برگزیده های پرشین تولز

تبدیل فایلهای پی دی اف فارسی به ورد

kingnothing1985

Registered User
لایک‌ها
125
سلام دوستان
کسی اطلاع داره که چطور می شه فایلهای پی دی اف فارسی رو به ورد تبدیل کرد؟یا چطور می شه ویرایشش کرد؟
ممنون

jiiin

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
85
سلام دوستان
کسی اطلاع داره که چطور می شه فایلهای پی دی اف فارسی رو به ورد تبدیل کرد؟یا چطور می شه ویرایشش کرد؟
ممنون
بنده هم همین سوال و دارم تا حالا با چند تا برنامه امتحان کردم ولی متاسفانه جواب نگرفتم

pesari_az_net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من برنامه های زیادی رو امتحان کردم بهترین برنامه رو لینکش را گذاشتم ( بیشتر فایل های فارسی PDF رو درست تبدیل کرد )
توی تنظیمات برنامه Output Encondings رو بزارید روی UTF-8 اگه نشد روی Latin1 اگه بازم نشد دیگه راهی نداره جز OCR فارسی

لینک دانلود : http://www.buy-charge.com/wp-content/uploads/2013/02/pdf.zip

رمز فایل : www.buy-charge.com

سریال برنامه : یکی از سریال های زیر
کد:
s/n: 18719E313%77X7567
s/n: 27739E876%48X392
s/n: 45439E328%52X338
s/n: 45127E699%17X274

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
با adobe acrobat 8.0 pro میشه براحتی ادیت کرد.اینکه میگم ورژن 8 بخاطر اینه که از ورژنهای جدیدتر کمی سبکتره و الا ورژن pro 8.0 به بالا راحت جواب میده

raissi1336

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده هم همین سوال و دارم تا حالا با چند تا برنامه امتحان کردم ولی متاسفانه جواب نگرفتم
با عرض معذرت از زحمتکشان و آگاهان / امروزه مد شده است دروغ گفتن . نه تنها عار نیست بلکه نشانه تمئن و بلوغ فکری افراد است . من بیش از چند سال است برنامه های مختلفی داونلود می کنم تا فایل های pdf را یه word office از نوع doc یا docx تبدیل کنم همیشه ناکتم مانده ام . به اینترمت نگاه می کنم همه مدعی هستند که برمامه ای که معرفی کرده اند کامل و بهترین است. اما چشم روز بد نبیند . تمها همه تبلیغات است . اگر جوابی وجود ندارد ذکر کنید در فارسی چنین امکانی وجود ندارد . یک جمله بی تعارف و راحت شدن همه . بهتر از صداقت چیزی وجود ندارد.

galaxynote

Registered User
لایک‌ها
32
با عرض معذرت از زحمتکشان و آگاهان / امروزه مد شده است دروغ گفتن . نه تنها عار نیست بلکه نشانه تمئن و بلوغ فکری افراد است . من بیش از چند سال است برنامه های مختلفی داونلود می کنم تا فایل های pdf را یه word office از نوع doc یا docx تبدیل کنم همیشه ناکتم مانده ام . به اینترمت نگاه می کنم همه مدعی هستند که برمامه ای که معرفی کرده اند کامل و بهترین است. اما چشم روز بد نبیند . تمها همه تبلیغات است . اگر جوابی وجود ندارد ذکر کنید در فارسی چنین امکانی وجود ندارد . یک جمله بی تعارف و راحت شدن همه . بهتر از صداقت چیزی وجود ندارد.
کاملا موافقم- تبدیل پی دی اف به ورد به زبان فارسی امکان پذیر هست اما به زبان ناخوانا!!!

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
کاملا موافقم- تبدیل پی دی اف به ورد به زبان فارسی امکان پذیر هست اما به زبان ناخوانا!!!
دقیقا اینطوره که هیچ برنامه ای وجود نداره که زبان فارسی را صد در صد ساپورت کنه البته یه برنامه هست بنام pdf grabber که اینکار را انجام میده اما نکته اینجاست که اگر تعداد صفحات کم باشه بدون دردسر انجام میده اما اگر تعداد صفحات بیشتر باشه بهم ریختگی داره. ولی از سایر نرم افزار های موجود بهتره.

hamed_eshg

Registered User
لایک‌ها
296

mahmoodrahsepar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام وقت بخیر
به رغم پرداخت هزینه هیچ کدی برای اینجانب ارسال نگردید ممنون اگر پیگیری بفرمایید

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
جدیدترین راهی که الان بلدم و امکانش هست اینه که اگه تعداد صفحات کمه از تکد تک صفحات عکس بگیرید و با برنامه موبایل تبدیل عکس به نوشته به فایل ورد تبدیل کنید
زمانبر هست ولی از تایپ راحت تره

بالا