برگزیده های پرشین تولز

باشگاه قدیمی های پرشین تولز

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
یه عده هم یه زمانی پاشیدم رفتیم بیمس ;)
بعدش هم تاپیک فراریان پی تی رو زدن اینجا که هر وقت اونجا قطع میشد دوباره همه میومدن اینجا:ROFLMAO::ROFLMAO:
اون اجتناب ناپذیر بود چون سیاست توی فروم پابلیک قابل بحث نبود! واسه همینم ثبت نام انور همیشه بسته بود تقریبا! قرار نبود جایگزین اینجا یا حتی پی سی ورلد و غیره بشه!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
به نظرم مدیران پرشین تولز اشتباه کردند که تسلیم فیلترینگ شدند و اون تاپیک ها را بستند.
فیلتر هم می شدند ملت با فیلترشکن باز می اومدن.
اما خب منافع مادی رو ترجیح دادند.
نه برادر واقعا راهی نداشت! من در جریان مورد مشابه بودم برای جای دیگه! انتخاب بین تعقیب قضایی و بسته شدن کلی فروم و حذف شدن یه سری بخش و محتوا بوده! فیلترینگ یه بحث جدا بود! الانم بگردی یه فروم بزرگ پیدا نمیکنی قبول کرده باشه که اون بخشهاشو نگه داره!

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
آره متاسفانه .

آخه لذت سابق رو نداره. مگه برای دیدن بچه های قدیم و نوستالژی بازی.
من چند تا تاپیک های فعال جدید و پست هاشون رو امروز می خوندم. نسل تازه چیز جالبی نداره برای ماها. نسل ما خیلی پُر بودند و کنجکاو. نوشته هاشون اغلب مرجع می شد در گوگل . اما حالا ....
این کاربران فعلی اکثرا توخالی , فیک و سطحی هستند و اصلا آدم باهاشون حال نمی کنه.

به نظرم مدیران پرشین تولز اشتباه کردند که تسلیم فیلترینگ شدند و اون تاپیک ها را بستند.
فیلتر هم می شدند ملت با فیلترشکن باز می اومدن.
اما خب منافع مادی رو ترجیح دادند.
درسته تنها دلیل سر پا بودن پی تی ، یک عالمه تاپیک مهم و کاملا با رنک بالا ایندکس شده توو گوگله که باعث بازدید بالا هست و در آمد زیادی از تبلیغات دور انجمن ، که نتنها خرج هاش رو در میاره ، پول اضافی هم می مونه ، اما در آمد اصلی اینجا از خدمات به سازمان هاست که اگر اینجا رو فیلتر می کردن ، اون سازمان ها هم احتمالا دستور می گرفتن که خدمات اینجا رو رها کنن ! یعنی فقط پی تی فیلتر نمی شد .
ولی واقعا حیف اون روزها . الان با یک گوشی و پولی کمتر از یک ساندویچ ، میشه مدتها اومد و اسپم کرد ، اون زمان همین اومدنش هم قد کافی دردسر داشت . درسته نسلی هستیم که بدبختی هم زیاد دیدیم (زیادتر از ظرفیت ) ولی خداییش چیزهایی که ما تجربه کردیم ، تکرار شدنش برای این نسل ها خیلی خیلی بعیده . الان هیچ چیز جدیدی نمیاد . فقط همون قدیمی ها که هممون داریم، هی راحت و راحتتر میشه . این هیچ لذتی نداره ، فقط تنبلی میاره

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
الان یک سر زدم بخش برق اینجا :)) جایی که به خاطرش اومدم این انجمن ! برای سال 2021 کلا 8 تا تاپیک بالاست :))

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
الان یک سر زدم بخش برق اینجا :)) جایی که به خاطرش اومدم این انجمن ! برای سال 2021 کلا 8 تا تاپیک بالاست :))
آره متاسفانه به اومدن شبکه های اجتماعی کمی از رونق افتاد.

یادم هست مثلا ساعت 8 شب یه تاپیک باز می کردی تا ساعت 9 حدود 70 یا 80 تا پست می خورد داخلش و اکثرا همه بچه های با دانش و کاربلد تو نت بودن

یادم نیست کی گفت این حرفو ولی حرفش درست بود. می گفت هر کی تو وب فارسی هست یه یورز تو پی تی داره یا داشته.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
کلا جامعه درگرگون شده طرز فکر ها عوض شده
ولی خوب چه میشه کرد. به همین هم باید قانع بودش.

ولی تنها چیزی که عوض نشده احسانه
هنوز دیر به دیر میاد و دیر به دیر جواب ملتو میده

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
الان تنها چیزی که مهمه اینه که دو تا عکس روتوش شده توو اینستا گرام یا فیسبوک بزارن ! ( وقتی مخفف میگن اینستا و فیس می خوام سرمو بکوبم به دیوار ! یادمه چند سال پیش سوار تاکسی بودم دوتا دختر سوار تاکسی شدن یکی به اون یکی گفت : دیدی توو فیسش چی نوشته بود ! من پیاده شدم بقیه راهو پیاده رفتم به کارای بدی که تا اون روز کرده بودم فکر کردم :| )

احسانم مگه می تونه نیاد . منتهی حتما چند یوزره است و با اصلی نمیاد . اصلا ممکنه تحقیق کنیم ببینیم تنگنا خود احسان بوده . اون عکس ها آخر شبم خودش میومد میزاشت ببینه ادمین هاش آنلاینن یا نه !

Hoomaan

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
57
الان تنها چیزی که مهمه اینه که دو تا عکس روتوش شده توو اینستا گرام یا فیسبوک بزارن ! ( وقتی مخفف میگن اینستا و فیس می خوام سرمو بکوبم به دیوار ! یادمه چند سال پیش سوار تاکسی بودم دوتا دختر سوار تاکسی شدن یکی به اون یکی گفت : دیدی توو فیسش چی نوشته بود ! من پیاده شدم بقیه راهو پیاده رفتم به کارای بدی که تا اون روز کرده بودم فکر کردم :| )

احسانم مگه می تونه نیاد . منتهی حتما چند یوزره
یه عده هم یه زمانی پاشیدم رفتیم بیمس ;)
بعدش هم تاپیک فراریان پی تی رو زدن اینجا که هر وقت اونجا قطع میشد دوباره همه میومدن اینجا:ROFLMAO::ROFLMAO:

گقتی بیمس و کردی کباب ام ... با اون آیکون موش سیاه اش ... یک جای دنج و آزاد از جهان بود !

احسانم مگه می تونه نیاد . منتهی حتما چند یوزره است و با اصلی نمیاد . اصلا ممکنه تحقیق کنیم ببینیم تنگنا خود احسان بوده . اون عکس ها آخر شبم خودش میومد میزاشت ببینه ادمین هاش آنلاینن یا نه !

و با اصلی نمیاد . اصلا ممکنه تحقیق کنیم ببینیم تنگنا خود احسان بوده . اون عکس ها آخر شبم خودش میومد میزاشت ببینه ادمین هاش آنلاینن یا نه !

اینهایی که گفتی اصلا بعید نیست ! .... احسان یک معمای پیچیده است .

زمان ما قوانین نگارش برای کاربر مهم بود. وقتی می خواستیم یک پُست ارسال کنیم وسواس داشتیم غلط نداشته باشه. حتی بعد از ارسال هم هی ویرایش می کردیم. الان طرف با غلط تایپ می کنه میگه منظورم رو رسوندم . نوشته ها خیلی شلخته و اکثرا کپی/پیست هست . افرادی مثل زاکربرگ واقعا در حقِ سلیقه بشر جنایت کردند. اپلیکیشن های پر آب و رنگ که هدفشون فقط کمیت است نه کیفیت.

تنگنا هم موجود عجیبی بود. برای خودش اژدهای هفت سری بود. هر چی آی.دی و آی.پی اش را مسدود می کردند باز می اومد ! ... بعضی وقت ها هم نصیحت پذیر بود و ظاهرا به راه راست هدایت می شد اما یهو نیمه شب دوباره چپ می کرد و عکس های 21+ می گذاشت !
البته اون زمان بین اونهمه دانشمند و بچه مثبتِ پی.تی , تنگنای بیچاره وصله ناجور به حساب می اومد. اما الان توی شبکه های اجتماعی هزاران هزار تنگنا هست و عادی شده !

کسی خبر داره که اون تاپیک های بخش سینما رو کلا از بانک اطلاعاتی پاک کردن یا جایی بایگانی شده و قابل دسترس هست ؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
کسی خبر داره که اون تاپیک های بخش سینما رو کلا از بانک اطلاعاتی پاک کردن یا جایی بایگانی شده و قابل دسترس هست ؟
اگر منظورتون همین دیتابیس فعلی فروم هستش خیر کامل پاک شده! خواستید بیشتر بدونید نقل قول یکی از دوستان هست که میتونم خصوصی بفرستم و توی فروم نمیشه گفت!

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
گقتی بیمس و کردی کباب ام ... با اون آیکون موش سیاه اش ... یک جای دنج و آزاد از جهان بود !

اینهایی که گفتی اصلا بعید نیست ! .... احسان یک معمای پیچیده است .

زمان ما قوانین نگارش برای کاربر مهم بود. وقتی می خواستیم یک پُست ارسال کنیم وسواس داشتیم غلط نداشته باشه. حتی بعد از ارسال هم هی ویرایش می کردیم. الان طرف با غلط تایپ می کنه میگه منظورم رو رسوندم . نوشته ها خیلی شلخته و اکثرا کپی/پیست هست . افرادی مثل زاکربرگ واقعا در حقِ سلیقه بشر جنایت کردند. اپلیکیشن های پر آب و رنگ که هدفشون فقط کمیت است نه کیفیت.

تنگنا هم موجود عجیبی بود. برای خودش اژدهای هفت سری بود. هر چی آی.دی و آی.پی اش را مسدود می کردند باز می اومد ! ... بعضی وقت ها هم نصیحت پذیر بود و ظاهرا به راه راست هدایت می شد اما یهو نیمه شب دوباره چپ می کرد و عکس های 21+ می گذاشت !
البته اون زمان بین اونهمه دانشمند و بچه مثبتِ پی.تی , تنگنای بیچاره وصله ناجور به حساب می اومد. اما الان توی شبکه های اجتماعی هزاران هزار تنگنا هست و عادی شده !

سینما کلا از دست دادیم حتی بخش موزیک که خیلی خفن و پربازدید بودش
البته تو سایت آرشیو می تونی ببینشون

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
کاربر جدید داره پیتی ؟ یک جستار بزنید برای جدید ها ببینیم کیا هستن و چه تخصصی دارند !

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
یک یوزر دارم از سال 2006 7 . هر چی فکر میکنم یادم نمیاد چی بود. من اولین سایت موسیقی ایران رو داشتم. و اولین سایت دانلود فیلم رو. پرشین تولز یک سری ابزارک داشت میذاشتم توی سایت. بازدید شمارو اینها. یادش بخیر

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
یک یوزر دارم از سال 2006 7 . هر چی فکر میکنم یادم نمیاد چی بود. من اولین سایت موسیقی ایران رو داشتم. و اولین سایت دانلود فیلم رو. پرشین تولز یک سری ابزارک داشت میذاشتم توی سایت. بازدید شمارو اینها. یادش بخیر
چیکار کردی سایتو

• Like
Reactions: hsn

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
چیکار کردی سایتو
والا یکی از بچه ها عاشق مدیر یکی ازین سایت های موزیک شد . جفتشون رفتن و سایتو بعد چند سال بیخیال شدن . دوتاشونم خواننده بودن که الان تحویل نمیگیرن :)) / یک بنده خدای دیگه ای اومد گفت فلانی بیاید بامن کار کنید اینطور اونطور. به این نفر اخری که مونده بود گفتم گفت من نمیام . توی همین بحبوبه ها بودیم که اقای نفر اول که دامنه به نامش بود غیبش زد و دامنه غیر فعال شد . برای تمدیدش فهمیدم توی پانل یکیه توی بلژیک . یک ایرانیه. با کلی منت کشی سال 87 براش 300 هزار تومن زدم . گفتم ترو خدا تمدیدش کن . دامنه رو انتقال بده. ولی بی شرف نه تنها این کارو نکرد بلکه دامنه رو برد هوا.منم یک مدت اومدم با تیم جدید کار کردم. سایت فیلممم امارش وحشتناک خوب بود. بعد که اخطاریه اومدو سایت هارو فیلتر میکردن منم مجبور شدم کلا ببندمش. سایت موزیکه رو هم موندم پشت پرده و توی درامد شریک بودم با صاحابش .

یک دامنه هایی به نام من بود و بعد فروختمشون که اگر نام ببرم مخ همتون سوت میکشه ! فقط میتونم بگم یادش بخیر

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
چیکار کردی سایتو
حمید ته ذهنم یک چیزایی ازت یادمه. درست نمیاد بالا روشن بشه .
یک دامنه داشتم اسمش DJIRANI.com بود. سال 82 ثبتش کردم. پانل انلاین نیک . الان نگاه انداختم میبینم هنوز که هنوزه اپیک داره ثبتش میکنه تمدیدش میکنه. چه قیمتیم زده روش. این دامنه رو روی mohseno0.blogfa ادد کرده بودم . یادش بخیر

power.jpg

Last edited:

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
373
اون اجتناب ناپذیر بود چون سیاست توی فروم پابلیک قابل بحث نبود! واسه همینم ثبت نام انور همیشه بسته بود تقریبا! قرار نبود جایگزین اینجا یا حتی پی سی ورلد و غیره بشه!
درسته حاجی ولی یک سری یوزرها و بهتره بگم دوستانی عزیز داشتیم که بعد مهاجرت به بیمس دیگه تو پی تی نیومدن و هنوزم که هنوزه جاشون بدجوری دیده میشه
مثل شازده (حتی دیگه آیدیش هم نیست!!)
@Reza364
@shifte shab
بحرینی
دفترخاطرات
کاکو
و خیلی خیلی های دیگه که الان سر شبی عقلم قد نمیده...

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
درسته حاجی ولی یک سری یوزرها و بهتره بگم دوستانی عزیز داشتیم که بعد مهاجرت به بیمس دیگه تو پی تی نیومدن و هنوزم که هنوزه جاشون بدجوری دیده میشه
مثل شازده (حتی دیگه آیدیش هم نیست!!)
@Reza364
@shifte shab
بحرینی
دفترخاطرات
کاکو
و خیلی خیلی های دیگه که الان سر شبی عقلم قد نمیده...
خیلی غیر طبیعی نبوده! طرف دنبال اون مدل بحثا بوده و بعدش نمیتونسته اینجا دنبال کنه همون بحثا رو! همین الانشم 3-4 تا گروه تلگرام همون فروم روزی 10هزار تا پست میخوره و خودش هفته ای 2تا! اینکه پلتفرم و دسترسی و اینا چقدر تاثیر داره توی فعالیت رو نمیشه کتمان کرد! مثلا مهران که دسترسی و غیره اش توی p30ورلد بالا بود بازم میومد بیمس و کاربردش براش متفاوت بود! همونجا هم یه سری رفتن اون فروم محسن که مربوط به موزیک بود! یه سری رفتن فروم بهروز برای ارسی و سری برای مک فروم علی! حتی قبلترشم ماجرای کوروش و پرشین نتورک که دیتابیس پیتها و یوزرا هم حتی داشت! در کل همیشه همین بوده!

s@yar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته خیلی از دوستان دیگه هستن
ولی دیگه اینجا سر نمی زنند و خاطره ای ازشون باقی مونده
این انجمن چقدر عوض شده من کسی رو نمیشناسم فک کنم از بچه های قدیم هیچ کس نیست انجمن گیج کننده است هنوز نتونستم چیزی بفهمم

بالا