برگزیده های پرشین تولز

بهترین سایت برای باز کردن وبلاگ!؟

YARAY

Registered User
لایک‌ها
164
کدومشون آپلودسنتر دارن؟ قدیمی سه چهار بار عکسهامو به خاطر قوانین مسخره اپلودسنترها از دست دادم و مجبور شدم وبلاگو از اول ویرایش کنم

کافر مقدس

Registered User
لایک‌ها
200
بلاگفا ؟!!
laughingsmiley.gif

مزخرف ترین سرویس دهنده ی ایرانی که دیدم ! اگه می خوای با ایرانی کار کنی بلااسکای بهترینه .. ولی هیچی وردپرس نمیشه . نسخه ی فارسی هم که داره .. لااقل خیالت راحته فردا صبح که از خواب پاشدی وبلاگت حذف نشده !!!

prn

Registered User
لایک‌ها
2,769
کدومشون آپلودسنتر دارن؟ قدیمی سه چهار بار عکسهامو به خاطر قوانین مسخره اپلودسنترها از دست دادم و مجبور شدم وبلاگو از اول ویرایش کنم
اپلود سنتر !؟ ترول بچ پلیز کجاست؟!
شوما یه کاری کن بهترین رات همون هاست و wp آما تفریحی نمیصرفه

dollarist

Registered User
لایک‌ها
45

:blink::blink::blink:
مطمئنی نمیخای سایت بزنی؟

YARAY

Registered User
لایک‌ها
164
بله دوست عزیز مطالب یک جا برای سایت ندارم
قبلا دو تا وبلاگ داشتم یکی ادبی بود و یکی عکاسی که پنج شش سال پیش حذفشون کردم میخوام ببینم میتونم کم کم شروع کنم. به نظرم وبلاگ بهتره یه حس نوشتالوژی خوبی هم داره.

dollarist

Registered User
لایک‌ها
45
بله دوست عزیز مطالب یک جا برای سایت ندارم
قبلا دو تا وبلاگ داشتم یکی ادبی بود و یکی عکاسی که پنج شش سال پیش حذفشون کردم میخوام ببینم میتونم کم کم شروع کنم. به نظرم وبلاگ بهتره یه حس نوشتالوژی خوبی هم داره.

داداش اگه برات مقدوره،یه هاست ارزون و کم حجم بخر که PHP هم ساپورت کنه،یه دامین هم بگیر و ورد پرس هم روش آپلود کن.بهترین وبلاگی که میتونی داشته باشی همینه باور کن.دقیقا هم شبیه وبلاگه اما با امکاناتی چندین برابر.کل هزینه ش هم یه ساله فکر نکنم 20 تومن بیشتر بشه.(با هاست و دامین)
اما وبلاگ بهت حجمی نمیده که بخوای چیزی اونجا آپلود کنی.باید تو آپلود سنتر آپلود کنی که اونم بعد از یه مدتی حذف میشه.

mjs7

Registered User
لایک‌ها
165
اگه به قدرت وردپرس ایمان داری bloghaa

YARAY

Registered User
لایک‌ها
164
به نقل از dollarist :
داداش اگه برات مقدوره،یه هاست ارزون و کم حجم بخر که PHP هم ساپورت کنه،یه دامین هم بگیر و ورد پرس هم روش آپلود کن.بهترین وبلاگی که میتونی داشته باشی همینه باور کن.دقیقا هم شبیه وبلاگه اما با امکاناتی چندین برابر.کل هزینه ش هم یه ساله فکر نکنم 20 تومن بیشتر بشه.(با هاست و دامین)
اما وبلاگ بهت حجمی نمیده که بخوای چیزی اونجا آپلود کنی.باید تو آپلود سنتر آپلود کنی که اونم بعد از یه مدتی حذف میشه.

مممنونم که وقت میذارید دقیقا به این خاطر تاپیکو زدم که از امکانات جدیدتر استفاده کنم چون واقعا سر در نمیارم هزینه تا ۴۰-۵۰ تومن برام مهم نیست حتما از ردا در موردش سرچ میکنم
از همه دوستان ممنونم.

dollarist

Registered User
لایک‌ها
45
مممنونم که وقت میذارید دقیقا به این خاطر تاپیکو زدم که از امکانات جدیدتر استفاده کنم چون واقعا سر در نمیارم هزینه تا ۴۰-۵۰ تومن برام مهم نیست حتما از ردا در موردش سرچ میکنم
از همه دوستان ممنونم.

قربونت عزیز.موفق باشی.

NamakPash

Registered User
لایک‌ها
106
اگه راحتی و آسایش دو گیتی رو میخوای حتما سایت بزن
وبلاگ خیلی مسخره است

وبلاگ هم خواستی بزنی هر جا دوست داشتب بزن فقط بلاگفا نزن 5 6 تا از وبلاگای من رو حذف کرد.....

MSS240

Registered User
لایک‌ها
28

رزبلاگ 300 مگابایت هاست رایگان برای اپلود میده

علیرضـا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
280
به نظرم پرشین‌بلاگ امکانات بهتری نسبت به بلاگفا داره.
یکی این که، نظرات رو به ایمیلت می‌فرسته.
و دیگه این که:
فضای رایگان به کاربران برای آپلود عکس در وبلاگ
امکان ارسال مطلب در وبلاگتان از طریق برنامه Word و لایو رایتر

کافر مقدس

Registered User
لایک‌ها
200
بلاگ اسکای عالیه.
از نظر زیبایی و امکانات بد نیست ، ولی خب اگه بخوای وبلاگ سیاسی یا ضد مذهبی بزنی به سرعت پاک یا مسدود میشه .. ولی بازم شرف داره به بلاگفا .. چون در صورت مسدود شدن بازم دسترسی به قسمت مدیریت داری و می تونی از مطالبت استفاده کنی ، ولی بلاگفا قسمت مدیریتت رو هم می بنده !

ولی در کل فقط وردپرس !
winksmiley02.gif

YARAY

Registered User
لایک‌ها
164
ممنون دوستان
اگه ممکنه در مورد خرید هاست هم راهنمایی کنید.

Fouad-PES

Registered User
لایک‌ها
252
من هاست+نصب وورد پرس رو پیشنهاد میکنم.
فقط کافیه یه کوچولو آشنایی داشته باشی. البته نه به زبان های php و... بلکه اطلاعات کلی در مورد دیتابیس، دادن دامین به هاست و اینجور کارها که با یه کم ور رفتن همه چی میاد دستت.

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
فرقی نداره روی هر کدوم وبلاگ بالا بیاری بعد از یه مدت دیگه آپدیتش نمیکنی!

پ.ن: نظرات صفحه بعدی تایید میشه

بالا