برگزیده های پرشین تولز

تقویم شمسی پیشرفته روي موبایل

800908

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نام نرم افزار: MiniSarRasid 1.0

ويژگيهاي نرم افزار:

• داراي محیط کاملاً فارسی و استفاده آسان
  • قابل استفاده جهت ثبت قرار ملاقات ها، یادآوری ها، برنامه روزانه و برنامه هفتگی
  • گزارشگیری دقیق و پیشرفته از اطلاعات
  • دسترسي با رمز عبور بمنظور امنیت اطلاعات
  • امکان انتقال اطلاعات از یک گوشی به گوشی دیگر از طریق بلوتوث
  • امکان ارسال گزارشات از طریق SMS به دیگران

لينك دانلود: www.qeshmonline.com/minisarrasid.jar
:)
لينك راهنماي نرم افزار: www.qeshmonline.com/mobile/ms_manual.php

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
نام نرم افزار: MiniSarRasid 1.0

ويژگيهاي نرم افزار:

• داراي محیط کاملاً فارسی و استفاده آسان
  • قابل استفاده جهت ثبت قرار ملاقات ها، یادآوری ها، برنامه روزانه و برنامه هفتگی
  • گزارشگیری دقیق و پیشرفته از اطلاعات
  • دسترسي با رمز عبور بمنظور امنیت اطلاعات
  • امکان انتقال اطلاعات از یک گوشی به گوشی دیگر از طریق بلوتوث
  • امکان ارسال گزارشات از طریق SMS به دیگران

لينك دانلود: www.qeshmonline.com/minisarrasid.jar
لينك راهنماي نرم افزار: www.qeshmonline.com/mobile/ms_manual.php

نویسنده این برنامه یه نرم افزار جاوا درست کرده براش کد فعال سازی درست کرده. !! دوهزارتومن هزینش هست :D

اینو به یه شرکت کرک مثه BinPDA بدیم خجالت می کشه که بخواد کرکش کنه !

پارسال یه برنامه مشابه این توسط یه بنده خدایی به اسم حامد عبدلله پور ساخته شده بود که هم روزهای تعطیل رو گویا نشون می داد و هم مناسبت ها رو.متاسفانه فقط برای 1386 بود و انشالله برای 1387 هم بیرون می ده.تازه برنامش هم مجانیه.به نظر من این برنامه در مقایسه با اون خیلی ضعیف تره.بدرد افرادی می خوره که گوشی جاوا داشته باشند و فقط بخوان از سیستم Calendar ش استفاده کنه.تازه برنامه در این زمینه به صورت مجانی و جاوا هم زیاد هست....

800908

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
ممنون از پاسخت.
1- اين برنامه داراي امكانات اضافه ميباشد كه تا مدت 15 روز فعال بوده و بعد از آن از كار مي افند.
2- تقويم اين برنامه تا ابد به كار خود ادامه ميدهد و رايگان است.
من نمي دانم ما ايراني ها چرا از توليد كنندگان نرم افزار حمايت نمي كنيم. اگر حمايت ميشد ما اكنون همچون هند شركتهاي بزرگ نرم افزاري داشتيم و از صادركنندگان بزرگ نرم افزار بوديم.
با تشكر

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
2- تقويم اين برنامه تا ابد به كار خود ادامه ميدهد و رايگان است.
من نمي دانم ما ايراني ها چرا از توليد كنندگان نرم افزار حمايت نمي كنيم. اگر حمايت ميشد ما اكنون همچون هند شركتهاي بزرگ نرم افزاري داشتيم و از صادركنندگان بزرگ نرم افزار بوديم.
با تشكر

من اصلا معنی این جمله رو نمی فهمم !! کدوم حمایت؟؟!!

شرکت BinPDA و .... این همه هکر و ... برای شما برنامه کرک می کنند واسه چی ؟؟ که برای یه برنامه از 10 دلار برای هزینه ریجستر شروع می شه به بالا , اون هزینه رو ندی...بعد شما حرف از حمایت می زنی؟خودت حاضر هستی 30 هزارتومن برای رجیستر یه برنامه بدی؟یا می ری باهاش یه هندزفری بلوتوث می خری؟:rolleyes:

جالبه ما خودمون انتظار اینو داریم که برنامه هایی رو که نصب می کنم کاملا Free باشن اما این اجازه رو به خودمون نمی دیم که رایگان برای مملکت خودمون کار کنیم و اگر یه برنامه ساده جاوا رو می خواییم بنویسیم حرف از پول نزدیم !

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
ايول دمت گرم.
biggrinsmiley.gif

800908

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
1- حرف شما را تا حدی قبول دارم.
2- ما باید بین نرم افزرهای داخلی و خارجی فرق بذاریم. اولا نرم افزارهای داخلی بسیار ارزان تر از خارجی است و متناسب با قدرت خرید ماست. دوما اگر ما حقوق تولید کنندگام اخلی را رعایت نکنیم آیا واقعا شرکتی حاضر میشود روی تولید نرم افزارهای داخلی سرمایه گذاری کند.
3- فیلم های خوب همچون سنتوری را در نظر بگیرید ببینید با یخش سی دی آن چه ضرری متحمل میشوند. آیا کسی در چنین فضایی جرات تولید فیلم دارد؟
با امید فرهنگ سازی برای حفظ حقوق مالکیت های معنوی :):)

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
با سلام
1- حرف شما را تا حدی قبول دارم.
2- ما باید بین نرم افزرهای داخلی و خارجی فرق بذاریم. اولا نرم افزارهای داخلی بسیار ارزان تر از خارجی است و متناسب با قدرت خرید ماست. دوما اگر ما حقوق تولید کنندگام اخلی را رعایت نکنیم آیا واقعا شرکتی حاضر میشود روی تولید نرم افزارهای داخلی سرمایه گذاری کند.

چه فرقی؟چون تورم با تورم کشورهای دیگه فرق می کنه؟چون اونجا یه نرم افزار حداقل 50 دلار پولشه؟مگه تاحالا شما نرم افزار خریدی 50 دلار؟همیشه از اینترنت دانلود کردی یا تو بازار در انواع مختلف سی دی با نام های مختلف نرم افزارت رو گرفتی.کرکش هم یا داخل همون سی دی بوده از سایت های کرک دانلود کرد.

اما تولید داخلی...

فلان شرکت یه نرم افزار رو ادیت می کنه (دقت داشته باشید که فقط ادیت می کنه) بعد پشت پک می زنه 7 هزارتومن !

مثال دیگه عرض می کنم

شرکت X که اسم نمی برم تولید کننده نرم افزار هست.تولید هر سی دی از نرم افزار که بده کارخونه براش تولید می کنند حدودا 350 تا 390 تومن در می یاد.همونو تو یه پک معمولی با هولوگرام بی معنی حداقل حداقل به مصرف کننده می خواد بده 2500 تومن یا 4500 تومن( بستگی به ارزش برنامه داره).حالا کلا استمبر و تولید سی دی در 2 هزار تیراژ 300 هزارتومن در می یاد براش !

مطمئن باشید همون شرکت داخلی به اندازه کافی پول می خوره روی پک هاش و حسابی حسابی حمایت می شه.اما مصرف کننده این چیزا رو نمی دونه و حاضره برای یه ویندوز 4500 تومن پول بده چون شرکت ** با اسم سی دی ارجینال نقره ای و یه هولوگرام بی معنی ضمانت ارجینال بودن سی دی کرده.....سی دی ارجینال ویندوز 300 دلار کجا و 4500 تومنی ایرانی کجا !!

3- فیلم های خوب همچون سنتوری را در نظر بگیرید ببینید با یخش سی دی آن چه ضرری متحمل میشوند. آیا کسی در چنین فضایی جرات تولید فیلم دارد؟
با امید فرهنگ سازی برای حفظ حقوق مالکیت های معنوی :):)

این بحثش هیچ گونه ربطی به این تاپیک نداره.این بحثش کپی رایت هست که چندین ماهه در ایران مسئله کپی رایت انجام شده.الان پشت شهرداری تهران رو ببینید ... همه رو دارند می گیرن.دیگه فروش خیابونی تعطیل شد.هر شرکت تولید کننده سی دی هم حتما باید مجوز کپی رایت بگیره در غیر اینصورت حق تولید نداره.

خارج از بحث نشیم

ایشون زحمتش رو کشیده و حق اینو هم داره که پول زحمتش رو بگیره.اما بهتر بود یه نرم افزار جاوا برای کامپیوتر درست می کرد که بیشتر ترقی کنه :)

یه مورد دیگه هم عرض کنم که یه بنده خدای دیگه هفته پیش تقویم 1387 رو به صورت جاوا بیرون داده که کاملا مجانی هست....در سایت های موبایل می تونید پیداش کنید

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
ببینم این نرم افزار روی همه گوشی ها میخونه؟مثلا n72...؟

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
ببینم این نرم افزار روی همه گوشی ها میخونه؟مثلا n72...؟
بله... هر گوشی که جاوا داشته باشه...

من به کلندر شمسی ای نیاز دارم که روی کلندر خود گوشی نصب شه (شمسی در کنار میلادی) ....(سیمبین 9.2 رل 3.1 گوشی E51) .... اگر کسی داره یا کلا فایل اش رو داره ....خریدارم!

من خیلی به بحث کپی رایتی که پیش اومده کاری ندارم... در کل نظرم اینه که تو ایران معنی نداره...

به هر حال دستت درد نکنه... به عنوان نقد یکم فونت اش درشته....(برا من درشته ... برای افراد سن بالا تر خیلی هم خوبه....)

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
امیرجان البته شما هم باید فرق بگذاری بین شرکت های مثلا نرم افزاری که از نرم افزارهای خارجی کپی میزنن و سی دی میزنن با یه برنامه نویس... اگر بخواید اینجوری فکر کنید من برنامه نویس نوعی، باید در راه رضای خدا کار کنم و هیچ پولی بابت کارهام نگیرم، چون بنظر شمای نوعی برنامه نویسی یه ایرانی یا ارزش پول دادن نداره یا اگر هم داره "باید" بخاطر رقابت و نمیدونم چیزهای دیگه کارهاش رو رایگان عرضه کنه.... :دی
/
بله در خارج هم مثل ایران کسایی هستن که رایگان کار میکنن. ولی این دلبخواه هست. و کسایی هم هستن حاضرن بخاطر یک برنامه پول خوبی بدن. و خیلی خوب کپی رایت رو رعایت میکنن. چیزی که متاسفانه اینجا معنی نداره. :)

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
این که گویا تا قبل از واریز 2000 تومان به درد هیچ کاری نمیخوره !!
30upn9j.gif

ولی در مجموع بد نیست !
30upn9j.gif

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
امیرجان البته شما هم باید فرق بگذاری بین شرکت های مثلا نرم افزاری که از نرم افزارهای خارجی کپی میزنن و سی دی میزنن با یه برنامه نویس... اگر بخواید اینجوری فکر کنید من برنامه نویس نوعی، باید در راه رضای خدا کار کنم و هیچ پولی بابت کارهام نگیرم، چون بنظر شمای نوعی برنامه نویسی یه ایرانی یا ارزش پول دادن نداره یا اگر هم داره "باید" بخاطر رقابت و نمیدونم چیزهای دیگه کارهاش رو رایگان عرضه کنه.... :دی
/
بله در خارج هم مثل ایران کسایی هستن که رایگان کار میکنن. ولی این دلبخواه هست. و کسایی هم هستن حاضرن بخاطر یک برنامه پول خوبی بدن. و خیلی خوب کپی رایت رو رعایت میکنن. چیزی که متاسفانه اینجا معنی نداره. :)

بلا بلا عزیز من در پست های قبلیم هم کاملا به این موضوع اشاره کردم که ایشون زحمت کشیده و این برنامه رو نوشته و حق اینو داره که برنامه ش رو بفروشه و یا مجانی در اختیار دیگران قرار بده

من خودم دوستان زیادی دارم که برنامه نویس هستند و برای هر برنامه ای که می نویسن هزینه می گیرن.حتی یه برنامه بسیار ساده.چون حقشونه و نون مغزشون رو می خورن :D

کسایی هم هستن حاضرن بخاطر یک برنامه پول خوبی بدن

تایید می شه.مهم نوع برنامه هست.من به شخصه برای خرید رجیستر یه برنامه کمتر از یه مگی که چراغ فلاش گوشی 5700 رو روشن نگه می داره حاضر بودم 14 دلار پول بدم !

من خیلی به بحث کپی رایتی که پیش اومده کاری ندارم... در کل نظرم اینه که تو ایران معنی نداره...

بحث کپی رایت فعلا خیلی مونده در ایران جا بیافته چون به نوعی همه مون عادت کردیم به این وضعیت...از طرفی تورم کشورهای دیگه در مقایسه با کشور خودمون اصلا اجازه اینو نمی ده به کپی رایت فکر کنیم.فعلا باید با همین کپی رایت ایرانی یه جور کنار اومد:)

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
بلا بلا عزیز من در پست های قبلیم هم کاملا به این موضوع اشاره کردم که ایشون زحمت کشیده و این برنامه رو نوشته و حق اینو داره که برنامه ش رو بفروشه و یا مجانی در اختیار دیگران قرار بده

من خودم دوستان زیادی دارم که برنامه نویس هستند و برای هر برنامه ای که می نویسن هزینه می گیرن.حتی یه برنامه بسیار ساده.چون حقشونه و نون مغزشون رو می خورن :D

تایید می شه.مهم نوع برنامه هست.من به شخصه برای خرید رجیستر یه برنامه کمتر از یه مگی که چراغ فلاش گوشی 5700 رو روشن نگه می داره حاضر بودم 14 دلار پول بدم !

بحث کپی رایت فعلا خیلی مونده در ایران جا بیافته چون به نوعی همه مون عادت کردیم به این وضعیت...از طرفی تورم کشورهای دیگه در مقایسه با کشور خودمون اصلا اجازه اینو نمی ده به کپی رایت فکر کنیم.فعلا باید با همین کپی رایت ایرانی یه جور کنار اومد:)
متوجهم چی میگی. همه حرفات تایید میشه
snoozer_11.gif

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سوال من جواب نداشت؟

من به کلندر شمسی ای نیاز دارم که روی کلندر خود گوشی نصب شه (شمسی در کنار میلادی) ....(سیمبین 9.2 رل 3.1 گوشی E51) .... اگر کسی داره یا کلا فایل اش رو داره ....خریدارم!

800908

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
ممنون از نظرات موافق، مخالف و نقد شما.
1-تقويم اين نرم افزار مانند ساير تقويم هاي موجود رايگان بوده و نياز به پرداخت هيچ وجهي نيست و تا ابد:D كار ميكند. تنها امكانات جانبي آن است كه بعد از 15 روز از كار مي افتد.
2- همانطور كه دوستان گفتند بايد بين فروش كپي نرم افزارهاي خارجي و نرم افزارهاي توليد داخل بايد فرق گذاشت.
ضمنا حق مالكيت معنوي (كپي رايت) شامل همه محصولات فرهنگي از جمله فيلم، موسيقي، كتاب و نرم افزار ميشود. اگر ميخواهيم در اين زمينه ها رشد كنيم و از سوي ديگر محصولات كشورهاي خارجي، زبان/خط و تقويم ما را پشتيباني نمياند چاره اي جز به رسميت شناختن حقوق مالكيت معنوي نداريم.
البته توجه داشته باشيد كه كالاهاي فرهنگي خارجي معمولا در كشورهاي مختلف با قيمتهاي متفاوتي عرضه ميشود (مثلا همين مجلات خارجي) چرا كه فروشنده قدرت خريد مردم آن كشور را در نظر ميگيرد و براي فروش خوب در يك كشور با درآمد سرانه پائين مجبور است قيمت كمتري را ارائه نمايد.
3- متاسفانه جاوا علي رغم نقاط قوت آن (از جمله اجرا روي همه انواع موبايل ها يا به عبارت ديگر سيستم عاملها) نقاط ضعفي نيز دارد كه باعث ميشود برنامه نويس نتواند همه آنچه را ميخواهد پياده كند.
4- بنده يك نرم افزار حسابداري روي موبايل نيز نوشته ام: www.qeshmonline.com/mobile/manual.php
تقويم شمسي بصورت رايگان به همراه اين نرم افزار به خريدار داده ميشود. طي روزهاي آينده نيز نرم افزار جديدي در سايت قرار خواهد گرفت.
5- لطفا پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد نرم افزارها به qeshmsoft(at)gmail.com ارسال نمائيد.
با تشكر فراوان از نظراتتان :)

بالا