برگزیده های پرشین تولز

بررسی الگوریتم های گوگل

samanpakdel81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام روز همه دوستان بخیر
راجب الگوریتم های گوگل امکانش هست بهم کمک کنید
من چند مقاله راجب الگوریتم های گوگل خوندم ولی دقیق نمیفهمم

فقط توی سئو باید به الگوریتم ها توجه کنم یا فاکتور های سئو ؟؟
مقاله ای که خوندم این بود :
https://www.tesmino.com/blog/google-algorithm/

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,299
برخلاف اکثر پکیج فروش ها..دوسنتن الگوریتم های گوگل اثلا واجب نیست..
کلیتش اینه که دنبال رضایت کاربران و جلوگیری از سایت های اسپم و متقلب هست.
ما روند ساتاندارد خودمون رو توی سایت ادامه بدیم..گوگل خودش بو میکشه سایت های خوب رو پیدا میکنه

webs

Registered User
لایک‌ها
1,469
برخلاف اکثر پکیج فروش ها..دونستن الگوریتم های گوگل اصلا واجب نیست..
اصلاً به نظر من نصب افزونه های سئو هم نیاز نیست! الآن هر سایت میری، میخوای جواب یه سوال کوچیک پیدا کنی، باید انبوهی از کلمات رو مرور کنی تا جواب رو پیدا کنی. واقعاً یه مقدار مسخره است که همه سایت ها برای رضایت موتورهای جستجو اینقدر به حاشیه و پرگویی رو آوردند.

کم گوی و گزیده گوی چون دُر
تا ز اندک تو جهان شود پر

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,299
اصلاً به نظر من نصب افزونه های سئو هم نیاز نیست! الآن هر سایت میری، میخوای جواب یه سوال کوچیک پیدا کنی، باید انبوهی از کلمات رو مرور کنی تا جواب رو پیدا کنی. واقعاً یه مقدار مسخره است که همه سایت ها برای رضایت موتورهای جستجو اینقدر به حاشیه و پرگویی رو آوردند.

کم گوی و گزیده گوی چون دُر
تا ز اندک تو جهان شود پر
اتفاقا گوگل توی الگوریتم های جدیدش این مساله رو هم حل کرده..منتها بخش فارسیش از بخش انگلیسیش خیلی عقب تره

webs

Registered User
لایک‌ها
1,469
اتفاقا گوگل توی الگوریتم های جدیدش این مساله رو هم حل کرده..منتها بخش فارسیش از بخش انگلیسیش خیلی عقب تره
یعنی امتیاز ویژه ای برای مطالبی که به عمد حاوی محتوا و کلمات اضافه هستند؛ قائل نیست؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,299
یعنی امتیاز ویژه ای برای مطالبی که به عمد حاوی محتوا و کلمات اضافه هستند؛ قائل نیست؟
اوایل بود و دیگران مطالبشون رو برای سیستم گوگل مینوشتن تا مخاطب.. مطالب زیباییشون رو برای مخاطب از دست میدادن..
الان دیگه بخاطر رضایت کاربر الگوریتم هاش رو آپدیت کرده و هرکی رو حس کنه مطلبش برای سیستم گوگل نوشته ارزش خاصی براش قائل نمیشه..
در عوض اولویت اولش رو رضایت کاربر و بخصوص تایم موندنش در سایت قرار داده..
یعنی ببینه یه کاربر اومده و تو سایت مونده و توی سایت گشت و گذار میکنه هرچقدر بیشتر توی سایت بمونه و با سایت بیشتر حال کنه .. گوگل به شدت برای اون سایت امتیاز مثبت قائل میشه..

بالا