برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
ببخشید دوستان، یک موضوع خیلی مهمی رو یادم رفت بهتون بگم، اونم اینکه مقداری نانو به CRV تبدیل شد.

1656173595661.png

#آربیتراژ :D :D

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
مشاهده پیوست 1296496

خب،فکر میکنم به اندازه ی کافی در مورد آربیتراژ ( دستی ) صحبت کردم و توضیحاتی هم ارائه دادم، امیدوارم به درد دوستان خورده باشه، فقط چند نکته:

این روش بدون ریسک نیست ولی اگر جفت ارز خوبی انتخاب شده باشه ریسکش بسیااااااار پایین هست.

برای اینکه به موقع بتونید عمل تبدیل رو انجام بدید نیازمندِ این هست که تایم بیشتری آنلاین باشید.

موفق باشید
سلام captive جان

تو چرا اینقدر QNT دوست داری؟ من بخاطر کارمزد های زیاد توکن های روی شبکه اتریوم اصلا سراغ اینها نمیروم این توکن ها را از کجا پیدا میکنی ؟

یک دو تا توکن قوی معرفی کن بجز اینها
بیت کوین -اتریوم -لایت کوین(مثل لاکپشت قیمتش میره بالا) -دش -ADA -DOT,Neo -(داج کوین شییا برای تفریح )

دیگه چی ؟؟😅😅😅😅😅😅😅😅

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام captive جان

تو چرا اینقدر QNT دوست داری؟

یک دو تا توکن قوی معرفی کن بجز اینها

دیگه چی ؟؟😅😅😅😅😅😅😅😅

سلام ارادت

بحث دوست داشتن نیست :D ، بحث correlation ی هست که بین این 2 جفت ارز وجود داره، قیمت نزدیک به هم، سقف قیمتی نزدیک به هم و...

لایت کوین در بازار ریزشی معمولا بهتر عمل میکنه و QNT در بازار صعودی تقریبا رشد بهتری داره، هدف زیاد کردن لایت کوین هست و اگر در یک معامله این اتفاق هم رخ نده میشه QNT رو نگه داشت و ریسکش کمه.

من بخاطر کارمزد های زیاد توکن های روی شبکه اتریوم اصلا سراغ اینها نمیروم

من اصلا به والت برداشت نمیزنم و تو خود صرافی نگه میدارم، بعضی مواقع هم میبینید که در کمتر از 24 ساعت دوباره تبدیل میشن به کوین اصلی.

این توکن ها را از کجا پیدا میکنی ؟

کوین هایی که از لحاظ قیمتی، سقفی که زدن و... نزدیک به هم هستند رو باید پیدا کرد.

بیت کوین -اتریوم -لایت کوین(مثل لاکپشت قیمتش میره بالا) -دش -ADA -DOT,Neo -(داج کوین شییا برای تفریح )

نئو با دات یکمی همبستگی دارن، در واقع اگر نئو اختلافش با دات زیاد شد میشه تبدیل به دات کرد، ولی لایت به نئو یا لایت به آدا زیاد جالبناک نیست :دی

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام ارادت

بحث دوست داشتن نیست :D ، بحث correlation ی هست که بین این 2 جفت ارز وجود داره، قیمت نزدیک به هم، سقف قیمتی نزدیک به هم و...

لایت کوین در بازار ریزشی معمولا بهتر عمل میکنه و QNT در بازار صعودی تقریبا رشد بهتری داره، هدف زیاد کردن لایت کوین هست و اگر در یک معامله این اتفاق هم رخ نده میشه QNT رو نگه داشت و ریسکش کمه.

من اصلا به والت برداشت نمیزنم و تو خود صرافی نگه میدارم، بعضی مواقع هم میبینید که در کمتر از 24 ساعت دوباره تبدیل میشن به کوین اصلی.

کوین هایی که از لحاظ قیمتی، سقفی که زدن و... نزدیک به هم هستند رو باید پیدا کرد.

نئو با دات یکمی همبستگی دارن، در واقع اگر نئو اختلافش با دات زیاد شد میشه تبدیل به دات کرد، ولی لایت به نئو یا لایت به آدا زیاد جالبناک نیست :دی
ممنون خیلی کامل توضیح دادید در مورد همبستگی فکر کردم برنامه یا فایل اکسل داری پیدا میکنی این موارد را
در مورد لایت کوین هم با تجربه که از گذشته بدست اوردم فرمایش جنابعالی کاملا صحیح و درست است و در بازارهای ریزشی بهتر عمل میکند
در مورد ada هم شدید با حرکت اتریوم جابجا میشه شدید هم ترسو هست این ارز

حالا یک سئوال: ایا ارزی قوی دیده اید که همبستگی خیلی خوبی با اتریوم داشته باشه ؟
مثلا الان اتریوم رو ۱۲۰۰ هست هرچند که الان۱۱۹۰ معامله میشه کار نداریم همین ۱۲۰۰ دلار و من توی چارت مقاومت ۱۵۰۰ دلاری میبینم و فرض کنیم چه ارزی میشه خرید که با رشد اتریوم سریع رشد کنه و همبستگی بین ۹۵ تا ۹۸ درصدی داشته باشه ؟ارز قوی منظورم هست که اگر تحلیل درست نبود و قرار شد هلد کنیم طولانی مدت موردی نداشته باشه هرچند که الان من متوجه شدم بیشتر رشد الت کوین ها با قیمت اتریوم رشد میکنه و دیگه به بیت کوین اهمیت نمیدهند اگر افزایش پیدا کنه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
ممنون خیلی کامل توضیح دادید در مورد همبستگی فکر کردم برنامه یا فایل اکسل داری پیدا میکنی این موارد را
در مورد لایت کوین هم با تجربه که از گذشته بدست اوردم فرمایش جنابعالی کاملا صحیح و درست است و در بازارهای ریزشی بهتر عمل میکند
در مورد ada هم شدید با حرکت اتریوم جابجا میشه شدید هم ترسو هست این ارز

خواهش میکنم، قربان شما

حالا یک سئوال: ایا ارزی قوی دیده اید که همبستگی خیلی خوبی با اتریوم داشته باشه ؟

والا ارز قوی که نمیشه گفت ولی نئو یه جورایی همبستگی داره با اتر ( تو بازار صعودی )، در واقع اگر دیدید اتر رشد خوبی کرده و مدتی هست که نئو درجا میزنه میشه ریسک کرد و مقداری از اتر رو به نئو زد، در بعضی از موارد استثنائی میشه اتر/ترون رو هم تبدیل کرد.

این نوع تبدیل ریسکی هست و افراد حرفه ای اینکار رو انجام میدن.

مثلا الان اتریوم رو ۱۲۰۰ هست هرچند که الان۱۱۹۰ معامله میشه کار نداریم همین ۱۲۰۰ دلار و من توی چارت مقاومت ۱۵۰۰ دلاری میبینم و فرض کنیم چه ارزی میشه خرید که با رشد اتریوم سریع رشد کنه و همبستگی بین ۹۵ تا ۹۸ درصدی داشته باشه ؟ارز قوی منظورم هست که اگر تحلیل درست نبود و قرار شد هلد کنیم طولانی مدت موردی نداشته باشه هرچند که الان من متوجه شدم بیشتر رشد الت کوین ها با قیمت اتریوم رشد میکنه و دیگه به بیت کوین اهمیت نمیدهند اگر افزایش پیدا کنه

نه اینکه به بیت اهمیت ندن، ولی خب معمولا آلت سیزن شروعش با رشد اتریوم گره خورده.

کوین های قدیمی مثل لایت کوین، دش و... پشت سر بیت حرکت میکنند و حتی بر عکس، مدتی قبل که یک خبر فیک در ارتباط با والمارت و لایت کوین اومده بود دیدیم که بیت هم همراه لایت صعودی شد.

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
خواهش میکنم، قربان شما

والا ارز قوی که نمیشه گفت ولی نئو یه جورایی همبستگی داره با اتر ( تو بازار صعودی )، در واقع اگر دیدید اتر رشد خوبی کرده و مدتی هست که نئو درجا میزنه میشه ریسک کرد و مقداری از اتر رو به نئو زد، در بعضی از موارد استثنائی میشه اتر/ترون رو هم تبدیل کرد.

این نوع تبدیل ریسکی هست و افراد حرفه ای اینکار رو انجام میدن.

نه اینکه به بیت اهمیت ندن، ولی خب معمولا آلت سیزن شروعش با رشد اتریوم گره خورده.

کوین های قدیمی مثل لایت کوین، دش و... پشت سر بیت حرکت میکنند و حتی بر عکس، مدتی قبل که یک خبر فیک در ارتباط با والمارت و لایت کوین اومده بود دیدیم که بیت هم همراه لایت صعودی شد.
واقعا این نئو اصلا مثل قدیم رشد نمیکنه الان توی این یک هفته همه رشد کردن این از ۹ دلار یامیشه ۸.۵ یا ۹.۸۰ اصلا کفری میکنه ادم را
من منظورم این بود که من که فرضا نمیتونم اتریوم بخرم و اگر هم بخر مبلغ ناچیز هست و با رشد ان سود کمی بدست میاید متناسب بار رشد اتریوم الت کوینی که همبستگی خوب با اتریوم را داشته باشه و پا به پاش جابجا بشه بخرم اما نئو اصلا جالب نیست تو ولچ لییست دارمش و با اتریوم زیر نظرش داشتم اما اصلا جالب نیست

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
واقعا این نئو اصلا مثل قدیم رشد نمیکنه الان توی این یک هفته همه رشد کردن این از ۹ دلار یامیشه ۸.۵ یا ۹.۸۰ اصلا کفری میکنه ادم را
من منظورم این بود که من که فرضا نمیتونم اتریوم بخرم و اگر هم بخر مبلغ ناچیز هست و با رشد ان سود کمی بدست میاید متناسب بار رشد اتریوم الت کوینی که همبستگی خوب با اتریوم را داشته باشه و پا به پاش جابجا بشه بخرم اما نئو اصلا جالب نیست تو ولچ لییست دارمش و با اتریوم زیر نظرش داشتم اما اصلا جالب نیست
نئو رو قبول دارم اذیت میکنه ولی کندل های ماهانه ی خوبی زده قبلا، خیلی باید صبور باشی رو این کوین، بولران قبلی از 5 دلار رفت تا 140 دلار، حدودا 30 برابر.

بیت از 3ک رفت تا نزدیک 70ک که میشه حدود 23 برابر.

ولی متاسفانه نئو تو بازار خرسی افتضاح هست :D

ببینید تو بولران قبلی خیلی از کوین و توکن ها بودن که 100 برابر و 200 برابر شدن ولی واقعا پیدا کردن این کوین ها کار آسونی نیست، حتی اگر هم پیداشون کنی خیلی خیلی بعیده که بذاری 100 برابر بشه و بعد بفروشیش :D نهایت بعد از 10 برابر شدن شروع میکنیم به فروختن.

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
دو تا از لحاظ فاندامنتالی خوب هستند
اول Atom
دوم fantom
بهترین زمان خرید موقعی هست که تسلط بیت کوین به بازار بین ۶۰ الی ۷۰ درصد برسه ، اون زمان آلت کوین ها به کمترین قیمت های خودشون میرسن

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
بهترین زمان خرید موقعی هست که تسلط بیت کوین به بازار بین ۶۰ الی ۷۰ درصد برسه ، اون زمان آلت کوین ها به کمترین قیمت های خودشون میرسن
تسلط الان بیت کوین ۴۰ درصد هست

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352
خوب بوی کف جدید میاد. یه رالی خوب بود امید واردم سود هاتو گرفته باشید.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
رهاورد 365 خارجیا :دی
m1718.gif

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
در بین 100 کوین برتر ( کوین مارکت کپ ترون با ریزش 11 درصدی کمترین کاهش رو در 3 ماهه اخیر داشته و Waves با ریزش 90% ی بیشترین کاهش را داشته است.

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
دوستان در مورد این شایعه یی که برای کوکوین پخش شده اطلاعی دارید ؟
مثل این که توی توئیتر خیلی ترند شده هشتگش

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوستان در مورد این شایعه یی که برای کوکوین پخش شده اطلاعی دارید ؟
مثل این که توی توئیتر خیلی ترند شده هشتگش

خب بفرمایید چه شایعه ای تا ببینیم اطلاع داریم یا نه :D

البته من یک سرچی زدم، فکر کنم منظورتون رابطه ی این سایت با کوین لونا باشه که اکثرا زده بودن FUD هستش، به نظرم خبر آنچنان مهمی نیست.

بالا