• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام یه سوال یعنی این بازی ها ثبت میشه رو پروفایل مثلا من بعد میتونم با active as primary به دوستم یا نفر دوم هم بدم بازیامو یا نفر دوم واسه همیشه شما میشی؟بازی های دیجیتالیتونو بیشتر کنید لطفا و لیست قیمت بدید با تشکر

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
سلام بله ثبت میشه رو سیستمتون ..بازی برا خودتون هستش اجازه دانلود دارید و هر کار دیگهی .. ولی فقط برا دستگاه خودتون اجازه دادن به کسه دیگهی رو ندارید..چشم تمام بازیها تا چند روز دیگه اضافه میشود

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
تا اونجا که میدونم هیچوقت ایشون نمیاد همچین کاری بکنه که یه اکانت رو بخواد به دو نفر بده.اولا که من نمیدونم چندتا اکانت دارن ولی مطمئنن برای هر اکانتشون خودشون یکی از اون دو نفر هستن به احتمال زیاد
حتی اگر اکانت رو هم به دو نفر بدن اون نفر دوم رو شما انتخاب نمیکنی قاعدتا که بدی به دوستت خیلی شیک و مجلسی:D میدن به یه نفر دیگه که ازش حق اشتراک گرفته
راهی برای پیچوندن صاحاب اصلی اکانت که خودشون باشن نیست و هروقت هم اراده کنن میتونن اکانت رو پس بگیرن و همه بازیهای شما تریال میشن

خب شهرستان باشی دادا مشکلش چیه؟نیاز به حضور فیزیکی نیست که.شما کافیه یه اینترنت نامحدود داشته باشی و دیتای بازیها رو از اینترنت بگیری .اگر رفیقی کسی داری حجم دانلود رو بین هم تقسیم کنید

میبری پیشش هارد رو همونجا برات میریزه رو هارد بعد از طریق برنامه های b4y life:p یا psx downloader انتقال میدی به کنسول دیگه

پ.ن : صاحاب تاپیک باید یه تخفیف ویژه به من بده به خاطر سوال مشتریاش که جواب میدم:D
کاملا اطلاعات اشتباه به دوستان میدید عزیزم
هر بازی برای یک دستگاه هستش و هیچ کسی نمیتونه در اونها دخالتی کنه جز شخص دارنده بازی
این بازیهای که من میریزم با اخرین اپدیت و دی ال سیها هستش
شما خودتون کنسول بخرید تست کنید متوجه میشید

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام
دوست عزیز واقعا روش جالبیه . امیدوارم موفق باشی .
ما که شهرستان هستیم کاری نمی تونیم کنیم ؟! مثلا بازی رو خودمون دانلود کنیم ؟ یا هر روشی چون کسی که تهرانه زورش میاد کنسولو جابجا کنه ما که شهرستانیم باید چکار کنیم ؟!
توی پست هاتون اگه اشتباه نکنم چیزی در مورد سال دیدم و خواستم بدونم این بازی ها تاریخ انقضا ندارن ؟!
من مطمئنا اگه امکانش باشه پایه این روش هستم !
بازیهایی که من براتون میریزم کاملا فرق داره و روش ریختنش ..من نهایت تایمی که هر بازی برا ریختن میخواد 10دقیقه هستش فراتر نخواهد رفت
بازیها هیچ تاریخی ندارند بدون مشکل اجرا میشوند

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
خوب دوست عزیز این اعتماد باید چطوری بوجود بیاد ؟! که شما دستت به جایی بند نیست .
آقا مرتضی
اگر امکانش هست شفاف سازی کنید که شما قابلیت برداشتن بازی ها از اکانت رو دارین ؟
اعتماد سازی لازم نیستش هیچ کسی حتی خودم نمیتونم بازیهایی که میریزمو پاک کنم یا از راه دور ..چنتا از دوستان ریختن و میان توضیح میدن یک سری هم دارن کنسولهاشونو میارند

m.ol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آقا برای اینکه بازیها رو انجام بدیم باید حتما آنلاین باشیم؟ در ضمن واضح بگید هزینه ریختن بازی چقدر میشه . منظورم کل هزینه ای که ما باید پرداخت کنیم هست . در ضمن اگه این بازیها رو برای ما ریختید ما بعدا میتونیم اونو به شخص دیگه ای واگذار کنیم؟ یا مثلا اگه خواستیم کنسولو بفروشیم میتونیم این لایسنس رو به یه کنسول دیگه منتقل کنیم؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
والله هر چی فکر میکنم، ولی خیلی برام عجیبه بازی حدود 60 دلاری رو حدود 50 هزار تومن به بی نهایت ادم میتونه بفروشه، و همه میتونند حتی به PSN هم وصل بشن، و بن نشن، اگر اینطوری باشه که دیگه بساط فروش دیسک اریجینال جمع میشه، چون کسی دیگه نمی خره اصلی رو، و شاید در اینده دیدی اصلا رو بلوری کپی هم زده شد و هارد اکسترنال و غیره، این عینه کپی می مونه، خیلی قضیه عجیب و مشکوکه
یعنی مثلا شما بازی عالیه جدید مثل metal gear phantom رو که کمی دیگه رلیز میشه رو با پنجاه تومن می ریزید رو هارد کنسول و همیشه این بازی به صورت اریجینال برای ان کنسول می مونه!
هیچ جاییش عجیب نیست و الان امکان پذیر شده خوب بجای بحث کردن یا مثل بغیعه دوستان دنبال پیدا کردن روش و اینجور حرفها بگردید حرف منو بخونید متوجه میشید
سونی برا همه این کار رو نمیکنه فقط مشتریهایی که براش ثابت شده نقش فروشندهارو براش ایفا میکنند به همین سادگی هر کسیم بخواد باید 2سال خرید کنه تا بتونه به امتیازات من برسه خیلی خیلی ساده هستش بین تکی خریدن یا عمده خریدن همه جا تفاوت داره .،.بهر صورت زمان میخواد تا جا بیفته این داستان ...وبرا همین میگم کاسبها و فروشندهای دیسک مخالف این روش هستند و در موردش جبهه میگیرند
دقیقا نهایت قیمت بین 20الی 60هزار تومان هست امکان نداره قیمت بالاتر بره ..امتحان کنید و نترسید فروشگاه ما ضمانت میکنه که نه دستگاه نه اکانت شما بن نشه ،،،دیگه نمیدونم چطوری توضیح بدم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
فکر کنم باید حتما انلاین باشید و اینترنت وصل باشه، تا سیستم بتونه لایسنس رو تایید کنه تا بازی اجرا بشه، افلاین فکر کنم فقط برای بازیهای فیزیکی باید باشه، با بازی دیجیتالی که حداقل یک بار لایسنسش تایید شده باشه.
اصلا احتیاج به اینترنت نیست و هم میتونید انلاین یا افلاین استفاده کنید

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقا برای اینکه بازیها رو انجام بدیم باید حتما آنلاین باشیم؟ در ضمن واضح بگید هزینه ریختن بازی چقدر میشه . منظورم کل هزینه ای که ما باید پرداخت کنیم هست . در ضمن اگه این بازیها رو برای ما ریختید ما بعدا میتونیم اونو به شخص دیگه ای واگذار کنیم؟ یا مثلا اگه خواستیم کنسولو بفروشیم میتونیم این لایسنس رو به یه کنسول دیگه منتقل کنیم؟
نه احتیاجی به انلاین شدن ندارد..هزینه رو تو اول تاپیک توضیح دادم با قیمت بازیها ....هر کسس تو این طرح شرکت کنه و هزینه کنه بهش یک کارت داده میشه که کد فعال سازی درونش هست ..در واقع لایسنس 5سال هستش و اعتبار داره با اون کارت هر موقع هر شخصی با کارت و کنسول بیاد براش خدمات انجام میشه ..چون تو سیستم مک ادرس دستگاهش ثبت شده

popmaziar

Registered User
لایک‌ها
1
آقا مرتضی من 5 شنبه مزاحم شدم برای assassin و infamous یادته ؟
آقا دستت دردنکنه بابت بازی ها میخواستم ببینم بازیهای قدیمی هم میارید که بعضی از بچه ها که بازیها رو بازی نکردن بازی کنن ؟
راستی KZ رو اوردین ؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقا مرتضی من 5 شنبه مزاحم شدم برای assassin و infamous یادته ؟
آقا دستت دردنکنه بابت بازی ها میخواستم ببینم بازیهای قدیمی هم میارید که بعضی از بچه ها که بازیها رو بازی نکردن بازی کنن ؟
راستی KZ رو اوردین ؟
سلام بله یادم هستش بله اضافه خواهد شد کیلزون 2روز دیگه با یک سری بازی اماده هستش
الان استفاده مسکنید راضی هستید درست یادم باشه شما خودتون خیلی میترسیدید و حتی از ما رسید هم گرفتید و باور نمیکردید ....ولی فکر کنم الان راضی باشید و دیگه سمت دیسک اورجینال نخواهید رفت

popmaziar

Registered User
لایک‌ها
1
سلام بله یادم هستش بله اضافه خواهد شد کیلزون 2روز دیگه با یک سری بازی اماده هستش
الان استفاده مسکنید راضی هستید درست یادم باشه شما خودتون خیلی میترسیدید و حتی از ما رسید هم گرفتید و باور نمیکردید ....ولی فکر کنم الان راضی باشید و دیگه سمت دیسک اورجینال نخواهید رفت
آره اولش میترسیدم ولی الان راضیه راضیم اشاالله برای بازیهای دیگه مزاحم میشم
اون رسید هم بیارم برای گرفتن کارت دیگه ؟

m.ol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یعنی برای هر بازی 20 تا 60 تومن هزینه داره دیگه؟ می خواستم ببینم اگه مثلا من 3 تا بازی خواستم بریزم حداکثر 180 تومن باید همراهم باشه؟در ضمن برای 3 تا بازی چقدر وقت میبره حداکثر؟

i-safe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
سلام
من بخوام دستگاه رو بیارم هارد رو بیارم یا خود دستگاه رو؟
در ضمن محتویات اضافی هم داره مثل واچ داگز؟

batavm

Registered User
لایک‌ها
318
سلام.میخواستم ببینم بازی ای که شما میریزید رو اگر من با اکانت خودم که الآن روی کنسولم دارم وارد استور بشم برام خریداری شده و میتونم اگر پاک شد از اکانت خودم دانلودش کنم یا بازی در اکانتی غیر از اکانت من خریداری شده؟
هزینه فعالسازی اولیه هم داره این طرح؟چقدر؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آره اولش میترسیدم ولی الان راضیه راضیم اشاالله برای بازیهای دیگه مزاحم میشم
اون رسید هم بیارم برای گرفتن کارت دیگه ؟
اوکی بیارید کارتتون هم حاظر هستش تقدیمتون میکنم ایشالله لذت ببرید

ASSASSIN_369

Registered User
لایک‌ها
23
خیلی ممنون که حوصله خرج میکنین و تک تک سوالات رو جواب میدین من فاصلم از تهران زیاده ! بی صبرانه منتظر روشی هستم که بتونم از شهرستان ازتون بازی خریداری کنم (گلستان هستم) .
سوال بالایی سوال منم هست . بازی مثله خرید دیجیتالی هستش و در هر صورت در اکانت میمونه ؟!
اگه شما بازی رو ادد کنید من مشکل دانلود بازی ندارم ! (اگر امکانش باشه از راه دور اینکارو کنید )

Last edited:

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
یعنی برای هر بازی 20 تا 60 تومن هزینه داره دیگه؟ می خواستم ببینم اگه مثلا من 3 تا بازی خواستم بریزم حداکثر 180 تومن باید همراهم باشه؟در ضمن برای 3 تا بازی چقدر وقت میبره حداکثر؟
بله هزینه بازی بین 20الی60هزار هستش.....وقت ریختن زیاد نیستش بین 5الی15دقیقه،،،ولی یک سیستمی هست که قرار یه شرکت برامون نصب کنه که هی امروز فردا میکنه با اون سیستم به 3دقیقه کاهش پیدا میکنه ریختنه بعضی از گیمها

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا