برگزیده های پرشین تولز

تاثیر لینکای خراب روی سئو؟؟؟

SaRaa*_*

Registered User
لایک‌ها
50
سلام وقتتون بخیر. یه سوال داشتم. لطفا یه دقیقه وقت بذارید بخونید خیلی مهمه. ممنون
من یه سری مقاله داخل وردپرس منتشر کردم که توی هر مقاله دو تا لینک از مقاله های دیگه سایت گذاشتم و بعضی از این مقاله ها هنوز منتشر نشدن ولی زمانبندی شدند تو بازه زمانی دو هفته آینده منتشر میشن. یعنی مثلا امروز یه مقاله منتشر شده که داخلیش یه لینک هست که به مقاله ای هدایت میشه که قراره 5 روز بعد منتشر بشه. میخواستم ببینم این برای سئو سایت و از نظر گوگل مشکلی داره؟

بعدم یه سوال دیگه دارم که من لینکارو به این صورت آماده می کنم که عنوانو به انگلیسی ترجمه می کنم و توی url مینویسم ولی تا وقتی که لینک فعال نیست و پست مربوط به اون لینک هنوز منتشر نشده لینکش اینطوریه که بعد از اسم سایت یه سری کاراکتر بی معنی کنار همن. مثلا اینطوری ?p=637&preview=true در حالی که لینک درست اینه https://site_name/passing-the-embargo/ وقتیم اون مقاله رو منتشر کردم بازم لینکی که گوشه پایین صفحه نشون میده همون لینکه خرابه مثل عکس زیر

این لینک درست نمیشه؟
مشاهده پیوست 1262610

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام وقتتون بخیر. یه سوال داشتم. لطفا یه دقیقه وقت بذارید بخونید خیلی مهمه. ممنون
من یه سری مقاله داخل وردپرس منتشر کردم که توی هر مقاله دو تا لینک از مقاله های دیگه سایت گذاشتم و بعضی از این مقاله ها هنوز منتشر نشدن ولی زمانبندی شدند تو بازه زمانی دو هفته آینده منتشر میشن. یعنی مثلا امروز یه مقاله منتشر شده که داخلیش یه لینک هست که به مقاله ای هدایت میشه که قراره 5 روز بعد منتشر بشه. میخواستم ببینم این برای سئو سایت و از نظر گوگل مشکلی داره؟

بعدم یه سوال دیگه دارم که من لینکارو به این صورت آماده می کنم که عنوانو به انگلیسی ترجمه می کنم و توی url مینویسم ولی تا وقتی که لینک فعال نیست و پست مربوط به اون لینک هنوز منتشر نشده لینکش اینطوریه که بعد از اسم سایت یه سری کاراکتر بی معنی کنار همن. مثلا اینطوری ?p=637&preview=true در حالی که لینک درست اینه https://site_name/passing-the-embargo/ وقتیم اون مقاله رو منتشر کردم بازم لینکی که گوشه پایین صفحه نشون میده همون لینکه خرابه مثل عکس زیر

این لینک درست نمیشه؟
مشاهده پیوست 1262610
صد درصد مشکل داره شما داری به صفحه ای لینک میدی که وجود خارجی نداره .
در مورد شکل لینک هم وقتی مقاله منتشر نشده همین طوری نشون داده خواهد شد.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
ببینید کلا گوگل تمام تمرکزش روی رضایت کاربره..
خیلی چیزا رو نیازی نیست ما از لحاظ فنی و علمی پیگیری کنیم که گوگل دقیقا توی کدوم الگوریتم چکار کرده..
همین که ببینه تو مقاله یه لینکی گذاشتید و کار نمیکنه و مخاطب اذیت میشه یعنی امتیاز منفی.. (هرچند بنظرم مقدارش کمه)
اگه بعدا لینکه اصلاح بشه هم اون تاثیر منفیه هم از بین میره..

در مجموع بنظرم لینک رو توی مقاله فعلا نذارید تا فعال بشه..
ولی خود مقاله رو انتشار بدید و معطل سایت مورد نظر نشید..چون هرچی زودتر مطلب انتشار بدید و خاک بخوره برای سئو بهتره..
بعدا هم سایته مطلبه رو که انتشار داد لینکه رو توی مقاله وارد کنید..

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,035
بستگی به شرایط داره
من بعضی جاها به عمد لینک های خراب میسازم و با همون لینک خراب سایت رو میارم بالا
و با بعضی جاها تعداد لینک های خراب رو به صفر میرسونم
موردی داشتی بده من اگه وقت داشتم میارمش بالا

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
وقتی مقاله رو منتشر می کنی. اولش گوگل بررسی می کنه و به نظرم اگر خوشش اومد امکانش است یه شانس بهت بده و بیاره صفحات جلو تا ببینه بازخورد بازدیدکننده ها چیه.
ولی شما اگر لینک خراب بزاری تو مقالت یه امتیاز منفی است و احتمالش است این شانس و از دست بدی.

بالا