برگزیده های پرشین تولز

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
بدون پیج و کانال پول کلی ادمو به باد داده😂
خدا رو شکر نداره پول ملت کمتر نوش جان کرده

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
برادرهای گرامی لطفا صلح کنید
جو تاپیک خوب بود چرا یکدفعه درگیری سر هیچ و پوچ ایجاد کردین

مدیرهای محترم هم یک تذکر بدین بد نیست وگرنه شاید کار به توهین بکشه و جو مثل فروم های بیخودی مثل سهام یاب بشه

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
برادرهای گرامی لطفا صلح کنید
جو تاپیک خوب بود چرا یکدفعه درگیری سر هیچ و پوچ ایجاد کردین

مدیرهای محترم هم یک تذکر بدین بد نیست وگرنه شاید کار به توهین بکشه و جو مثل فروم های بیخودی مثل سهام یاب بشه
نه اتفاقا خوبه این صحبت ها بشه
یه کاربر از سال 99 تا امروز ، روزهای مثبت حرفی نمیزنه ، منفی ها میاد و تیکه میندازه ، خوب که چی ؟
یا مثلا میگن آموزش ارزش نداره ...
اینارو مخاطب میخونه و فکر میکنه با یک نظر علمی یا نظر یک شخص با تجربه طرفه و حرفش درسته
بر اساس اون عمل میکنه

این صحبت ها لازمه
تاپیک همش که نباید گل و بلبل باشه و به همدیگه بگیم دمت گرم و ممنون و ...
شک و شبهه در مورد کلیت ماجرا ایجاد بشه ، باید پاسخ داده بشه
شک و شبه شخصی رو من جواب نمیدم ولی مرتبط با بازار رو باید جواب داد

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
پسر جون
قربونت برم من
شاخص دو میلیونی اگه چشمای عسلیتو باز میکردی ، بارها و بارها گفتم بازار به شدت حباب داره و سهام حبابی رو بفروشید ;)
حالا اگه شما ادعایی بر خلاف این داری و فکر میکنی باعث ضرر کسی شدم ، نوش جونم :p
تا چشم اون کسی که ندیده چقدر هشدار دادم ، در بیاد :devilish:

تو بازار میمونم و سود میکنم تا چشم هرکسی که باهام مشکل داره در بیاد :devilish:
مثل عثاتید هم پیج و کانال و ... ندارم ، تا اونایی که فکر میکنن دارم و پول بقیه رو به باد میدم ، چشماشون دراد :p
شما تنها کاری که بلدی بکنی اینه که بیانیه های نیم صفحه ای بنویسی و شکلکای مسخره ی خودتو بزاری وگرنه نه سواد مالی داری نه سواد بورسی و هیچ درکی از بازار سرمایه نداری

صحبت های شما هم همیشه دو پهلو بوده جوری که نه سیخ بسوزه نه کباب جو بازار هر طوری باشه روی همون موج حرکت میکنی هزار بار شده که خود شما اومدی گفتی بقیه باید دید بلند مدت داشته باشن در صورتی که هرکس دید بلند مدت داشته و مطمئنا هر کس طبق صحبت های شما رفته جلو ضرر کرده مطمئنن خودتم توی ضرر شدیدی هستی و در این مدت عقده ای شدی و از کمبود توجه رنج میبری :D

شمایی که سود و ضرر بقیه برات مهم نیس و میگی اگه کسی از صحبت های شما ضرر کرد نوش جونت مطمئنن ارزشی برای دارایی و سود و زیان بقیه افراد قائل نیستی و نیازی هم نیس به عنوان یک متخصص بازار سرمایه:ROFLMAO:بیای هزار خط اینجا تایپ کنی و بقیه رو گمراه کنی که با طناب شما توی چاه بیفتن بهتره شما این وقتو پای تحلیلات بزاری و بیشتر مار وحیوونای دیگه نقاشی کنی تا بیشتر از این خودت ضرر نکنی:p

شما تو این بازار چه سود کنی چه ضرر کنی برای هیچکس مهم نیس هر چند مطمئنن پرتفوتون پر از ضرره و به این راحتی ها قابل جبران نیس چشم هیچکس هم در نمیاد جز چشم خودت که باید هر روز بلند شی و به ضررات نگاه کنی و به فکر راه چاره ای برای جبران ضررات باشی:p با ادعا الکی کردن و غرور بیجا کسی به جایی نرسیده💩

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
شما تنها کاری که بلدی بکنی اینه که بیانیه های نیم صفحه ای بنویسی و شکلکای مسخره ی خودتو بزاری وگرنه نه سواد مالی داری نه سواد بورسی و هیچ درکی از بازار سرمایه نداری

صحبت های شما هم همیشه دو پهلو بوده جوری که نه سیخ بسوزه نه کباب جو بازار هر طوری باشه روی همون موج حرکت میکنی هزار بار شده که خود شما اومدی گفتی بقیه باید دید بلند مدت داشته باشن در صورتی که هرکس دید بلند مدت داشته و مطمئنا هر کس طبق صحبت های شما رفته جلو ضرر کرده مطمئنن خودتم توی ضرر شدیدی هستی و در این مدت عقده ای شدی و از کمبود توجه رنج میبری :D

شمایی که سود و ضرر بقیه برات مهم نیس و میگی اگه کسی از صحبت های شما ضرر کرد نوش جونت مطمئنن ارزشی برای دارایی و سود و زیان بقیه افراد قائل نیستی و نیازی هم نیس به عنوان یک متخصص بازار سرمایه:ROFLMAO:بیای هزار خط اینجا تایپ کنی و بقیه رو گمراه کنی که با طناب شما توی چاه بیفتن بهتره شما این وقتو پای تحلیلات بزاری و بیشتر مار وحیوونای دیگه نقاشی کنی تا بیشتر از این خودت ضرر نکنی:p

شما تو این بازار چه سود کنی چه ضرر کنی برای هیچکس مهم نیس هر چند مطمئنن پرتفوتون پر از ضرره و به این راحتی ها قابل جبران نیس چشم هیچکس هم در نمیاد جز چشم خودت که باید هر روز بلند شی و به ضررات نگاه کنی و به فکر راه چاره ای برای جبران ضررات باشی:p با ادعا الکی کردن و غرور بیجا کسی به جایی نرسیده💩

لایک برای متن کالر شده.

با احترام و تشکر

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729

گل پسر
نمیدونم واقعا دنبال چی هستی :rolleyes:
ولی من اینجا نه دنبال توجه هستم . از توجه بقیه 1 ریال توی جیب من نمیاد که از بی توجهی قطع بشه
شما تو این بازار چه سود کنی چه ضرر کنی برای هیچکس مهم نیس
دنبال این نیستم سودم رو به کسی اثابت بکنم اما نمیدونم چرا اینقدر برای شما مهمه که اثبات بکنی من ضرر کردم o_O
آره من کل سرمایم رو از سال 1399 تا امروز از دست دادم و بدبخت شدم :rolleyes:
لذت بردی ؟ :p
باور کن با اثبات سود بردنم ، هیچ کسی اینجا به من پولی نمیده که بخوام انرژی بزارم :cry:

اگه عقده هات توی دنیای واقعی اینطوری خالی میشه ، باشه خالیش بکن . خیالت راحت باشه برای من مهم نیست . ولی شما با اینهمه خشم و عصبانیت و اعتراض هزار جور مشکل روحی و جسمی برات درست میشه :rolleyes:

از پارسال هم که چندتا نخاله زر مفت اینجا زدن ، بیخیال فعالیت جدی توی این تاپیک شدم و از اون تاریخ به بعد دیگه بیانه های نیم صفحه ای منتشر نکردم ولی اگه بخوام میکنم تا چشات دراد :p اینم نقل قول پایان فعالیت جدیم توی این تاپیک :p :
اما در مورد ادامه فعالیت بنده که متاسفانه باعث سوزش بعضیا شده باید بگم که از این لحظه به بعد ، به خاطر ارزش وقتم و اینکه حوصله جواب دادن به هر کی که از راه میرسه رو ندارم ، بنده دیگه هیچ فعالیتی توی این تاپیک نخواهم کرد . نه حرفی میزنم ، نه تحلیلی میکنم و نه جواب پستی رو میدم

دوستان گلی که تا امروز باهم دیگه هم صحبت بودیم ، این مدت رو واقعا کنارتون لذت بردم
موفق و پیروز باشید
درضمن جواب تمامی سخنان گران بهای شما توی پست قبلیم موجوده . اینقدر تکرار بکن تا خوب متوجه بشی :devilish:
لایک برای متن کالر شده.

با احترام و تشکر
شمام که تکلیفت برای من مشخصه فقط حیف که نمیشه هر حرفی رو زد چون بر خلاف قوانینه :rolleyes:

هرکسی هم از من بدش میاد هم چشاش دراد هم .... :p

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
فقط حیف که نمیشه هر حرفی رو زد چون بر خلاف قوانینه :rolleyes:

متن کالر شده انقدر شما رو عصبانی کرده که میخوای حرف خلاف قوانین بزنی؟
ghatan.gif

این پیام رو هم میذارم که آف تاپیک نشه:

مهمترین مسئله در ارتباط با کاربر فعال بورس و بانکداری اینه که ایشون از اعتماد به نفس بالایی برخورداره همین.

در مورد بورس:

من دانش و اطلاعات قوی در مورد بورس ایران ندارم ولی چیزی که مشخص هست اینه که وقتی حقوقی سابیده به الک و در رفته، حماقت حقیقی اشتباه محض است. این بازار برای افراد ناوارد و طماع بسیار بسیار خطرناک هست ولی میشه ازش کسب درآمد کرد.

البته بازارهای بهتری هم در دنیا وجود داره که خود حاج دیوید در اون بازارها هم فعالیت داره ولی به شما نمیگه :دی

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
نه کلا با توجه به شناختی که از شما پیدا کردم به این نتیجه رسیدم :devilish:

اونلی گاد کن جاج می :p

تقریبا 6 ماهی هست فکر کنم که شدید پاچه منو میگیری :cry:

جلل خالق.

باورکن زندگیت و پیشرفتت خیلی مهم تر از گیر دادن به منه . برو بچسب به زندگیت ، اطلاعاتت بالاست ، بیشترش بکن ، با خانواده و دوستات وقت گذرونی بکن و شاد باش . واقعا چی از تیکه پرونی به من به دست میاری ؟:p

دقیقا درسته، همین حرف رو من مدت هاست که به شما میزنم، تنها مخالف ( ظاهری ) بازار اسمش را نبر.

قشنگ هم شخصیت پشت هر کاربری مشخصه که هرکدوم از یه جایی عقده دارن ! پیمان ، فیفا ، SRX ، mohammad، پسر خوب ، ashkan4030 ، محسن ، گورباچف ، 3power ، امیر روح که بن شد ، گیمز ورد ، گلوبال ، h3sam ، جیبیلی بیبیلی ، پرفکت 2019 ، signore !
کل لیست بلاکی من همینان . 15 نفر که فرقی نمیکنه توی پاتوق پست بدم یا بخش اقتصادی ! در هر صورت یه چی میگن :p

آخی، فقط 15 تا؟

کلا 10 نفر فعال در پی تی بیشتر نداریم :دی

ولی خداییش من از شما اصلا انتظار نداشتم و ندارم . هم موفقی توی زندگیت هم دانشت خوبه هم قدیمی هستی و ...
اصلا با اون لیست 15 نفره قابل مقایسه نیستی ...
واقعا یکسری رفتارها از سمت شما زشته . من از کاربری مثل پیمان یا فیفا و ... واقعا انتظار بیشتری ندارم و دقیقا میدونم چه تیپ شخصیتی دارن .

من شدم آدم بده؟ چونکه میگم به حرفی که خودت میزنی اعتقاد داشته باش، اینکه میگم تا زمانی که طرفدار بورس ایرانی خنده دار هست از کریپتو بد بگی، اینکه میگم اگر راه و روشت درست بود الان نیازی نبود 15 نفر رو بلاک کنی؟

اوایل فعالیتت هم یادت بیاد که چطوری اتک های 3 ستاره میزدی خخخخ

تا مدیر بخش من رو بن نکرده من فرار کنم.

با تشکر

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
اونلی گاد کن جاج می :p

جلل خالق.

دقیقا درسته، همین حرف رو من مدت هاست که به شما میزنم، تنها مخالف ( ظاهری ) بازار اسمش را نبر.

آخی، فقط 15 تا؟

کلا 10 نفر فعال در پی تی بیشتر نداریم :دی

من شدم آدم بده؟ چونکه میگم به حرفی که خودت میزنی اعتقاد داشته باش، اینکه میگم تا زمانی که طرفدار بورس ایرانی خنده دار هست از کریپتو بد بگی، اینکه میگم اگر راه و روشت درست بود الان نیازی نبود 15 نفر رو بلاک کنی؟

اوایل فعالیتت هم یادت بیاد که چطوری اتک های 3 ستاره میزدی خخخخ

تا مدیر بخش من رو بن نکرده من فرار کنم.

با تشکر
توی پست های قبلی جواب سوالات غیر شخصی هست
شخصی رو هم کلا جواب نمیدم چون نه وقتش رو دارم نه حوصلش رو و اینکه تاپیک هم منحرف میشه :p

• Like
Reactions: hsn

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
گل پسر
نمیدونم واقعا دنبال چی هستی :rolleyes:
ولی من اینجا نه دنبال توجه هستم . از توجه بقیه 1 ریال توی جیب من نمیاد که از بی توجهی قطع بشه

دنبال این نیستم سودم رو به کسی اثابت بکنم اما نمیدونم چرا اینقدر برای شما مهمه که اثبات بکنی من ضرر کردم o_O
آره من کل سرمایم رو از سال 1399 تا امروز از دست دادم و بدبخت شدم :rolleyes:
لذت بردی ؟ :p
باور کن با اثبات سود بردنم ، هیچ کسی اینجا به من پولی نمیده که بخوام انرژی بزارم :cry:

اگه عقده هات توی دنیای واقعی اینطوری خالی میشه ، باشه خالیش بکن . خیالت راحت باشه برای من مهم نیست . ولی شما با اینهمه خشم و عصبانیت و اعتراض هزار جور مشکل روحی و جسمی برات درست میشه :rolleyes:

از پارسال هم که چندتا نخاله زر مفت اینجا زدن ، بیخیال فعالیت جدی توی این تاپیک شدم و از اون تاریخ به بعد دیگه بیانه های نیم صفحه ای منتشر نکردم ولی اگه بخوام میکنم تا چشات دراد :p اینم نقل قول پایان فعالیت جدیم توی این تاپیک :p :

درضمن جواب تمامی سخنان گران بهای شما توی پست قبلیم موجوده . اینقدر تکرار بکن تا خوب متوجه بشی :devilish:

شمام که تکلیفت برای من مشخصه فقط حیف که نمیشه هر حرفی رو زد چون بر خلاف قوانینه :rolleyes:

هرکسی هم از من بدش میاد هم چشاش دراد هم .... :p
دوست گرامی کاربر کاپتیو و کاربر اشکان راست میگن----با توجه به حرف های دو سال پیشتون که خودتون که میگفتین رقمی که تو بورس گزاشتین از 6 و 7 میلیارد بیشتره یا همین حدود دقیقا یادم نیست و با توجه به اینکه اصرار شدید به دید بلند مدت در سرمایه گذاری در بورس داشتین و با توجه به وضعیت وخیم بازار در این دو سال که دزدان مدینه هرچی ملت پول گذاشته بودن تو بورس رو بردنوووهمه ی این عوامل رو که کنار هم بزاریم عقل سلیم میگه که اون تضرری مالی که شما در بورس کردید از همه ی ما بیشتره و شاید رقمی در حدود 5 تا 6 میلیارد از 7 میلیاردتون بشه!!!
اگه این سرمایتون دست من بود من همون موقع سریع زمین و آپارتمان و ملک میگرفتم به جای سرمایه گذاری در بازار دزدان مدینه!دنیا همینه دیگه!بعضی موقع ها آموزش ها برعکس جواب میده و انسان رو نابود و زمین گیر میکنه!

!تمام آمار و ارقام هم میگه که تو این دو سال هرکی با آموزش و تحلیل رفت جلو سرمایه بیشتری رو از دست داد چون بازار اصلا تحلیلی جلو نرفت تو این دوسال------به عنوان نمونه خود من فقط یدونه سهم خریدم غنوش و تک سهم شدم و در مدت بسیار کوتاهی با مثبت 5 که هر روز میشد تا 400 درصد یکسره سود گرفتم ازش بدون تخصص و یا بعدش کدما خریدم و 287 درصد با تک سهم شدنم در مرحله ی بعد غنوش ازش سود گرفتم و باز بدون تخصص!!!!!

البته امیدوارم وضعیت بازار خوب بشه و این تضرر شدید شما هم تا حدودی جبران بشه..اما این فکر که مثلا 3 میلیاردتون برگرده دیگه بیشتر شبیه خواب و خیاله تا واقعیت با این وضعیتی که تو بورس می بینم حالا حالاها خبری نیست و سال ها طول میکشه!
در این دوسال تقریبا میشه گفت هرکسی بدون آموزش رفت جلو خوشبخت تر از افرادی بودند که با آموزش رفتند جلو.

حالا بماند که باعث شدید خیلیا ضرر کنند که اونو دیگه باید خودتون بهشون پاسخگو باشید از بس بهشون گفتین دید بلند مدت داشته باشند.

توکلتون به خدا باشه-پول همه چیز نیست-ایشالا درست میشه-مراقب سلامتیتون باشید.

images.jpgشما بخند!

Last edited:

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
کسایی که مفید کارت دارن از امروز بخش مفید کارت به پنل کاربری ایزی تریدر اضافه شد
تا اینطوری تو سریع ترین زمان ممکن وجه به حسابشون واریز بشه

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
دوست گرامی کاربر کاپتیو و کاربر اشکان راست میگن----با توجه به حرف های دو سال پیشتون که خودتون که میگفتین رقمی که تو بورس گزاشتین از 6 و 7 میلیارد بیشتره یا همین حدود دقیقا یادم نیست و با توجه به اینکه اصرار شدید به دید بلند مدت در سرمایه گذاری در بورس داشتین و با توجه به وضعیت وخیم بازار در این دو سال که دزدان مدینه هرچی ملت پول گذاشته بودن تو بورس رو بردنوووهمه ی این عوامل رو که کنار هم بزاریم عقل سلیم میگه که اون تضرری مالی که شما در بورس کردید از همه ی ما بیشتره و شاید رقمی در حدود 5 تا 6 میلیارد از 7 میلیاردتون بشه!!!
اگه این سرمایتون دست من بود من همون موقع سریع زمین و آپارتمان و ملک میگرفتم به جای سرمایه گذاری در بازار دزدان مدینه!دنیا همینه دیگه!بعضی موقع ها آموزش ها برعکس جواب میده و انسان رو نابود و زمین گیر میکنه!

!تمام آمار و ارقام هم میگه که تو این دو سال هرکی با آموزش و تحلیل رفت جلو سرمایه بیشتری رو از دست داد چون بازار اصلا تحلیلی جلو نرفت تو این دوسال------به عنوان نمونه خود من فقط یدونه سهم خریدم غنوش و تک سهم شدم و در مدت بسیار کوتاهی با مثبت 5 که هر روز میشد تا 400 درصد یکسره سود گرفتم ازش بدون تخصص و یا بعدش کدما خریدم و 287 درصد با تک سهم شدنم در مرحله ی بعد غنوش ازش سود گرفتم و باز بدون تخصص!!!!!

البته امیدوارم وضعیت بازار خوب بشه و این تضرر شدید شما هم تا حدودی جبران بشه..اما این فکر که مثلا 3 میلیاردتون برگرده دیگه بیشتر شبیه خواب و خیاله تا واقعیت با این وضعیتی که تو بورس می بینم حالا حالاها خبری نیست و سال ها طول میکشه!
در این دوسال تقریبا میشه گفت هرکسی بدون آموزش رفت جلو خوشبخت تر از افرادی بودند که با آموزش رفتند جلو.

حالا بماند که باعث شدید خیلیا ضرر کنند که اونو دیگه باید خودتون بهشون پاسخگو باشید از بس بهشون گفتین دید بلند مدت داشته باشند.

مشاهده پیوست 1301785شما بخند!
احساس میکنم با این صحبت میکنم : ( قل مراد )
https://static.cdn.asset.aparat.com/avt/26265344-7524-b__5443.jpg

• Like

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

مشاهده پیوست 1301785شما بخند!
این دیوید اون زمان میگفت نخرید حباب داره نمی ارزه من یادمه هر روز همینو میگفت.

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
بنظر یک موج صعودی باید داشته باشیم با توجه به مقداری کاهش سود بانکی .

• Like

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
کسایی که مفید کارت دارن از امروز بخش مفید کارت به پنل کاربری ایزی تریدر اضافه شد
مفید کارت باید درخواست بدیم ؟ غیر حضوری هم میشه گرفتش؟

• Like

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
سلام. شما خودت این قابلیت برات اضافه شده؟ من که چیزی برام نیومده تو ایزی تریدر....تنظیمات خاصی داره؟

------------------
---------------
ادیت: الان نسخه جدید اومد و اپدیت شد...تو بخش پروفایل یه قسمت به اسم مفید کارت اضافه شده و خیلی هم عالی

Last edited:

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
مفید کارت باید درخواست بدیم ؟ غیر حضوری هم میشه گرفتش؟
غیر حضوری که هستش
از طریق اپ مفید
باید درخواست ثبت کنید
دوستمون تو پست بالایی ادرس و روش کار گذاشته

بالا