برگزیده های پرشین تولز

تماس شماره ناشناس

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
من قدیما خطم اینجوری میشد،ایرانسله

توی ستینگ، شو مای کالر آیدی که ست با نتورک بود رو میکردم نو ،شماره نمینداخت ولی دیگه نمیشه ، اینقدر دوستا و آشنا ها رو می ترسوندم با این کار آی حال میداد آی حال میداد آی حال میداد

G.A

Registered User
لایک‌ها
31
چند تا حالت داره

1-
خط های ثابت آنالوگ که اکثرا توی روستاها هستن هنوز این طوری ان ، مخصوصا شماره های خیلی قدیمی

2-اطلاعات اگه باشه
Unknown می نویسه

3-طرف کرم داشته که امکان داره
کسی از شماره های اینترنتی نظیر Skype با شما تماس بگیره یا 12345 میافته یا Private No

4-از خارج از کشور تماس گرفته باشن

5-بعضی از سیم کارت های ایرانسل رو جدیدا هک میکنن و وقتی شماره گرفته میشه شماره طرف نمیفته

6-از ارگان های دولتی بوده ( **** . اطلاعات . فرمانداری. فتا ... )

من بهتون قول میدم از این 2 حالت خارج نبوده چون یه مدت تو فتا بودم ( به هیچ وجه این ساعت زنگ نمیزنن )

1- از روستا بوده

2-
شماره های اینترنتی نظیر Skype بوده

که من باز 100% مطمئن هستم مورد دومی بوده

در اخر بگم اینی که برای یکی یه چیز نوشته یکی یه چیز دیگه به مارک گوشی بستگی داره برا مثال نوکیا
Private نشون میده برا سونی اریکسون No Number

Last edited:

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
کلا زنگ بزن به همون Private no ببین کی برمیداره..
شوخی کردم..احتمال 90% از همون خارجه..چون بقیه وزارت خونه ها و هر ارگانی که باشه شب میخوابه..صبحم زنگ نمیزنه..میاد میبرتت..

Musso

Registered User
لایک‌ها
42
من ديروز يه اس ام اس برام اومد به هيچ عنوان باز نميشه وقتي كه ميخواي بازش كني 1 دقيقه در حال خواندن پيام هست بعدش گوشي ريست ميشه شماره ش هم از سامانه هاي اس ام اس هست
كسي داشته اين مورد؟

Inj3ctoR

Registered User
لایک‌ها
18
من ديروز يه اس ام اس برام اومد به هيچ عنوان باز نميشه وقتي كه ميخواي بازش كني 1 دقيقه در حال خواندن پيام هست بعدش گوشي ريست ميشه شماره ش هم از سامانه هاي اس ام اس هست
كسي داشته اين مورد؟

به احتمال زیاد این مشکل از خود گوشیتون هست

ioncube

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
اس ام اس رو ریپلی کن به یک گوشی دیگه و اس ام اس رو بخون

Continue

Registered User
لایک‌ها
28
داداش من یه خط ایرانسل داشت که توی قسمت تنظیمات نمیدونم کجای گوشی میرفت یه چیزی رو تغییر میداد زنگ که میزد شمارش نمیفتاد همون کارو بارها روی خیلی از گوشیها و خط ها امتحان کرد نشد یعنی وقتی تغییر میداد تنظیماتو نمیتونستی به جایی زنگ بزنی و کسی نمیتونست بهت زنگ بزن و در دسترس نبودی.

mehdi.ahadi777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به من زنگ زدن شماره خصوصی یا همون private number بود طرفای غروب بود جواب دادم گفتم شماره ملیتو بده برا نامه ای که تو سفر استانی رئیس جمهور دادی ! :general506:

بالا