برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع حسابداری

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
سلام
میشه منو راهنمایی کنین که اموزش نرم افزار همکاران سیستم رو از کجا با قیمت خوب میشه تهیه کرد؟ به صورت dvd اگه ادرس بدین ممنون میشم اگه هم هر کس خودش داره هزینه رو پ خ کنه توی تهران باشه حضوری میام میگیرم
آموزش ویدیویی که وجود نداره . کلا کمتر نرم افزاری هست که آموزش ویدویی داشته باشه . ولی اگه منظورت فایل پی دی اف راهنما هست ، من دارم .

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
سلام. جایی نیرو خواستن بگید .
حسابدار و کمک حسابرس .
دو سال سابقه پشتیبان نرم افزار حسابداری

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
با سلام دوستان
بنده ترم وهار حسابداری هستم
دوره اموزشی نرم افزار سپیدار گذروندم
icdlو اینا رم بلدم
میخوام برم یک شرکتی برای کار آموزی که کار حسابداری رو به نحو احسن یاد بگیرم ولی نمیدونم که سیستم کاریشون چطوره و مسلما هر شرکتی با دیگه فرق داره
خواستم ببینم بنظر شما از کجا شروع کنم؟
شرگت گاز وبرقو..اینا یا شرکت های خصوصی ؟
البته شرکت خصوصی ممکنه قبولم نکنن چون شهرمون ایلام هست وزیاد شرکت مرکت نداریم
ممنون میشم راهنمایی کنید

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
درود بر همه
عجب تایپک خلوت و بی باز دیدی :(
امیدوارم که دوستانی پیدا بشن که بتونن من رو کمک و راهنمایی کنن

دوستان من یه فعالیت اقتصادی کوچیک انجام می دم . این فعالیت چن سالی هست که در حال انجام ش هستم

به خاطر شخصی بودن زیاد هم حساب و کتاب درش انجام نشده و خیلی بی نظم و درهم برهم هست

دوست دارم یه نظم و روال خوبی براش انجام بدم

دنبال یه نرم افزار حسابداری هستم که خودم بتونم باهاش کار کنم

برای همین اومدم اینجا تا از دوستان کمک بگیرم و برای سوالات زیر جواب بگیرم

۱. با توجه به عدم آشنایی من با علم حسابداری برای کار درست و دقیق با نرم افزار نیاز به دانش مقدماتی هم دارم ؟ اگر دارم چه چیزی رو باید یاد بگیرم و چه منبعی پیشنهاد می دید؟

۲. برای انتخاب نرم افزار چه نکات و قابلیت هایی رو باید تاکید کنم روش ؟ اصلا این نرم افزار ها خیلی با هم فرق می کنن ؟

۳. چه نرم افزاری رو پیشنهاد می دید؟

برای انتخاب و بررسی و مشاوره و راه اندازی و آموزش های لازم شاید نیاز به کمک و مربی داشته باشم بنابر این اگه از دوستان کسی هست که توان انتقال آموزش های لازم (البته به شکل غیر حضوری ) تا راه اندازی کار رو داره لطفا به من شرایط و قیمت و... رو اعلام بفرمایید تا در صورت توافق از ایشون در این زمینه کمک بگیرم

• Like
Reactions: prn

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
سلام دوست عزيز، بسته به نوع كار و وسعت اون نرم افزار حسابداري مشخص ميشه. بله براي كار كردن بايد حد اقل با اصول و تعاريف پايه آشنا باشيد، من توصيه ميكنم كه به همين جهاد هاي دانش گاهي و يا اموزشگاه ها مراجعه كنيد و تو كلاساشون شركت كنيد..انشالله موفق باشي

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
وای چقدر ذوق مرگ شدم :general707::general707::general707:
چقدر زود یکی پیدا شد جواب داد:)
شروع خوبیه خدا رو شکر
......بسته به نوع كار و وسعت اون نرم افزار حسابداري مشخص ميشه۰۰۰۰۰۰۰
امکانش هست که بیشتر توضیح بدیدالبته بگم که وسعت کار کوچیکه طبیعتا
.......... بله براي كار كردن بايد حد اقل با اصول و تعاريف پايه آشنا باشيد، من توصيه ميكنم كه به همين جهاد هاي دانش گاهي و يا اموزشگاه ها مراجعه كنيد و تو كلاساشون شركت كنيد..انشالله موفق باشي
متاسفانه امکان شرکت در کلاس حضوری رو ندارم . بنا بر این برای این اصول و تعاریف چه منبعی رو پیشنهاد می کنید؟

• Like

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
ببينيد برنامه هاي حسابداري بر اساس نوع و وسعت و يا حتي سفارش مشتري طراحي ميشن، مثلا برنامه يك شركت پيمانكاري با يك فروش نده مواد فرق داره والبته صاحبكار هم ميتونه بر اساس نياز خودش يك برنامه رو انتخاب كنه، پيشنهاد ميدم به سايت همكاران سيستم مراجعه كنيد اونجا اطلاعات خوبي گيرتون مياد ميتونيد هم باهاشون براي مشاوره تماس بگيريد، شما ميتونيد كتب دانشگاهي رو مطالعه كنيد، خودم دانشجو پيامنور هستم كتا اصول حسابداري 1 رو مختصر بخونيد خيلي مفيده، ا

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
ببينيد برنامه هاي حسابداري بر اساس نوع و وسعت و يا حتي سفارش مشتري طراحي ميشن، مثلا برنامه يك شركت پيمانكاري با يك فروش نده مواد فرق داره والبته صاحبكار هم ميتونه بر اساس نياز خودش يك برنامه رو انتخاب كنه، پيشنهاد ميدم به سايت همكاران سيستم مراجعه كنيد اونجا اطلاعات خوبي گيرتون مياد ميتونيد هم باهاشون براي مشاوره تماس بگيريد، شما ميتونيد كتب دانشگاهي رو مطالعه كنيد، خودم دانشجو پيامنور هستم كتا اصول حسابداري 1 رو مختصر بخونيد خيلي مفيده، ا
پیشنهاد شما همکاران سیستم هست ؟

• Like

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
بله ولي برنامه هاي زيادي هست بسته به شما داره ميتونيد تحقيق كنيد
منم دارم تحقیق می کنم
منتها منبع مستقلی که بتونه نرم افزار های مختلف رو مقایسه و بررسی کنه پیدا نکردم برای همین اومدم تا از تجربه دوستان برای تحقیقاتم استفاده کنم
شما منبع مستقلی برای تحقیق می شناسید؟

• Like

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
منم دارم تحقیق می کنم
منتها منبع مستقلی که بتونه نرم افزار های مختلف رو مقایسه و بررسی کنه پیدا نکردم برای همین اومدم تا از تجربه دوستان برای تحقیقاتم استفاده کنم
شما منبع مستقلی برای تحقیق می شناسید؟
نه والا منم همونطور ك گفتم دانشجو ام و زياد تجربه ندارم، نهايت كمكي بتونم كرده باشم چند تا كتاب تقديمتون كنم، ا گه ايلام يا نزديك هستين تابرا تونبفرستم

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
نه والا منم همونطور ك گفتم دانشجو ام و زياد تجربه ندارم، نهايت كمكي بتونم كرده باشم چند تا كتاب تقديمتون كنم، ا گه ايلام يا نزديك هستين تابرا تونبفرستم
خیلی با معرفتی داداش همینقدر که وقت گذاشتید و پاسخ دادید منت رو سرما گذاشتین

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
درود بر همه
عجب تایپک خلوت و بی باز دیدی :(
امیدوارم که دوستانی پیدا بشن که بتونن من رو کمک و راهنمایی کنن

دوستان من یه فعالیت اقتصادی کوچیک انجام می دم . این فعالیت چن سالی هست که در حال انجام ش هستم

به خاطر شخصی بودن زیاد هم حساب و کتاب درش انجام نشده و خیلی بی نظم و درهم برهم هست

دوست دارم یه نظم و روال خوبی براش انجام بدم

دنبال یه نرم افزار حسابداری هستم که خودم بتونم باهاش کار کنم

برای همین اومدم اینجا تا از دوستان کمک بگیرم و برای سوالات زیر جواب بگیرم

۱. با توجه به عدم آشنایی من با علم حسابداری برای کار درست و دقیق با نرم افزار نیاز به دانش مقدماتی هم دارم ؟ اگر دارم چه چیزی رو باید یاد بگیرم و چه منبعی پیشنهاد می دید؟

۲. برای انتخاب نرم افزار چه نکات و قابلیت هایی رو باید تاکید کنم روش ؟ اصلا این نرم افزار ها خیلی با هم فرق می کنن ؟

۳. چه نرم افزاری رو پیشنهاد می دید؟

برای انتخاب و بررسی و مشاوره و راه اندازی و آموزش های لازم شاید نیاز به کمک و مربی داشته باشم بنابر این اگه از دوستان کسی هست که توان انتقال آموزش های لازم (البته به شکل غیر حضوری ) تا راه اندازی کار رو داره لطفا به من شرایط و قیمت و... رو اعلام بفرمایید تا در صورت توافق از ایشون در این زمینه کمک بگیرم
کارتون چیه ؟
حجم کارتون چقدره (گردش مالی)؟
دو دفتره اید ؟
چنتا شریک هستید ؟
کلا نرم افزار حسابداری نیاز به دانش مالی داره مگر نرم افزاری مثل هلو !
اکسل و اکسس در چه حده ؟
تا چه حد گزارش گری به کارتون میاد ؟منظور امار بدهی و دارای و اینا نیستا مثلا گزارشی با 5-6 متغییر بلکه بیشتر ؟
جزیره ای میخواد (مالی -چک-حقوق دستمزد-انبار)یا فقط مالی میخوایید ؟

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
درود دوست عزیز
ممنون که به تایپیک سر زدید و پیگیر شدید
ب سوالاتتون با رنگ قرمز جواب دادم
کارتون چیه ؟
یه شرکت کوچیک خدماتی
حجم کارتون چقدره (گردش مالی)؟
تعداد مشتریهامون در سال زیاد نیست 50الی 100 تا
دو دفتره اید ؟
نمی دونم منظورتون چیه
چنتا شریک هستید ؟
دو تا
کلا نرم افزار حسابداری نیاز به دانش مالی داره مگر نرم افزاری مثل هلو !
خب اگه با یکی دو تا کتاب بش دانش مورد نیاز برای راه انداختن کارم رو بدست بیارم خب سعی می کنم اونو به دست بیارم
اکسل و اکسس در چه حده ؟
هیچی
تا چه حد گزارش گری به کارتون میاد ؟منظور امار بدهی و دارای و اینا نیستا مثلا گزارشی با 5-6 متغییر بلکه بیشتر ؟
یه مقدار وضیج می دید متوجه نشدم
جزیره ای میخواد (مالی -چک-حقوق دستمزد-انبار)یا فقط مالی میخوایید ؟
همچنین در مورد جزیره ای بودناطلاعی ندارم

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
درود دوست عزیز
ممنون که به تایپیک سر زدید و پیگیر شدید
ب سوالاتتون با رنگ قرمز جواب دادم
شرکت کوچیک خدماتی نیازی به همکاران رافع یا نوسا یا ... دیگه نداره
همون یکی از کدهای هلو حالا با 2-3 تا کیت خاص کارتون راه میفته.که همه چی اتوماته هست و گزارش گیری شم درست حلقه تو حلقه نیست ولی خوبه شرایط میتونی بدی .
در اون حد نیستید که بخوایید دستمزد و انبار داشته باشید .
دو دفتره منظور اینه نرم افزار برای چی میخواید !مالیات یا حساب کتاب یا فاکتور زدن و سوری بازی
الان کتاب بخوام معرفی کنم همین مالی که بلدی قاطی میکنی !
اکسل بخون در حد ایف و سام ایف و پووایت تیبیل و اینا .......
کدهای هلو یه نیگاه کن ببین با نیازات میخونه.اگه نیازی دیدی که تو شرایطش نیست بگو

بالا