برگزیده های پرشین تولز

تغییر CMS و مشکلات وبمستر گوگل

hezarpishe.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
باعرض سلام
بنده قبلا از سیستم مدیریت محتوای جوملا استفاده میکردم ، حال سایتم رو با asp.net طراحی کرده ام . سوال من اینجاست که هیچ راهکاری برای تغییر ساختار سایت وجود نداره که بعد از آپلود سایت جدید خطاهای وبمستر گوگل نشان داده نشود و پیج رنک سایت بدلیل تغییر صفحات و مسیرهای سایت پایین نیاد؟
لطفا اساتید در این مورد بخصوص راهنمایی کنند .
باتشکر و سپاس

mahsa mohammad pour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
با سلام
تا جایی که من می دونم اگر لینک های مطالب قبلیتون و آدرس آپی هاست یا سرورتون تغییر نکنه مشکلی برای رنک سایت پیش نمیاد،برای گوگل وبمستر هم کد دریافتی را در روت هاستتون آپلود کنید و یا از پنل تنظیمات گوگل وبمستر بر روی سایتی که ثبت کردید کلیک کنید و و در بخش تنظیمات کد را دوباره دریافت و در روت هاستتون آپلود کنید،خطاها برطرف میشه
برای راهنمایی بیشتر به یکی از انجمن های جوملا مراجعه کنید
موفق باشید

SEO Artist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
باعرض سلام
بنده قبلا از سیستم مدیریت محتوای جوملا استفاده میکردم ، حال سایتم رو با asp.net طراحی کرده ام . سوال من اینجاست که هیچ راهکاری برای تغییر ساختار سایت وجود نداره که بعد از آپلود سایت جدید خطاهای وبمستر گوگل نشان داده نشود و پیج رنک سایت بدلیل تغییر صفحات و مسیرهای سایت پایین نیاد؟
لطفا اساتید در این مورد بخصوص راهنمایی کنند .
باتشکر و سپاس
درود

اگه شما صفحات سایت قدیمی رو ریدیرکت (انتقال) دائم ۳۰۱ به صفحات جدید کنید، گوگل خودش تشخیص می ده و مشکلی هم برای رنک سایتتون پیش نمی آد.

skate

Registered User
لایک‌ها
143
با سلام
دوست عزیز شما از برنامه نویس aspx تون بخواهید که ساختار لینکهای جوملا رو داخل برنامه جدیدتون پیاده کنه.

omid 47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
ما اینکار رو روی سایت خودمون انجام دادیم. بدین نحو که هرآدرسی توی آدرس بار زده بهش یک صفحه باز میشه با یه سری مطلب غیر تکراری.

بالا