برگزیده های پرشین تولز

تأسيس يك شركت، لطفا بخونيد و نظرتون رو بفرماييد

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
برعکس ، با یک چهارم این سرمایه هم اتفاقا میشه خیلی کارها کرد :d
اگر صرفا نخواید توی تهران کار ساخت و ساز راه بندازید ! تا دلت بخواد شهرستانهای در حال توسعه داریم با نرخ رشد وحشتناک !

برای مثال ، یه قطعه زمین من توی یه شهرستان طی سه سال گذشته بالای 5 برابر قیمت خرید رشد داشته :)

/

1- چه نوع فعاليتي رو ميپسنديد؟
2- چقدر سرمايه حاضريد بذاريد؟
3- چند ساعت در طول هفته ميتونيد برا شركت وقت بذاريد؟
4- به نظر شما اصلا نياز به ثبت شركت هست يا اين 4 نفر ميتونن فقط با هم همكاري موردي كنن؟
5- فكر ميكنيد اولين قدم براي تشكيل رسمي اين گروه چي بايد باشه؟
6- چطور مي‌خوايد مطمئن باشيد كه سرمايه‌تون دزديده نميشه؟(من فرض نميكنم كسي از اين 4 نفر دزده، ولي نمي‌خوام بذارم حتي فكر خودم يا شما بعد از تشكيل شركت به اين سمت بره!)
7- چطور بايد مطمئن بشيد كه اعضاي گروه نميتونن از ايده‌هاي شما استفاده شخصي كنن؟
8- چطور جلويه تداخل مسئوليتها يا ايجاد مسئوليتهاي موازي رو بايد گرفت؟
9- دوست داشتيد اون 3نفر ديگه با شما هم تخصص بودن يا نه؟
10- آيا مايليد هفته‌اي 1بار، جلسه رسمي هيأت مديره تشكيل بشه و مسائل شركت بررسي بشه؟(هفته‌اي 1بار كمه، زياده يا خوبه؟)
11- آيا دوست داريد شخصا تو اين شركت كار كنيد يا مي‌خوايد فقط تو جلسات شركت كنيد و از دور در جريان قضايا باشيد؟
12- آيا با وجود تنبيه‌هاي مالي براي اعضاي گروه كه از قانون اساسي شركت تخطي ميكنن هستيد؟
13- آيا ميپذيريد كه يك يا چند نفر از اعضاي گروه به جاي سرمايه‌ي مصوب ايده‌شون رو وارد شركت كنن؟
14- راجع به تعداد نفرات نظر خاصي نداريد؟

1- IT ، کشاورزی
2- 5 میلیون - امکان فراهم کردن بیش از این در صورتی که یک ایده اقتصادی مطمئن وجود داشته باشه برام مقدوره.
3- روزی 6 تا 8 ساعت به عبارتی 42 تا 56 ساعت در هفته
4- گرچه میشه بصورت موردی همکاری کرد ولی فکر میکنم لازمه !
5- انتخاب موضوع مشارکت (با حفظ کپی رایت)
6- قبلا پاسخ داده شده.
7- مادامی که برای انجام طرح/پروژه/ایده ای نیاز با هم بودن بین شرکا حس بشه میشه تا حدی تضمین کرد ، ولی من هم با برادر ew موافقم ! راهی برای اطمینان کامل نیست !
8- فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه !!
9- الزامی درش نمیبینم :)
10- هفته ای یک بار بنظرم زیاده ، ماهی یک یا نهایتا دوبار
11- ترجیح میدم که کار کنم.
12- هستیم !
13- بله ! مسلما در صورتی که ایده بکری باشه ، میشه چنین کاری رو انجام داد ، البته نه به این صورت که این شخص یا اشخاص همتراز باشند با افرادی که سهام دار هستند !
14- خیر

/

سایان هستم برادر :d
ولله آدم مطمئن سراغ دارم ، منتها نمیدونم این میزان رو اصلا قبول کنه یا اینکه الآن احتیاج داشته باشه یا نه :d
اون دردسر هایی که گفتم برای همین جاهاست دیگه ! :d
پیدا کردن فرد یا افرادی مطمئن کار چندان ساده ای نیست ، خصوصا وقتی که بخوای چند جور ضمانت هم ازشون بگیری..
الآن فکر میکنم عرف بازاری ها 7درصد باشه :d بالا و پائین هم زیاد داره ، این رفیق ما به همون 5% قناعت کرده :d

سلام
من سرمایه شما رو میگیرم. به علاوه سه درصد به بالا سود ماهانه (بستگی به وضعیت کارمون داره)
یک برگ چک زمانت هم به شما میدم. یه برگه قرارداد هم مینویسم.

بابا عرف کدوم بازار هفت درصده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :blink: شما کجا داری کار میکنی؟ انصافتو بابا.

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
من سرمایه شما رو میگیرم. به علاوه سه درصد به بالا سود ماهانه (بستگی به وضعیت کارمون داره)
یک برگ چک زمانت هم به شما میدم. یه برگه قرارداد هم مینویسم.

بابا عرف کدوم بازار هفت درصده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :blink: شما کجا داری کار میکنی؟ انصافتو بابا.
ولله وقتی بخوای بری ازشون پول بگیری ، میگن 7% :d
بهشون میدی میگن 5% :D !

من کلهم ترجیح میدم با سرمایه ام خودم کار کنم تا اینکه بخوام اینجوری اسکونتش رو بگیرم.. خیلی از رفقام هستند که دارن صدی ، پنج میگرن :d
من چنین کاری نکردم تاحالا ، فقط گفتم که چنین است :D

/

من مخلصم داش علی

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بابا خواهشا صحنه تاپيك رو آلوده به نزول(ديكته‌ش رو درست نوشتم؟) و ربا نكنيد! بركت از تاپيك رخت برميبنده!!!:blink::D

كلا بحثهاي نزولانه(اينجا هم نميدونم ديكته‌ش رو درست نوشتم يا نه!) رو تو يه تاپيك ديگه مطرح كنيم بهتره!;)

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
راستش با يه كم دقت ميشه فهميد كه اكثر دوستان در اعماق لايه‌هاي وجوديشون با كشاورزي يه حالكي ميكنن، نميدونم شايد اصلا فطريه!:wacko: ولي اگه يكي دوتاي ديگه هم به اين موضوع علاقه‌ نشون بدن ميشه تو اين تاپيك يا يه تاپيكه جديد سر بحث رو به سمتش منحرف كرد. تو اين زمينه ايده‌ي تعاوني بسيار خوبه! نمونه‌ي موفقش رو هم من سراغ دارم(البته نمونه ناموفقش هم حتما هست، ولي بهتره نيمه پر ليوان رو ببينيم!;))

ببينم كسي از دوستان با روش كاشت هيدروپونيك يا با كلاسترش هايدروپونيك آشنايي داره؟

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
راستش با يه كم دقت ميشه فهميد كه اكثر دوستان در اعماق لايه‌هاي وجوديشون با كشاورزي يه حالكي ميكنن، نميدونم شايد اصلا فطريه!:wacko: ولي اگه يكي دوتاي ديگه هم به اين موضوع علاقه‌ نشون بدن ميشه تو اين تاپيك يا يه تاپيكه جديد سر بحث رو به سمتش منحرف كرد. تو اين زمينه ايده‌ي تعاوني بسيار خوبه! نمونه‌ي موفقش رو هم من سراغ دارم(البته نمونه ناموفقش هم حتما هست، ولي بهتره نيمه پر ليوان رو ببينيم!;))

ببينم كسي از دوستان با روش كاشت هيدروپونيك يا با كلاسترش هايدروپونيك آشنايي داره؟
در زمینه کشاورزی من کمی تا قسمتی توی زمینه بیل زدنش تخصص دارم :D

جدای از شوخی .. فکر میکنم حتی میشه کار توزیع و بسته بندی رو هم توی این شاخه پیش گرفت !

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داش سايان ميگم چطوره تا قبل از اينكه آلارم انحراف به چپ دوستان(در مورد انحرافات اين تاپيك!:f34r:) در نيومده بيايم يه تاپيك راجع به كار كشاورزي بزنيم تا اين بحث رو اونجا پرورشش بديم!
من الا ن يه تاپيك ميزنم لينكش رو هم ميذارم برا اين بحث بيا اونجا

مخلصيم;)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
من با کشاورزی زیاد موافق نیستم مگر این که با این شرایط باشه.

1. محصول به روش سنتی با بازدهی پایین و ... تولید نشه بهتره.
2. محصول به صورت انبوه و روی درخت و روی زمین و ... به فروش نره باور کنید نمیدونید چقدر مفت خرید میشه. یعنی به مفت گفته زکی. و یه مشت حق العمل کار میان پولارو به جیب میزنن اگه حق العمل کارای بازار رو دیده باشید مثل من عصبانی میشید که کشاورز بدبخت کلی زحمت میکشه اونوقت حق العمل کار با یه تلفن و ... کلی پول به جیب میزنه. و با دوست عزیزم موافقم که گفتن کار بسته بندی و ...
محصول طوری باشه که بشه بسته بندی و ... کرد و به فروش رسوند. الان توی ایران کشاورزی اینطوری سود ده هست و اگر نه اگه زحمت بکشی هم به هیچ جا نمیرسی.
اینطوری میشه سود قابل قبولی داشت البته فکر میکنم. حالا دوستان دیگه همه از من سن بیشتری دارند. پس منتظر جواب دوستان هستم.

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
داش سايان ميگم چطوره تا قبل از اينكه آلارم انحراف به چپ دوستان(در مورد انحرافات اين تاپيك!:f34r:) در نيومده بيايم يه تاپيك راجع به كار كشاورزي بزنيم تا اين بحث رو اونجا پرورشش بديم!
من الا ن يه تاپيك ميزنم لينكش رو هم ميذارم برا اين بحث بيا اونجا

مخلصيم;)
حرفی نیست داش علی :d
شما امر کن من در خدمتم..

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
من با کشاورزی زیاد موافق نیستم مگر این که با این شرایط باشه.

1. محصول به روش سنتی با بازدهی پایین و ... تولید نشه بهتره.
2. محصول به صورت انبوه و روی درخت و روی زمین و ... به فروش نره باور کنید نمیدونید چقدر مفت خرید میشه. یعنی به مفت گفته زکی. و یه مشت حق العمل کار میان پولارو به جیب میزنن اگه حق العمل کارای بازار رو دیده باشید مثل من عصبانی میشید که کشاورز بدبخت کلی زحمت میکشه اونوقت حق العمل کار با یه تلفن و ... کلی پول به جیب میزنه. و با دوست عزیزم موافقم که گفتن کار بسته بندی و ...
محصول طوری باشه که بشه بسته بندی و ... کرد و به فروش رسوند. الان توی ایران کشاورزی اینطوری سود ده هست و اگر نه اگه زحمت بکشی هم به هیچ جا نمیرسی.
اینطوری میشه سود قابل قبولی داشت البته فکر میکنم. حالا دوستان دیگه همه از من سن بیشتری دارند. پس منتظر جواب دوستان هستم.
در مورد قسمت دوم..

اصلا پیشنهاد بسته بندی و توزیع رو به این علت دادم ! چون شهرستان محل تولد بنده ، عمده محصولش انار هستش !
انار درجه یکی که اینجا تا کیلویی 2000 تومن هم فروش میره ، قیمت خریدش کیلویی 300تا400 تومن هستش !

سود وحشتناکی داره !

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
در مورد قسمت دوم..

اصلا پیشنهاد بسته بندی و توزیع رو به این علت دادم ! چون شهرستان محل تولد بنده ، عمده محصولش انار هستش !
انار درجه یکی که اینجا تا کیلویی 2000 تومن هم فروش میره ، قیمت خریدش کیلویی 300تا400 تومن هستش !

سود وحشتناکی داره !

دقیقا.....

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان تاپيك مخصوص كار كشاورزي رو زدم لطفا بحثمون رو در اين زمينه خاص اونجا ادامه بديم:
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1506571#post1506571

البته اين تاپيك(تأسيس يه شركت...) به ادامه مباحث در زمينه خودش ميپردازه انشاءالله!:D

با تشكر از همه

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام

از کجا می دونی تو کار ساخت و ساز نرفتم؟;) ، توی کار ساخت و ساز که نرفتم ،چون نه تخصصش رو دارم ، نه وقت و پارتی شهرداری و.... ، ولی همین پولی هم که الان دارم از بالا رفتن قیمت خونه اس، یه خونه 140 متری توی ولنجک خریده بودم 110 تومن که با این تغییرات جدید ، چند ماه پیش فروختم 350 تومن (اون موقع قصدم این بود که کلا بفروشم برم خارج ، اگه نگه میداشتم الان کلی گرونتر شده بود:()
من کلا شانس خوبی توی خرید وفروش ندارم ، نشونه اش اینکه تا من پولهامو تبدیل به دلار کردم ، ارزش دلار در مقابل ارزهای دیگه به پایینتر سطح طی 100 سال گذشته رسیده:( ،علتهای مختلفی براش ذکر میشه ، ولی مهمترین دلیلش اینه که من دلار خریدم:blush:

در مورد سود و این حرفها هم حرف نزول خوری نبود ، کار الکترونیک همونطوری که میدونید سرمایه زیادی نمیخواد ، من با مازاد سرمایه ام نمیتونم کاری بکنم (وقتش رو هم ندارم ) و گذاشتم توی بانک ، اگر کسی بتونه باهاش کار کنه و من هم توی سودش شریک باشم ، عالیه ، به این سرمایه پذیرهای توی روزنامه همشهری هم اعتماد ندارم

در مورد کار کشاورزی ، در هر زمینه اش من هم موافقم و از این به بعد اون تاپیکو دنبال میکنم

سلام
عزیز پایین اومدن ارزش دلار که کاملا مشخص بود خیلی ها سرمایشون رو یورو کردن. ولی اگه شما دلار کانادا داشتی دو سه سال بود که رشد خوبی داشت. الان کلی مایه دار شده بودی. :)
در کل
ما هم اهل نزول و این حرف ها نیستیم عزیز دلم. به هیچ عنوان. در ضمن یکی از اشتباهات شما اینه (البته جسارت نباشه یه وقت) که شما پول های خودتون رو دلار کردی گزاشتی تو بانک همه ریال میکنن میزارن توی بانک که سود ببرن البته با برنامه هسته ای و ... ممکنه اگه شرایط خاصی بشه یه دفه ارزش ریال افت شدید کنه ولی به هر حال یه حساب دو دو تا کنی متوجه میشید.
در ضمن خب شما مازاد سرمایه خودتون رو به نظر من بهتره که به کسی که اعتماد ندارین ندین.
درمورد موضوع تاپیک هم علی آقا لطفا بیاید مطلب رو ادامه بدیم. پاسخ سوالات داده شد.

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به همه عزيزان!

در مورد سود و این حرفها هم حرف نزول خوری نبود...
بابا من شما رو نگفتم كه!:blink: اواخر صفحه 5 داشت صحبت دنده و دنده‌بازي ميشد كه البته منظور بچه‌ها هم اين نبود كه دنده‌بازي كنن! من هم به شوخي گفتم كه بيخيال شين!

کار الکترونیک همونطوری که میدونید سرمایه زیادی نمیخواد ، من با مازاد سرمایه ام نمیتونم کاری بکنم (وقتش رو هم ندارم ) و گذاشتم توی بانک ، اگر کسی بتونه باهاش کار کنه و من هم توی سودش شریک باشم ، عالیه ، به این سرمایه پذیرهای توی روزنامه همشهری هم اعتماد ندارم

راستش اون چيزي كه به ذهن من ميرسه با مازاد سرمايه خصوصا در اين حجم دو كار ميشه كرد: يكي اينكه همون كار رو گسترش داد(كه خوب حتما در مورد شما نيازي نبوده!) چون با چم و خمش آشنايي، ديگري هم اينكه رو زمين سرمايه‌گذاري كني و نه هيچ چيزه ديگه! چراش هم معلومه: چون هيچ كالايي رو در هيچ جاي دنيا نميشه ديد كه اين حجم از سود رو در سال برگردونه، اگه ما سراغش نميريم به اين خاطره كه هزينه استارتش رو نداريم!:wacko: البته علتش اقتصاد مريض ايرانه كه متأسفانه، و براي زمين‌دارها خوشبختانه به جاي دارو بهش سم بيشتري تزريق ميكنن!:blink:
بگذريم...

ew جون اين تاپيك در واقع مال ما فقير بيچاره‌هاست كه مي‌خوايم با مجموعا 30-40 ميليون يه كار معمولي رو به صورت اصولي راه‌بياندازيم. منظورم اينه كه اگه همه مثلا(به اين مثلا دقت كنيد تو رو خدا!) با 6-7 ميليون ميرن تو كار موبايل و با لِك و لِك خودشون رو ميكشن بالا يا شايد هم با سر ميان رو زمين... ما بيايم و با جمع سرمايه‌هاي خرد و حتي شايد وام، همون كار رو با قدرت انجام بديم(به خاطر سرمايه‌اي كه بيشتر داريم!) كه چنانچه موفق بشيم در درازمدت سود تك تك اعضا از حالتي كه مي‌خواستن يه نفره كار كنن بيشتر بشه...:(
همه اين اما و اگرها به خاطره بي پوليه و گرنه من اگه 350 ميليون داشتم معطلش نميكردم ميرفتم يه زمين ميخريدم و اگه شده شريكي ميساختمش و خدا بده بركت، زمين بعدي و ... تخصص و شهرداري هم كه با پول حله ديگه برادر تو كه الكترونيكي هستي چرا اين حرف رو ميزني(فكر كنم علتش اينه كه آمريكا مدرك گرفتي ذهنت طبقه‌بندي شده!)

حالا اگه پايه بودي شايد بشه يه كارهايي در زمينه همين زمينخواري و اين قبيل صحبتها با هم بكنيم(من شايد بتونم تا 100تا هم بذارم!)، البته بعيد به خاطر اختلاف سرمايه‌هامون به نتيجه برسيم:( (خودم ميگم ، خودم هم جوابشو ميدم!:blink:)

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
و اما بحث اشتراكه سرمايه‌هاي خرد كه موضوع اين تاپيك بوده و هست!

راستش خودم هم مي‌خواستم يه جمع بندي راجع به تئوريات بكنم كه ديگه كم كم يا بحث رو خاتمه بديم بريم نون و ماستمون رو بخوريم يا اگه به نتيجه‌اي رسيديم يك يا چند موضوع عملي رو مطرح كنيم و بريم تو كارش ان‌شاءا..

من ميخواستم ببينم چرا ايراني‌ها نميتونن با هم شراكت كنن و به اين ترتيب سرمايه‌هاي خردشون رو چند برابر كنن، اعتبار كسب كنن و با نيرويه بيشتري سرمايشون رو به گردش بندازن و در نهايت سود روي سود...

تا اينجا چند دليل راجع به عدم توانايي ايرانيها در شراكت مطرح شده كه من به اختصار ميگم:

_ ايرانيها از اساس به همديگه شك دارن(حتي برادر به برادر!)
_ايرانيها نميتونن نظر كسي رو بپذيرن كه مخالفشون باشه! خصوصا اگه خودشون رو بالاتر از اون شخص يا اشخاص ببينن
_ هر ايراني فكر ميكنه كه ايده‌ي خودش بهترين ايده است، تلاشش از بقيه بيشتره ، هوشش از بقيه بالاتره و خلاصه تويه جمع داره حروم ميشه!
_ ايرانيها نميتونن براي فكر و انديشه ارزش مادي قائل بشن و فقط روو اون چيزي كه ميبينن ميتونن ارزش بذارن
_ ايرانيها بي‌صبرن و نميتونن يه دوره‌ي گذار نسبتا طولاني رو طي كنن تا به موفقيت چشمگير برسن
_ ايرانيها هيچ وقت زير بار اتهام نميرن حتي اگه مقصر باشن و دوست دارن مشكلي رو كه خودشون بوجود آوردن رو بندازن گردن كس ديگه!
_ **** قضاييه ايران هم دست افراد سودجو و كلاهبردار رو براي سوءاستفاده باز گذاشته(البته نه با قانون ناقص! بلكه با اطاله دادرسي!)

اينها دلايل عدم توفيق شراكته تو ايران از نظر بنده... لطفا همون جوري كه راجع به سؤالات تجاري نظر داديد راجع به حل اين مشكلات هم نظر بديد

با تشكر
علي

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
و اما بحث اشتراكه سرمايه‌هاي خرد كه موضوع اين تاپيك بوده و هست!

راستش خودم هم مي‌خواستم يه جمع بندي راجع به تئوريات بكنم كه ديگه كم كم يا بحث رو خاتمه بديم بريم نون و ماستمون رو بخوريم يا اگه به نتيجه‌اي رسيديم يك يا چند موضوع عملي رو مطرح كنيم و بريم تو كارش ان‌شاءا..

من ميخواستم ببينم چرا ايراني‌ها نميتونن با هم شراكت كنن و به اين ترتيب سرمايه‌هاي خردشون رو چند برابر كنن، اعتبار كسب كنن و با نيرويه بيشتري سرمايشون رو به گردش بندازن و در نهايت سود روي سود...

تا اينجا چند دليل راجع به عدم توانايي ايرانيها در شراكت مطرح شده كه من به اختصار ميگم:

_ ايرانيها از اساس به همديگه شك دارن(حتي برادر به برادر!)
_ايرانيها نميتونن نظر كسي رو بپذيرن كه مخالفشون باشه! خصوصا اگه خودشون رو بالاتر از اون شخص يا اشخاص ببينن
_ هر ايراني فكر ميكنه كه ايده‌ي خودش بهترين ايده است، تلاشش از بقيه بيشتره ، هوشش از بقيه بالاتره و خلاصه تويه جمع داره حروم ميشه!
_ ايرانيها نميتونن براي فكر و انديشه ارزش مادي قائل بشن و فقط روو اون چيزي كه ميبينن ميتونن ارزش بذارن
_ ايرانيها بي‌صبرن و نميتونن يه دوره‌ي گذار نسبتا طولاني رو طي كنن تا به موفقيت چشمگير برسن
_ ايرانيها هيچ وقت زير بار اتهام نميرن حتي اگه مقصر باشن و دوست دارن مشكلي رو كه خودشون بوجود آوردن رو بندازن گردن كس ديگه!
_ **** قضاييه ايران هم دست افراد سودجو و كلاهبردار رو براي سوءاستفاده باز گذاشته(البته نه با قانون ناقص! بلكه با اطاله دادرسي!)

اينها دلايل عدم توفيق شراكته تو ايران از نظر بنده... لطفا همون جوري كه راجع به سؤالات تجاري نظر داديد راجع به حل اين مشكلات هم نظر بديد

با تشكر
علي

سلام
من از همه شما بی تجربه ترم ولی فکر میکنم . حل این مشکلات با قانون میسر باشه. یه قانونی اساس نامه ای ... ای که همه رعایتش کنن. و خودش میتونه فیلتر خوبی هم باشه چون یه عده که تحملش رو ندارند. میتونند خیلی سریع قانون رو قبول نکند و بروند.

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درسته امير جون يكي از راههاش اينه، گرچه هيچ راهي تضمين كننده موفقيت 100% نيست! بايد راههاي ديگه‌اي هم پيشنهاد بشه. من هم تا بعد از ظهر يه پيشنهادهايي ميدم(اگه خدا بخواد)

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان

آقا من هر چي منتظرم مثل اينكه كسي نمي‌خواد نظر خاصي راجع به اين تاپيك بده، ظاهرا چشم همه از پستهاي طولانيه اين تاپيك ترسيده و از اون جايي كه ما به نظرات بيشتري براي حل اين معضل نياز داريم لذا چاره‌اي ندارم جز اينكه يه تاپيكه جديد بزنم كه موضوعات يه كم كلي‌تر توش بررسي بشه و تو اون نتيجه‌گيري كنيم. از همه دوستان دعوت ميكنم كه ادامه بحث رو اونجا ادامه بدن...

ew جان لطفا همون راههاي موردي رو بگو بالاخره يه سرنخ برا ادامه بحث دستمون ميده، خود من هم راه حلهايي بهذهنم ميرسه كه تو اون تاپيك جديد عرض ميكنم.

آدرس تاپيك جديد رو تو پست بعدي ميدم

با تشكر از همه دوستان كه تا اينجا ما رو همراهي كردن و منتظرتون هستم تو تاپيك جديد...

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام دوستان

آقا من هر چي منتظرم مثل اينكه كسي نمي‌خواد نظر خاصي راجع به اين تاپيك بده، ظاهرا چشم همه از پستهاي طولانيه اين تاپيك ترسيده و از اون جايي كه ما به نظرات بيشتري براي حل اين معضل نياز داريم لذا چاره‌اي ندارم جز اينكه يه تاپيكه جديد بزنم كه موضوعات يه كم كلي‌تر توش بررسي بشه و تو اون نتيجه‌گيري كنيم. از همه دوستان دعوت ميكنم كه ادامه بحث رو اونجا ادامه بدن...

ew جان لطفا همون راههاي موردي رو بگو بالاخره يه سرنخ برا ادامه بحث دستمون ميده، خود من هم راه حلهايي بهذهنم ميرسه كه تو اون تاپيك جديد عرض ميكنم.

آدرس تاپيك جديد رو تو پست بعدي ميدم

با تشكر از همه دوستان كه تا اينجا ما رو همراهي كردن و منتظرتون هستم تو تاپيك جديد...

سلام
آدرس تاپیک جدید رو اینجا بزار

بالا