایجاد ترافیک که کاری نداره به قول دوستمون با یه ایمیل گروهی میشه 1000 تا بازدید واسه یه سایت ردیف کرد

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
یعنی تو یه روز نمیشه مثلا 10 دلار کسب کرد این که فایده نداره من یادمه واسه یکی از مسابقات وبلاگ نویسی که برای یکی از بچه ها بود با یه کلکی روزانه کلی آدم راهی سایت مورد نظر میکردیم اینطوری فایده نداره باید محدودیت نداشته باشه و الا فایده نداره

اگه محدودیت نداشت آدم شک میکرد به اسکم بودن. غیر اینه؟
پشتیبانیش قویه ازشون بپرسین سوالاتتون رو
اگه بدونین من چجوری آپگرید کردم بیچاره دهنه پشتیبانیش سرویس شد
چون پیپل ندارم از سایت gpt کش اوت کردم به ایمیلشون یه بار 35 یه بار 10 دلار اون دلاره پشتیبانیش می گفت نرسیده تو سایت زده بود کش اوت سند شده گفتم نکنه اسکمن آخر اون gpt سایت نامرد مثل اینکه کلاه بردار بود سایتشم الان بستس.
یه بار هم اول کش اوت کردم نگو LR نداده بودم تو قسمت pending زده بود اکانت نامبر جاش خالی بود هیچی بعدش LR وارد کردم ولی اونجا ثبت نشد پشتیبانیرو سرویس کردم چرا پولم نیومد حتی می گفت فروارد کردم به بیل دپارتمنت بعد هیچی قاطی کردم که نکنه اسکم هستینو اینا... آخر گفت پیپل آی دی بدین تا بریزیم تو اکانتم هم دیدم از pending در اومده پول برگشته به بالانس
تو نت payment profs دیدم ازشون
ولی کلا اگه آدم یه سایت یا فروم خوب داشته باشه میشه روش حساب کرد به نظرم البته اگه توانایی ادسنس نداشته باشه هر چی باشه ادسنس پولی نیست و 1 سنتی هم نیست

Last edited:

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,733
با اين تفاسيري كه گفتي ازش به نظرم ارزش امتحان كردن رو داره !

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
امروز دوباره قسمت رفرال رو چک کردم دیدم مثل اینکه فعال شده البته رفرالش هم فرق داره یعنی شما نام و آدرس ایمیل دوستتون رو میدین و اگه طرف با اون ایمیل عضو شه موقع آپگرید و کش اوت بهتون کمیسیون میده

اگه کسی خواست عضو شه یا آپگرید کنه بگه یه دعوتنامه بدم بهش ما هم نصیبی ببریم

بالا