برگزیده های پرشین تولز

باشگاه بدنسازی مجازی pT

FITNESS یا HEAVY DUTY کدام ؟

• FITNESS (بدن سازی به صورت کم حجم، ورزشی سازنده و مکمل ورزش های دیگر)

• HEAVY DUTY ( بدن سازی به صورت حرفه ای، حجیم ساخت بدن و کار قدرتی)

Results are only viewable after voting.

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
سلام دوستان
به توصیه و کمک شما دوستان به شدت نیازمندم
من الان دوسالی هست که دارم بدنسازی کار میکنم البته نه به صورت مرتب تا اینکه پارسال تابستون مینیسک پام پاره شد کل تابستون بدون فعالیت بودم بعدش عمل یه ماه استراحت خونه نشینی
بعدش دوباره شروع کردم باشگاه رو کنارشم صبح میرفتم میدویدم بدنم قبل از این قضیه پیشرفتی نداشت ولی تحلیل رفت بعدش تصمیم گرفتم دوره بردارم یه کراتین گرفتم بایه پروتئین که اصلا دوره ی خوبی نبود بارگیری رو که درست انجام ندادم توی مصرف هم یه وعده ی میخوردم یه وعده نمیخورم یه روز باشگاه میرفتم یه روز نمیرفتم چون خورده بود شروع دانشگاه بعد عید یه کم مصرف کردم گذاشتم کنار تا قبل اینکه دوره رو بردارم وزنم 70 کیلو بود وقتی که قطع کردم مصرف رو خیلی عجیب وزنم یهویی اومد به 65 !
الانم دارم میرم باشگاه و کنارش هم دو میرم هم استخر ولی اصلا از راضی نیستم هی از لحاظ فکری ذهنم بهم ریخته چون بدنم اصلا حجم قابل توجهی نداره و لاغره, عضله سازی توی بدنم خوب انجام میشه ولی وقتی حجم نباشه چه فایده !
متاسفانه تغذیه مناسبی هم ندارم هروقت اومدم با تغذیه برم جلو ول کردم !
الان تصمیم گرفتم که یه کاری کنم یه تغذیه مناسب کوچیک کنارش هم فقط یه پروتئین
از دوستان خواهشمندم راهنمایی کنند.
دوست عزیز با وجود شنا و دو مسلما شما حجم نمیگیری! این طریق تمرین شما واسه کسی هست که میخواد چربی بسوزونه نه حجم بگیره! به نظرم دو و شنا رو کلا تعطیل کن و وعده های غذاییت رو هم به 5 6 برسون و غذاهای کربوهیدرات و پروتئین دار زیاد مصرف کن مثل تخم مرغ - مرغ - ماهی - میگو - برنج - سیب زمینی و ...

برنامه حجمی هم از یه مربی خوب بگیر

wolf021

Registered User
لایک‌ها
59
سلام
ککسی هست منو راهنمایی کنه که چطوری شکم و پهلو رو زود اب کنم

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام
ککسی هست منو راهنمایی کنه که چطوری شکم و پهلو رو زود اب کنم

توضیحات بسیاری در این رابطه در تاپیک مشاوره بدنسازی موجود هست چک بفرمائید

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
چند وقتی هست شکم میرم رو زمین بعد دو سه ست یهو میخوام بلند شم دچار پیچش روده و درد بسیار شدیدی میشم میخوام پاشم!
الان دو جلسه ست باز هفته گذشته و امروز شکم رفتم هم اینطور شدم یه چند دقیقه بشدت درد احساس میکنم اونطور روده هام تو شکمم بحرکت درمیاد یه درد شدیدی داره که انگار این حسو داره میخواد از شکمم بزنه بیرون اونطور پیچ میخوره و درد بسیار شدیدی داره.. طوری که دیگه میترسم شکم برم بشدت عذاب اورر و ترسناک شده برام اونطور میشم مگه نه سختی شکم رفتن چیزی برام نیست
از دوستان کسی نمیدونه دلیل این پدیده چیه و راه درمانی یا حرکتی داره؟

Sorat afza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
چند وقتی هست شکم میرم رو زمین بعد دو سه ست یهو میخوام بلند شم دچار پیچش روده و درد بسیار شدیدی میشم میخوام پاشم!
الان دو جلسه ست باز هفته گذشته و امروز شکم رفتم هم اینطور شدم یه چند دقیقه بشدت درد احساس میکنم اونطور روده هام تو شکمم بحرکت درمیاد یه درد شدیدی داره که انگار این حسو داره میخواد از شکمم بزنه بیرون اونطور پیچ میخوره و درد بسیار شدیدی داره.. طوری که دیگه میترسم شکم برم بشدت عذاب اورر و ترسناک شده برام اونطور میشم مگه نه سختی شکم رفتن چیزی برام نیست
از دوستان کسی نمیدونه دلیل این پدیده چیه و راه درمانی یا حرکتی داره؟
عزیز جان اول از همه مراقب فتخ باش و حتما یه سر به دکتر بزن چون ممکن کیسه فتخ شما پاره شده باشه
2) سعی کن روزهایی که میخوای شکم بزنی غذا رو یا کمتر بخور یا زود تر که هضم بشه
3) روزی که داری شکم میزنی آب خیلی خیلی کم بخور و در حین تمرین شکم هم اصلا آب نخور

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
عزیز جان اول از همه مراقب فتخ باش و حتما یه سر به دکتر بزن چون ممکن کیسه فتخ شما پاره شده باشه
2) سعی کن روزهایی که میخوای شکم بزنی غذا رو یا کمتر بخور یا زود تر که هضم بشه
3) روزی که داری شکم میزنی آب خیلی خیلی کم بخور و در حین تمرین شکم هم اصلا آب نخور
ممنون از جوابتون
این کیسه فتخ دیگه چی هست خدایی نکرده پاره شده باشه خودبخود خوب میشه یا ...
مورد 3 رو رعایت کردم دیگه کم شده یا اونطور نشدم دیگه.... اون جلسات که شکم داشتم بعد تمرین پا بود بسیار تعریق کرده بودم و اب زیاد خورده بودم دیگه روز پا شکم نمیرم!

Sorat afza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
ممنون از جوابتون
این کیسه فتخ دیگه چی هست خدایی نکرده پاره شده باشه خودبخود خوب میشه یا ...
مورد 3 رو رعایت کردم دیگه کم شده یا اونطور نشدم دیگه.... اون جلسات که شکم داشتم بعد تمرین پا بود بسیار تعریق کرده بودم و اب زیاد خورده بودم دیگه روز پا شکم نمیرم!
کیسه فتخ کیسه ای هست که روده ها و دیگر چیزهای شما رو کنار هم نگه داشته
جسارت نباشه دور از جون اگر گوسفند کشته باشی حتما دیدی

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
با دمبل چه حرکاتی میشه انجام داد؟
میزان رشد عضلات با دمبل چقدره؟
روش صحیح انجام مراحل تمرین توضیح بدید.
ممنون

sjd75dead88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان یه برنامه فوق العاده حجمی برای زیربغل بدین برنامه خیلی سنگین.. برای هفت شدن ممنون دمتون گرم

majid_m163

Registered User
لایک‌ها
149
سلام دوستان فروشگاه مکمل عضله . فروش اینترنتی مکمل های اورجینال با بهترین قیمت . بحث و بررسی حرکات ورزشی و تغذیه ورزشی در کانال تلگرام ما .

این کانال را به دوستان خود نیز معرفی کنید .

لینک کانال :
https://telegram.me/joinchat/BhfuyT0teMjGti-zxzA5_g

باتشکر .

sjd75dead88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان یه برنامه برای هفت کردن زیر بغل برام بدید ممنون میشم حرفه ای

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
سلام
یه سوال داشتم از دوستان اگر کسی بلد بود پاسخ بده :
من موقع انجام خیلی از حرکات بخصوص کرانج و کلا همه ی حرکات مربوط به شکم ، خیلی به کمرم فشار میاد ، طوری که بخاطر فشاری که میاد نمی تونم تحمل کنم و ادامه حرکات رو انجام بدم ، نمی دونم علتش چی هست ، اگر کسی می دونه راهنمایی کنه
سن 18 قد 184 وزن 80
اگر بیشتر در مورد این درد توضیح می دادید بهتر بود ، که از چه ناحیه ای و به چه شکلیه
باتوجه به اینکه این درد در حرکات شکم بروز می کنه ، می تونه علت ضعف یا اسیب دیدگی در ناحیه کمر باشه
البته نحوه انجام حرکت و تعدادش هم بسیار مهمه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
با سلام
اگر بیشتر در مورد این درد توضیح می دادید بهتر بود ، که از چه ناحیه ای و به چه شکلیه
باتوجه به اینکه این درد در حرکات شکم بروز می کنه ، می تونه علت ضعف یا اسیب دیدگی در ناحیه کمر باشه
البته نحوه انجام حرکت و تعدادش هم بسیار مهمه
والا ی زمانی زیاد دراز و نشست و کرانچ انجام می دادم ولی الان 10 تا که انجام می دم فشار میاد بهم تو قسمت پایین کمر
نمی دونم یهو چم شده قبلا تا دم شیش تیکه کردن رفته بودم الان تو چندتا حرکت ساده موندم
البته فقط برا شکم این مشکل هست بقیه قسمت ها موردی ندارم

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام

دوستان اینجا کی مربی بدن سازی هست ؟ لطفا اطلاع بدید یه پیشنهاد خوب دارم . (پیام بدید یا ریپلای کنید متوجه بشم)

مانا باشید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام

دوستان اینجا کی مربی بدن سازی هست ؟ لطفا اطلاع بدید یه پیشنهاد خوب دارم . (پیام بدید یا ریپلای کنید متوجه بشم)

مانا باشید

پیشنهادت عضویت در کانال تلگرام یا مدیریت انجمن بدنسازی یک سایت که نیست ؟

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
مربیان گرام
برای کسی که جراحی لاپاراتومی ( باز ) انجام داده چه باید کرد؟
چون سنگین کار کردن کلا ضرر هستش و علاقه به این رسته ورزشی دارم.

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
مربیان گرام
برای کسی که جراحی لاپاراتومی ( باز ) انجام داده چه باید کرد؟
چون سنگین کار کردن کلا ضرر هستش و علاقه به این رسته ورزشی دارم.
سلام به شما
ببینید این ورزش در صورتی که کار با وزنه سنگینی داشته باشید ورزش سنگینی به حساب میاد وگرنه صرف جنب و جوش و حرکت ، همه ورزش ها به غیر از شطرنج ، تحرک دارند .
به همین خاطر شما می تونید این ورزش رو زیر نظر مربی با حرکات سبک انجام بدید ، اگر از عمل جراحی 3 ماهی حداقل گذشته ، می تونید حرکات شکم سبکی هم بزنید و به قوی شدن بافت های عضلانی پاره شده شکم کمک کنید.

بازم سوالی داشتید من در خدمتم

mem007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام خدمت اساتید
من قدم 186 هست و وزنم 73 میخام به 85 برسم ولی چون شیفت کاریم خیلی زیاد هست باشگاه رو هروز نمیتونم برم
چطوری میتونم وزن اضافه کنم؟

بالا