برگزیده های پرشین تولز

برنج شمال چنده تو شهرتون؟

KingGroup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
فکر خوبیه این حرکت

منتها اول اینکه این قیمت با هزینه ارسال حساب شده دیگه ؟

نکته دوم 60 70 کیلو که بار نیست ... بعدم این قیمت ها جوابگو نیست

وگرنه من تناژ میخرم ازت ...

کل این 70 کیلو رو چند میدی به من ؟

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
سلام
فکر خوبیه این حرکت

منتها اول اینکه این قیمت با هزینه ارسال حساب شده دیگه ؟

نکته دوم 60 70 کیلو که بار نیست ... بعدم این قیمت ها جوابگو نیست

وگرنه من تناژ میخرم ازت ...

کل این 70 کیلو رو چند میدی به من ؟

سلام دوست عزیز
خیر دوست عزیز،هزینه ارسال با خریداره.بستگی به نحوه ارسال هم داره.مثلاً باربری میشه فرض کنید به تهران تا 20-30 کیلو حدود 7-8 تومن،شایدم کمتر
وزنهای پایینتر با پست سفارشی ارزونتر و به صرفه تره
در مورد مقدار موجود هم بعله،حق یا شماست.ولی این فقط واسه تسته که دوستان تست کنن.اگر خوششون اومد و راضی بودن و مایل به سفارش بیشتر و بالاتر بودن،در خدمتشون هستم
در مورد تناژ هم اوکیه،مشکلی نیست.میشه یه وانت کرایه کرد و فرستاد،هر چقدر که بخواید میتونم واستون جور کنم.
والله عرض کردم،شما 700 کیلو بخواید الآن،واستون تامین می کنم،مشکلی ندارم،فقط من همونجور که به دوستان دیگه هم گفتم،ابتدا نمونه دریافت کنید،در حد یکی 2 کیلو،اگر واسه خودتون میخواید که پخت کنید،اگر واسه فروش مجدد میخواید که خب باید برنج شناس باشید،عطر و بوش و رنگش و سایزش میتونه معیارتون باشه.سایز و رنگش که تو عکسها مشخصه،عطر و بو رو هم از نمونه میتونید متوجه بشید
با این وجود هر جور امر بفرمایید بنده در خدمتتون هستم دوست عزیز

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
با هزینه کرایه که به صرفه در نمیاد اینجوری

چون من الان چند ماه پیش ، با قیمت 2000 تومن برنج 3 ساله رو فروختم ... حالا بگذریم که خوب اون بنده خدا یهو احتیاج به پول داشت و این قیمت ها داد که تو بازار همون موقع 3500 بود

خلاصه مطلب اینکه من با سود 200تومن 300تومن میدم منتها باید یه قیمتی باشه که بتونم رو تعداد سود خودش رو نشون بده و بتونم با قیمتی که بدم مشتری نه نگه ...

یه قیمت خوب بده ، که یه گونی تست بگیریم ازت ... بدیم چند نفر ، صورت بگیریم

اینم یه کاری نیست که بگم واسه یه روز و اینا باشه ... میتونیم به عنوان نمایندگی فروش تهرانت با هم کار کنیم .. منتها میگم رقم باید دهن آب بنداز باشه ... تعداد بالا ، سود کمتر ، مشتری بیشتر

باز خواستی من در خدمتم 09365806400

پخ دادم خدمتت برادر
برنج 3 ساله هم دیگه مونده حساب میشه و مشتری نداره اصولاً.موقع پخت وا میره و شفته میشه
این سری که دارم تموم شه(بعد تست دوستان فک کنم زود تموم شه البته)،برنج جدید میارم،مقدارشم هر چقدر بخواین فعلاً موجوده (توسط فامیل)
قیمتشم قطعی نمیتونم چیزی بگم.باید هم قیمت خرید خودمو بدونم،هم مقدار مورد نیازتون رو
یا حق

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
سفارش دو تا از دوستان ارسال شد و کد رهگیری ارسال شد براشون
ایشالله راضی باشن

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
......................

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
دوست عزیز ماهم توشهر تهران داریم کیلو 4و نیم میخریم.شما هم میدی 4ونیم پس خرید بدون واسطه چه لطفی داره اخه؟

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
دوست عزیز ماهم توشهر تهران داریم کیلو 4و نیم میخریم.شما هم میدی 4ونیم پس خرید بدون واسطه چه لطفی داره اخه؟
شما دقیقاً چی رو داری 4 و نیم میخری؟
آشنایان ما برنجشونو میبرن تهران به صورت عمده (روی تن) 4 و نیم میفروشن.شما دقیقاً چی رو داری 4.5 میخری نمیدونم والله!
(تازه برنج گیلان رو که قیمتش پایین تره)

bandary

Registered User
لایک‌ها
18
شما دقیقاً چی رو داری 4 و نیم میخری؟
آشنایان ما برنجشونو میبرن تهران به صورت عمده (روی تن) 4 و نیم میفروشن.شما دقیقاً چی رو داری 4.5 میخری نمیدونم والله!
(تازه برنج گیلان رو که قیمتش پایین تره)

ببخشيد كي گفته برنج گيلان قيمتش پايين تره!!!!!!
اين ديگه از اون حرف ها بود

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
چیزی که ما داریم میبینیم تو بازارمون اینه لا اقل
فقط طارم هاشمیش اسم در کرده که اونم اسمشه،شاید هم من اشتباه می کنم

shahrokhblash

Registered User
لایک‌ها
0
واقع جالبه برنج فروشی در فروم ابتکار جالبیه(لطفا برنج هاشمی رو زیر سوال نبرید ذرجه یک نشکسته و بگم کهنه الان از الافی می خوای بگیرید 6 تومن هست البته بگم خرده فروشی نه در حد تن)
eefe جان شما بچه کجای مازندران هستین؟

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
واقع جالبه برنج فروشی در فروم ابتکار جالبیه(لطفا برنج هاشمی رو زیر سوال نبرید ذرجه یک نشکسته و بگم کهنه الان از الافی می خوای بگیرید 6 تومن هست البته بگم خرده فروشی نه در حد تن)
eefe جان شما بچه کجای مازندران هستین؟
دوست عزیز من به هیچ عنوان هاشمی رو که جزو اقلام قدیمی هست زیر سوال نبردم، فقط گفتم کمی ارزونتره نسبت به برنج طارم
و البته فریدونکنار باز هم کمی گرونتر از این دو نوع
من قائمشهر هستم
والله میخواستم یخ برآورد قیمت کنم واسه زدن سایت مربوط به فروش برنج
که البته چنتا از دوستان تو همین فروم هم خرید های جزئی داشتن

masod2000

Registered User
لایک‌ها
314
دادش ما همیشه کسی هست از رامسر برامون می فرسته
روش کارش هم به این صورته که مثلا ما بش می گیم 50 کیلو میخوایم و چن نفر دیگه هم سفارش میدن همین که بار به ظرفیت یه وانت رسید می فرسته ما هم همون قیمت شمال رو می دیم و فقط سهم کرایه وانت خودمون رو اضافه می دیم که اونم معمولاً حدوده 10 هزار تومن یا کمتر میشه

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
دادش ما همیشه کسی هست از رامسر برامون می فرسته
روش کارش هم به این صورته که مثلا ما بش می گیم 50 کیلو میخوایم و چن نفر دیگه هم سفارش میدن همین که بار به ظرفیت یه وانت رسید می فرسته ما هم همون قیمت شمال رو می دیم و فقط سهم کرایه وانت خودمون رو اضافه می دیم که اونم معمولاً حدوده 10 هزار تومن یا کمتر میشه
هاشمی رو؟
کیلویی چند حساب میکنه باهاتون؟

masod2000

Registered User
لایک‌ها
314
4500 تومن دادش گلم هاشمی هست برنجی هست که حداقل رامسر دیگه ازون بهتر پیدا نمیشه چون همه جا رو گشتیم و قیمت داریم و خوده فروشنده هم دوسته چندین ساله بابام هست اون دوستمون هم که میگه هاشمی کیلویی 6000 هزارتومن هست قیمت نداره وگرنه تو رامسر که من 1 هفته پیش بودم همه جا هاشمی تو همین رنج بود ما خودمون هم داریم تو رامسر خونه میسازیم و اکثراً خودم از شمال میارم وقتی ها هم که خودم نی آرم اون وانت که گفتم 10 تومن می گیره تو بار بقیه ماله ما رو هم میاره

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
4500 تومن دادش گلم هاشمی هست برنجی هست که حداقل رامسر دیگه ازون بهتر پیدا نمیشه چون همه جا رو گشتیم و قیمت داریم و خوده فروشنده هم دوسته چندین ساله بابام هست اون دوستمون هم که میگه هاشمی کیلویی 6000 هزارتومن هست قیمت نداره وگرنه تو رامسر که من 1 هفته پیش بودم همه جا هاشمی تو همین رنج بود ما خودمون هم داریم تو رامسر خونه میسازیم و اکثراً خودم از شمال میارم وقتی ها هم که خودم نی آرم اون وانت که گفتم 10 تومن می گیره تو بار بقیه ماله ما رو هم میاره
اهوم
پس من خوب داشتم میدادم،طارم رو 4500 میدادم
هاشمی حدود 100-200 ارزونتره اصولاً
به سلامتی
حالا تو فکر زدن سایت هستم
خواستم اول چند جا برنج بدم دوستان تست کنن و نظرشون رو در مورد برنجها بدونم (خیلیها خب هنوز برنج شمال نخوردن و اصولاً از برنجهای وارداتی استفاده میکنن واسه قد و قامت و سهولت پختش،اما طعم و عطر این کجا و آن کجا.شما که باید خودتون بدونید)

masod2000

Registered User
لایک‌ها
314
اهوم
پس من خوب داشتم میدادم،طارم رو 4500 میدادم
هاشمی حدود 100-200 ارزونتره اصولاً
به سلامتی
حالا تو فکر زدن سایت هستم
خواستم اول چند جا برنج بدم دوستان تست کنن و نظرشون رو در مورد برنجها بدونم (خیلیها خب هنوز برنج شمال نخوردن و اصولاً از برنجهای وارداتی استفاده میکنن واسه قد و قامت و سهولت پختش،اما طعم و عطر این کجا و آن کجا.شما که باید خودتون بدونید)
به نظره من اگه بگیره فکر خوبیه
فقط کیفیت و کیفیت و کیفیت حرف اول رو می زنه چون کسی یه بار خرید کنه خوب نباشه دیگه نمی خره برخورد درست با مشتری هم مهمه

sinaemar

Registered User
لایک‌ها
4
برادر آیا امکان داره یک نمونه برای من ارسال کنی که پختشو تست کنم؟

behnam3688

Registered User
لایک‌ها
53
کسی میدونه برنج دم سیاه مینودشت کیلویی چنده؟؟؟

بالا