برگزیده های پرشین تولز

بهترين گوشي در رنج 300هزار تومن

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
به نقل از cesoot :
.

:blink: :blink: :blink: :blink:
بر خلاف نوكيا كه چي؟؟ نوكيا شيك نيست؟؟!!! نوكيا كارا نيست؟؟!!!! :blink: يا اينكه كم حجم نوكيا نيست؟؟؟
در مورد كارائي حق با شماست من سوني اريكسون نديدم كه را برا هنگ نكنه :lol: ديگه اين شده استاندارد سوني اريكسون هر كي ميخره ميدونه هنگ كردن پشتشه :lol:
من از پشت همين تريبون اعلام ميكنم كه اگه قصد خريد گوشي دارين نوكيا بخرين باشد كه رستگار شويد :D :D :D

دوست عزیز من سونی اریکسون داشتم حتی یکبار هم هنگ نکرد و اصولا اونطوری که همه میگن هنگ فقط در گوشی های نوکیا و سامسونگ رایجه

شما اگه منبع موثقی در مورد هنگ گوشیای سونی اریکسون دارین ممنون میشم لطف کنین ارائه کنین

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از hsn :
دوست عزیز من سونی اریکسون داشتم حتی یکبار هم هنگ نکرد و اصولا اونطوری که همه میگن هنگ فقط در گوشی های نوکیا و سامسونگ رایجه

شما اگه منبع موثقی در مورد هنگ گوشیای سونی اریکسون دارین ممنون میشم لطف کنین ارائه کنین[/QUOTE ]
soney ericson من هم تا حالا هنگ نكرده.
در مورد گوشي هم من تصميم گرفتم D500 بگيرم .ظاهر كاملا فانتزي داره البته قيمتش 419 تومنه.مموريش هم از s700 بيشتره(96 مگابايت) البته s700 ماژول براي مموري ستيك داره منتها ميدونيد memory stick گرونترين نوع مموري كارد هست و اصلا ارزش خريد نداره

shahram595

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم 7610 رو چند روزی برای آزمایش از دوستام گرفتم ولی به خوش دستی و راحتی 6230 نبود و نسبت به

قیمتشون 6230 خیلی بهتره ، در مورد k700 بگم گوشی خوبیه ولی چون حافظش قابل افزایش نیست پس به نظر

من ازش صرفنظر کن چون بعد می فهمی که چقدر تاثیر داره ، من پيشنهاد میکنم که 6230 بگیری ، پشیمون نمی

شی مگه اینکه اهل نصب برنامه باشی .

موفق باشی :blush:

Dreamland

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از cesoot :
.

:blink: :blink: :blink: :blink:
بر خلاف نوكيا كه چي؟؟ نوكيا شيك نيست؟؟!!! نوكيا كارا نيست؟؟!!!! :blink: يا اينكه كم حجم نوكيا نيست؟؟؟
در مورد كارائي حق با شماست من سوني اريكسون نديدم كه را برا هنگ نكنه :lol: ديگه اين شده استاندارد سوني اريكسون هر كي ميخره ميدونه هنگ كردن پشتشه :lol:
من از پشت همين تريبون اعلام ميكنم كه اگه قصد خريد گوشي دارين نوكيا بخرين باشد كه رستگار شويد :D :D :D

دوست عزيز - هنگ كردن گوشيهاي سوني اريكسونو من اولين بار دارم از شما مي شنوم . در ثاني هنگ كردن يك گوشي پديده كاملا عاديه . در مورد سيستم عامل ويندوز با اون ابهتش پيش مياد چه برسه به گوشي موبايل . در ضمن گوشيهاي سوني اريكسون نسبت به نوكيا حجمشون كمتره . مقيسه كن k700 رو با مثلا 6600 يا 6230 . همچنين كارايي عكس گرفتن و كيفيت lcd . اينارو من امتحان كردم همين جوري نمي گم .

بالا