برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
@aliroo

سلام و درود

سعی کنید در این بخش بیشتر نظرات شخصی خودتون رو به اشتراک بذارید و نهایت مهمترین اخبار رو به صورت خلاصه و تیتر وار پست کنید و از کپی پیست کردن مطالب خودداری کنید.

ممنون از شما

poverty

Registered User
لایک‌ها
437

bilderserv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان لطفا راهنمایی کنید میخواهم ارز کاردانو رو 0.40 خریداری کنم میخواهم تو سایت نوبتیکس خریداری کنم
بعد میخواهم تو قیمت 0.60 بفروشم
میخواهم تو سایت نوبتیکس باشه ارزم یا خارج کنم تو کیف پول

• Like
Reactions: hsn

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
اره درسته منم کلاهبرداری دیدم اینو ولی نه وقتی که حاظر شد مجانی سبکشو بده من تا یکی دو هفته دمو بزنم و اگر بعد به این نتیجه رسیدم که درسته پولشو بدم نظرتون در این مورد چیه ؟ من روشی بدم شما پولم نگیرم شما باهاش یا با دمو یا با حسابی که پول توش دارید انتخاب خودتون تست کنید دو هفته اگر نتیجه اونی شد که مدعی گفته بعد هزینشو بدید ؟ نه قبلش :rolleyes::unsure::unsure:
به عنوان روز اول از ساعت 2 ظهر تا 7 عصر از روشش استفاده کردم و با 3400 دلار تونستم 228 دلار سود کنم گیج شدم البته با پول واقعی هم تست زدم جالب بود البته اگر صبح ساعت 10 شروع کرده بودم یا شبی هم تا 11 ادامه داده بودم تا 500 دلارم میشد زد ولی دیگه بیشتر از این توانایی چشمی نداشتم و جسمی. گیج شدم اگر تا یکی دو هفته واقعا جواب بگیرم باید پولشو بدم بهش 200 تومنو ولله با اینکه شد ولی هنوز ته دلم میگم شاید شانسی شده و خودمم دخیل بودم ولی دو هفته ادامه میدم تا بعد اگر درست بود همین منوال مجبورم پولشو بدم چون قول دادم البته تو دو هفته فک کنم نصف پولش در بیاد که از جیب نداده باشم اونم چون میدونست کار درستم و وقتی قول بدم سرش وای میسم این پیشنهادو داد بهم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
دوستان لطفا راهنمایی کنید میخواهم ارز کاردانو رو 0.40 خریداری کنم میخواهم تو سایت نوبتیکس خریداری کنم
بعد میخواهم تو قیمت 0.60 بفروشم
میخواهم تو سایت نوبتیکس باشه ارزم یا خارج کنم تو کیف پول

سلام

اردر خرید میذارید اگر سفارش تکمیل شد بعد سفارش فروش میذارید رو هر قیمتی که دوست دارید.

اگر به صرافی مورد نظر ( حالا چه ایرانی و چه خارجی ) اعتماد دارید بذارید همونجا بمونه اگر اعتماد ندارید باید بزنید به کیف شخصی.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
به عنوان روز اول از ساعت 2 ظهر تا 7 عصر از روشش استفاده کردم و با 3400 دلار تونستم 228 دلار سود کنم گیج شدم البته با پول واقعی هم تست زدم جالب بود البته اگر صبح ساعت 10 شروع کرده بودم یا شبی هم تا 11 ادامه داده بودم تا 500 دلارم میشد زد ولی دیگه بیشتر از این توانایی چشمی نداشتم و جسمی. گیج شدم اگر تا یکی دو هفته واقعا جواب بگیرم باید پولشو بدم بهش 200 تومنو ولله با اینکه شد ولی هنوز ته دلم میگم شاید شانسی شده و خودمم دخیل بودم ولی دو هفته ادامه میدم تا بعد اگر درست بود همین منوال مجبورم پولشو بدم چون قول دادم البته تو دو هفته فک کنم نصف پولش در بیاد که از جیب نداده باشم اونم چون میدونست کار درستم و وقتی قول بدم سرش وای میسم این پیشنهادو داد بهم

200 میلیون میگیره؟
وین ریتش رو محاسبه نکردی؟ مثلا از 100 معامله چند تاشون سود میشه و چند تا ضرر؟
توی کریپتو و بقیه بازارها تست نکردی چجوری جواب میده؟
نسبت ریسک به ریوارد هر معامله حدودا چقدر هست؟
استراتژیش جوری هست که از قبل اردر ست کنی یا اینکه باید بشینی پای چارت برای ورود و خروج از معامله؟
هر معامله حدودا چقدر باز میمونه تا به تارگت یا استاپ بخوره؟

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
هر معاممله بین 10 دقیقه تا 20 دقیقه باز و بسته میشه ولی ممکنه بین 1 تا 4 ساعت زمان ببره تا بهتون ورود بده ولله تا جایی که متوجه شدم اگر احساساتی نشه کسی و دقیق طبق قانون عمل کنه ضرر نمیکنه نه حد ضرر نه سود نه استاپ هیچی مداره هر چی بیشتر انلاین باشید درامدتون بیشتره ولی بیشتر از 5 ساعت مثل من چشمام سرویس میشه وگرنه کل 24 ساعت انلاین باشید با 3 تا 5 هزار دلار میشه بین 100 تا 400 دلارم در اورد معامله گاهی با 5 دلار سود بسته میشه گاهی با 100 دلار بستگی به لاتی که طبق قانون بسته میشه داره و قیمتی که باید خارج بشید ازش و فقط برای خروج قانون ثابتی نداره و دست خودتونه میتونید ریسک کنید و سود بیشتری کنید میتونید همون جا رو یک نهایت دو دلار برگشت قیمت از ثبت پوزیشن بفروشید . تو کریپتو نزدم نه .
امروز و فردام که تعطیلی بود ولی اینایی که گفتم درکم ازش برای همین دیروز و پریشبه ولی باید به نظرم یکی دو هفته تست بشه من میخواستم دمو بزنم ولی حوصلم نشد مجانی کار کنم با پول اصلی زدم . گفتم یا سود میده که حسم میگفت سود میده و یا صفر میشم فعلا که تا اینجا حدود 10 درصد گرفتم تا بریم از دوشنبه به بعد ببینیم این هفته چطوره این سبک بیتمیکسم فک کنم بشه البته خودش میگفت ولی نپرسیدم بعد میپرسم روشش کاربردش تو بیتمیکس

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
تا دو روز پیش همه داشتن میگفتن این لونا رو نخرین بیچاره میشین و از این حرفا ، دیروز که رفته بالا ملت تو اینستاگرام ، توییتر ، کلاب هاوس داشتن از سود های چند هزار درصدی و چند هزار دلاریشون میگفتن و قیافه میگرفتن ! همه هم تو کف کف خریده بودن ، عجب !

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
تو قسمت کامنت های کوین مارکت کپ زمزمه هایی هست مبنی بر اینکه لونا توکن سوزی رو شروع کرده

اگه به اندازه پول یه پیتزا لونا بخرید جای دوری نمیره , من خودم روی 0.00004 تعداد 27000 واحد خریدم؛ خدا رو چه دیدی شاید برگشت

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
خیلی خیلی بعیده لونا برگرده ولی خب تو کریپتو هر چیزی ممکنه اتفاق بیوفته
ببم جان شما قیمت ust رو ببین. بنیاد لونا گفته کلا ۲۸۰ میلیون دلار پول داره که بده به کسایی که ضرر کردن.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
این یوتیوبر 2 ماه قبل ویدئویی منتشر کرد مبنی بر اینکه لونا ممکنه سقوط کنه و صفر بشه !!!!

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
373
تحلیل باید بر اساس یک سری دیتا، اخبار و تجربه های فردی باشه که مثلا در طی 10-15 سال ترید و سرمایه گذاری به دست اومده باشه، اینکه بگیم یه دوست دارم که دوست داره بیت 20ک بخره پس بیت حتما تا 20ک ریزش میکنه که نمیشه تحلیل :D

بارها و بارها اخبار و نظراتی منتشر کردم که بیانگر صعودی بودن بیت و ( مارکت ) در سال 2022 هست اما اینکه قطعا این اتفاق رخ بده بحث دیگریست.

سلام و صبح همگی بخیر
میخواستم این پست دوست عزیز و گرانمایه رو همونموقع جواب بدم که منظور من از تحلیل اصلا و ابدا تحلیلهای محافل دوستانه و شبکه های مجازی ایرانی و ازین دست که شما بهتر میدونید نبوده و نیست و صد البته مطمِِئن هستم که نظر شما هم در مورد پست من همین بوده:sneaky:
الان که حدود 10 روزی میگذره از موضوع میخواستم عرض کنم بازهم بر اساس برخی تحلیل ها سقوط بیشتر ارز رمزها در کوتاه مدت خیلی محتمله ولی در عوض یکسری هم نشانه های مثبت میان مدت رو بخاطر شرایط جدید تجارت و معاملات بین المللی پیش بینی میکنن.
.
.
بازم بنظر من هردو گروه راس میگن ;) ;) ;) ;) ;)

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
سلام و صبح همگی بخیر
میخواستم این پست دوست عزیز و گرانمایه رو همونموقع جواب بدم که منظور من از تحلیل اصلا و ابدا تحلیلهای محافل دوستانه و شبکه های مجازی ایرانی و ازین دست که شما بهتر میدونید نبوده و نیست و صد البته مطمِِئن هستم که نظر شما هم در مورد پست من همین بوده:sneaky:
الان که حدود 10 روزی میگذره از موضوع میخواستم عرض کنم بازهم بر اساس برخی تحلیل ها سقوط بیشتر ارز رمزها در کوتاه مدت خیلی محتمله ولی در عوض یکسری هم نشانه های مثبت میان مدت رو بخاطر شرایط جدید تجارت و معاملات بین المللی پیش بینی میکنن.
.
.
بازم بنظر من هردو گروه راس میگن ;) ;) ;) ;) ;)

سلام و درود

دوست عزیز، پست را مَن به صورت کلی بیان کردم، شما اگر پیش بینی هواشناسی ها رو هم بررسی بفرمایید میبینید که 3 روز آینده رو کاملا آفتابی زدن اما همینکه ماشینتون رو میبرید کارواش، باران شروع به باریدن میکنه :D

بازار سرمایه هم همینه، اگر قرار بود هر کسی هر پیش بینی میکنه درست باشه که دیگه کسی ضرر نمیکرد همه با سود سرشار از این بازار خارج میشدند.

اما ببینید:

شما از من سوال میکنید که آیا روند بیت رو نزولی پیش بینی میکنید؟ آیا 20ک رو تاچ میکنیم؟ آیا بیت به صفر میل میکنه؟

خب من میام بر اساس این 10-12 سال تاریخچه ی بیت کوین، بر اساس تورم جهانی که الان مطرح هست، بر اساس دستکاری هایی که میدونم کم و بیش در این بازار اتفاق می افتد ( برای تحریک خرده کارها )، بر اساس نظریات و تحلیل هایِ آدم هایی که قبولشون دارم و و و و و.... پیش بینی میکنم که حتی اگر بیت وارد کانال 20 هزار هم بشه باز هم میشه با هودل کردن به سود خوبی رسید، باز هم میشه حتی تو بازار منفی از کریپتو سود گرفت ( البته نه با لوریج گرفتن و.. ) بلکه با آربیتراژ بین کوین ها که بارها خودم تو همین تاپیک روشش رو گفتم...

البته همونم ریسک خودش رو داره و 100% قطعی نیست ولی از شدنی میشه.

شما همین الان کوین هایی که در بایننس لیست شدن رو ببینید بالای 10 تا کوین هست که 24 ساعته حدود 20% سود دادند، کوینکس رو اگر بررسی کنید 100% هم داشتیم، خب در کدام بازار شما میتونید انقدر راحت ترید و سود کنید؟

پ.ن: منظور من البته این نیست که منفی 20 درصد و 98% نداریم، چرا اونم هست، بحث من فقط سر پتانسیلی هست که بازار کریپتو داره :D

ارادتمند

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
چندین تراکنش ترونی از بایننس به والت های نامشخص ارسال شده طی 2 هفته ی اخیر، امیدوار هستیم با صعودی شدن بازار ترون هم رشد خوبی کنه و بعد از مدت ها یه حال اساسی بده.

mhrdd_ygnh

Registered User
لایک‌ها
318

فایل های ضمیمه

• Screenshot_20220525-080431_Chrome.jpg
    Screenshot_20220525-080431_Chrome.jpg
    210.7 KB · نمایش ها: 4

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
دوستانی که لونا دارند و یا در این ریزش لونا خریدند توجه کنند

ظاهرا پروژه بلاکچین Terra 2.0 تایید شده و قرار هست از 27/5/2022 فعال بشه

بعد از فعال شدن , لونای فعلی که سقوط کرده تبدیل میشه به لونا کلاسیک با علامت اختصاری LUNC و لونای جدید با همون نام لونا عرضه میشه
میزان ساپلای لونا همون مقدار 1 میلیارد هست که در لونای قدیم بود

از این رو قرار هست که به دارندگان لونای قدیمی که در کیف پول اختصاصی ترا موجودی دارند ایردراپ تعلق بگیره

لذا توصیه میشه کسانیکه لونا دارند و یا بعد از سقوط خریداری کردن و در صرافی نگه داری میکنند موجودی لونا یا UST خود رو به کیف پول اختصاصی ترا انتقال بدن

کیف پول اختصاصی لونا با نام Terra Station در سایت ترا برای دانلود موجود هست

نحوه تقسیم ایردراپ هم بصورت زیر هست

Token Distribution

Community pool: 30%

Controlled by staked governance
10% earmarked for developers

Pre-attack LUNA holders: 35%
All bonded / unbonding Luna, minus TFL at “Pre-attack” snapshot; staking derivatives included
For wallets with < 10k Luna: 30% unlocked at genesis; 70% vested over 2 years with 6mnth cliff
For wallets with < 1M Luna: 1 year cliff, 2 year vesting thereafter
For wallets with > 1M Luna: 1 year cliff, 4 year vesting thereafter

Pre-attack aUST holders: 10%
500K whale cap - covers up to 99.7% of all holders but only 26.72% of aUST
30% unlocked at genesis; 70% vested over 2 years thereafter with 6 month cliff

Post-attack LUNA holders: 10%
Staking derivatives included

Post-attack UST holders: 15%

Definitions:

“Pre-attack” snapshot to be taken at at Terra Classic block 7544910 (2022.05.07 23:00:04+08:00)
“Post-attack” snapshot to be taken at Terra Classic block 7790000 (2022.05.27 03:59:51+08:00)
All tokens locked or vesting are staked at genesis, and must be unbonded to become liquid.

جزییات دقیق و کامل در سایت ترا

بالا