برگزیده های پرشین تولز

برخورد زننده و غیر فرهنگی برخی از کاربران فروم عکاسی akkasee.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام و درود

امروز خبط کردم داخل فروم akkasee.com ثبت نام کردم , به حدی رفتار کودکانه و زننده سایر کاربران با سابقه رو دیدم که باور کردنش برام سخته که چرا یه فروم هنری در این سطح سخیف فرهنگیه :general208:
توضیح و تشریح بیشتر در این رابطه از حوصله و اعصاب بنده خارجه سوال نفرمایید که چرا و چگونه
1 دونه عکس منتشر کردم
1000 رحمت به بخش عکاسی پی تی که تا به حال 1 مورد برخورد نامتعارف هم ازشون ندیدم :general406:
دیگه پامو تو اون به ظاهر انجمن نمیزارم حیف وقت که صرف ساخت اکانت و پست زدن شد :general505:

مانا باشید

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,373
ایستا باشید.

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069

مانا. از بن "مضارع ماندن + ا " تشکیل شده و صفت مشبهه ساخته است. به معنای همیشگی و جاویدان و ماندنی است.
مثال : امیدوارم همیشه مانا باشید.
(فیزیک) ماندنی؛ ویژگیِ جسم و یا حالت در وضعیتِ سکون از دید ناظر. مترادفِ این واژه در زبان انگلیسی Stationary می باشد. در اینجا کلمهٌ سکون به مفهوم علمی و جامع آن به کار رفته است.
برای مثال، آونگ یک ساعت دیواری که به صورت دقیق در حال یک حرکت متناوبی می باشد، در یک حالت مانا می باشد، اگر چه این حالت یک حالتِ سکونِ مطلق نمی باشد.

پ ن : ای خدا خَفَت نکنه که اینقدر اسپم میزنی کاربر تازه واردم نیستی آخه :general307:

منبع

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,373
نمیدونم چیطو میشه که ایطو میشه ولی یه لغت رو اصلا نمیشنوی، کل عمرت نشنیدی، بعد یه بار یه جا میشنوی، از فرداش میبینی همه جا استفاده میکنن.

اولین بار مانا رو از شوما شنیدم، ولکن چند روز پیش روی یه بیلبورد روی پل هوایی دیدم.

استاتیک باشید.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,277
با سلام؛ خواهش می کنم از زدن تاپیک های با موضوع غیرمرتبط با عکس و عکاسی در این بخش خودداری بشه.

ممنون.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا