برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
یک ماه twt بین 0.55 و 0.65 آسانسور بود , همچین گفتم بزار یه دوتا نوسان بگیرم ازش رفت رو 0.89 !
s0430.gif

الان علی موند و حوضش !
1.gif

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
🔰 مدیرعامل صرافی بایننس از سوزاندن توکن‌های BNB خبر داد

📃 همانطور که CZ، مدیرعامل صرافی بایننس، در اکانت توئیتر خود اعلام داشت، سوزاندن برخی توکن‌ها ، افزایش ارزش توکن‌های باقی‌مانده را در پی خواهد داشت. او همچنین با ذکر این موضوع، دنبال‌کنندگان خود را از سوزاندن توکن‌های BNB مطلع ساخت.

◻️ لازم به ذکر است، رشد ناگهانی اخیر BNB نیز در پی همین خبر رخ داده است.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
🔰 مدیرعامل صرافی بایننس از سوزاندن توکن‌های BNB خبر داد

📃 همانطور که CZ، مدیرعامل صرافی بایننس، در اکانت توئیتر خود اعلام داشت، سوزاندن برخی توکن‌ها ، افزایش ارزش توکن‌های باقی‌مانده را در پی خواهد داشت. او همچنین با ذکر این موضوع، دنبال‌کنندگان خود را از سوزاندن توکن‌های BNB مطلع ساخت.

◻️ لازم به ذکر است، رشد ناگهانی اخیر BNB نیز در پی همین خبر رخ داده است.
از 170 میلیون 154 میلیونش در گردشه , چیو میخواد بسوزونه !؟
283.gif

Untitled3.jpg

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
BNB همیشه توکن سوزی داشته، فکر کنم تا الان 13-14 بار شده و چیز جدیدی نیست ولی خیلی میبینم توی گروهها دارن روش تاکید میکنن انگار اتفاق جدیدیه :rolleyes:

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
از 170 میلیون 154 میلیونش در گردشه , چیو میخواد بسوزونه !؟
283.gif

مشاهده پیوست 1233393
بحرحال با این وضعی که بوجود اورده طولانی مدت ۱۰۰۰ را هم میزنه همانطور که اطلاع دارید از بایننس برداشت حداقل ۰.۰۰۵ هست برای تراست ولت من امروز میخواستم برداشت کنم قبلا فکر میکردم برای من فرقی نداره بشه ۱۰۰۰ یا بیشتر اما امروز بدجوری گیر کردم و دیدم اخرش ما یجورایی به این nbn تا اخر ترید هامون وصلیم قبلا فکر میکردم چون فی کمی داره شبکه خوبی هست نسبت به اتریوم و توکن های روی این شبکه هم خوب هستند برای خرید ولی الان موندم که گرون بشه برویم سراغ کدام شبکه کی فی اش کم باشه اما می بینم که اخرش باید از بایننس خرید کنی و فی bnb بدی یا تراست ولت خوب بود زود خرید توکن میزدی باید bnb فی بدی خلاصه رفتیم بریم برای ۱۰۰۰ دلار bnb ظرف ۶ ماه اینده

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
بحرحال با این وضعی که بوجود اورده طولانی مدت ۱۰۰۰ را هم میزنه همانطور که اطلاع دارید از بایننس برداشت حداقل ۰.۰۰۵ هست برای تراست ولت من امروز میخواستم برداشت کنم قبلا فکر میکردم برای من فرقی نداره بشه ۱۰۰۰ یا بیشتر اما امروز بدجوری گیر کردم و دیدم اخرش ما یجورایی به این nbn تا اخر ترید هامون وصلیم قبلا فکر میکردم چون فی کمی داره شبکه خوبی هست نسبت به اتریوم و توکن های روی این شبکه هم خوب هستند برای خرید ولی الان موندم که گرون بشه برویم سراغ کدام شبکه کی فی اش کم باشه اما می بینم که اخرش باید از بایننس خرید کنی و فی bnb بدی یا تراست ولت خوب بود زود خرید توکن میزدی باید bnb فی بدی خلاصه رفتیم بریم برای ۱۰۰۰ دلار bnb ظرف ۶ ماه اینده
من که قبل این بالا رفتن بایننس کلی ارز جدید با bnb از تراست خریدم..الان شده دو سر سود..هم قیمت ارزها داره میره بالا هم bnb..رشد قیمت ارزهام چند برابر میشه

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
من که قبل این بالا رفتن بایننس کلی ارز جدید با bnb از تراست خریدم..الان شده دو سر سود..هم قیمت ارزها داره میره بالا هم bnb..رشد قیمت ارزهام چند برابر میشه
منظورت کدام ارزها هست؟ اگر بر پای BEP2خریدی بدون از لحاظ قیمت دلاری بله رفته بالا ولی ضرر کردی و کردیم چرا چون bnb زیاد دادی ارز دلخواه گرفتی با رشد قیمت دلاری شما زیاد bnb دادی تا ارزی را خریدی که اگر نمیخریدی سودش بیشتر بود bnb را مفت تعویض کردیم در مورد شبکه BEP20فرق میکنه چون شما فقط فی تعویض مثلا busd به cake را دادی این بصرفه بود

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
حداقل برداشت 0.005 بود الان شده 0.05 ,
فی همچنان پایین هست و زیر 0.5$

Last edited:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
بایننس اعلام کرد از امروز سهام کمپانیها هم به صورت توکن در سایتش با BUSD و فی صفر قابل معامله هست!
اولین کمپانی لیست شده هم تسلا خواهد بود.

البته اینم هست...
Binance will continue to respond to market demand by listing more stock tokens and features. Trading of stock tokens will follow traditional exchange hours and is not available for residents in Mainland China, Turkey, and other restricted jurisdictions. Interested traders will be required to pass Know-Your-Customer and other relevant compliance measures.

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
حداقل برداشت 0.005 بود الان شده 0.05 ,
فی همچنان پایین هست و زیر 0.5$
ببخشید یک صفر اضافه گذاشتم اشتباه تایپی بود بله فرمایش شما کاملا صحیح است حداقل برداشت 0.05 هست

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
تحلیل یک یوتیوبر , صعود به سمت 70K یا سقوط به 45K , مسئه این است !
Untitled3.jpg

ssh3614

Registered User
لایک‌ها
380
دوستان این shadow هایی که ارزها میزنن تو همه ی صرافی ها اتفاق میفته ،مثلا بعضی ارزها تو یه ثانیه قیمتشون یهو می‌ره بالا و بعدش میاد پایین توی تمامی صرافی ها این شدو اتفاق میفته یا نه فقط تو اون یه صرافی که میخرن اتفاق میفته؟

بالا